Přejít na obsah


Fotka

Mapy pro Magellan


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2006 - 13:02

Na adrese http://magellan.wz.cz/ je ke stažení nová verze mé mapy ČR
pro Magellan - ve verzích pro staré modely (SporTrak atd) i pro
eXploristy.

Oproti předešlé verzi jsou tam přidány mapy polské strany Jizerek,
české i polské strany Krkonoš a Křemežské kotliny. V západočeském
regionu jsou přidány lesy. A hlavně je tam nekonečné množství POI bodů
- je jich tolik, že aby byla mapa vidět, je potřeba si zobrazení
většiny skupin POI vypnout :-)
  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 20 duben 2006 - 13:32

je jich tolik, že aby byla mapa vidět, je potřeba si zobrazení
většiny skupin POI vypnout :-)

Zrovna jí testujem :-) Zatím tedy musíme moc a moc pochválit .....téééda ta je lepší než mapa v Garminu od Mountfielda ....těch POI ....týjo :-) fakt jsem to musel povypínat ani nebylo vidět. :-):-) Jseš machr .....zrovinka to jdu prubnout u JPAgeo na barevném Meridianu .....Moc a moc díky, za to co děláš, musí to bejt práce .....
Snad se někde na eventu potkáme, abych ti za náš team osobně poděkoval.

Jinak neplánuješ nějakou optimalizaci pro ČB přístroje? Ta plocha měst je na ČB přístrojích dost tmavá (sice popisky ulic jsou vidět, ale ve velkém městě to dost ruší )....koukal jsem, že mapa od Mountfielda to řeší světlounce šedivou ....

  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 20 duben 2006 - 14:00

Jseš machr .....


Správnější formulace je, že jsem trpaslík stojící na ramenou obrů - daleko víc práce udělali lidi, kteří kreslí mapy na mapcenter, kteří plní poi na poi.cz atd. A taky Misch, který vynašel, jak vlastně tu mapu na Magellan udělat. Já jsem jen spojil všechny dostupné zdroje dat, přidal pár javovských a perlovských prográmků na práci s POI a s mapama a "prodal to".

Snad se někde na eventu potkáme, abych ti za náš team osobně poděkoval.

Bydlím v Gablonz an der Neisse a tudíž je většina eventů dost mimo mne.

Jinak neplánuješ nějakou optimalizaci pro ČB přístroje? Ta plocha měst je na ČB přístrojích dost tmavá (sice popisky ulic jsou vidět, ale ve velkém městě to dost ruší )

To je problém - neznám v okolí nikoho, kdo má ČB přístroj = nemohu to vyzkoušet = netuším jak to změnit.


  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 20 duben 2006 - 14:54

To je problém - neznám v okolí nikoho, kdo má ČB přístroj = nemohu to vyzkoušet = netuším jak to změnit.


Aha ...nu, kouknu se na to ...návody mám ....sw jsem taky stáhl ......tak by možná šlo abych změnil barvy :-)že bych taky přispěl troškou do mlýna ......jinak ještě jedna technická ....nevím jak ostatním, ale mě jde ten soubor dost blbě stahovat ......prakticky jen pomocí downloaderu jinak to pravidelně padá na 6Mb ....
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama