Přejít na obsah


Fotka

GPS MAP 60 Cx/CSx


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2006 - 15:28

Zdravím. Protože bych chtěl konečně vyměnit Geka za něco lepšího. Mám několik dotazů. 1. Má cenu pořizovat si CSx? Jak tak čtu vlákna, tak kompas nic moc, navíc vyžaduje obštrukci s kalibrací oproti busole, nebo normálnímu kompasu. Takže zbývá jen ten barometr. A i tady je problém s výškou (v závislosti na počasí) byť je přesnější než vypočítaná výška z údajů družic. Nebo to je jinak? 2. Vyplatí se koupit v nějakém eshopu v usa, nebo v evropě? (cena vs. záruka, doprava) 3. Jakou, nebo jaké pořídit pro začátek mapy (aby me to nezruinovalo). Nějaká ČR turistická (stačily by jen některé jednotlivé oblasti) a k tomu Praha a ČR s navigací po křižovatkách (nebo to je zbytečné). S mapovými přístroji nemám vůbec žádne zkušenosti, takže si rád nechám poradit. Díky.
  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2006 - 15:44

1. Má cenu pořizovat si CSx? ....


Pokud na ni máš dostatek peněz, tak neváhej. Těch pár malicherných a řešitelných problémů za to stojí. Dá se případně koupit verze bez kompasu a bar.výškoměru. Po měsíci testování a praktického užívání jsem zjistil, že integrovaný kompas a výškoměr nepotřebuju, takže jsem mohl koupit jen map60Cx. Teda kromě toho, že mi přes den v kanceláři GPSka funguje jako obyčejný barometr a zobrazuje na displeji, jak se žene fronta a klesá tlak :-)
Co je ale naprosto neskutečná věc, je to, jak se 60C(S)x drží družic v místech, kde jiné GPS zoufale pípají, že ztratily signál.

  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama