Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

NEJLEPŠÍ KESE V Olomouci


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
13 odpovědí na toto téma

#1 VasaM

VasaM

    VasaM

  • Members
  • PipPipPip
  • 855 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2010 - 10:41

Ahoj, za chvíli dovrším skóre 300 keší. Pro někoho je to týden kešování :), pro mě jsou to dva roky a chtěl bych to oslavit nějakou hezkou keškou. B) Však to znáte :):). No a proto hledám v Olomouci nebo v nejbližším okolí nějakou hooodně zajímavou kešku, ať už ukrytím, nebo listingem. Díky za typy
  • 0
Mapy pro přístroje Garmin: http://www.garmin.vasam.cz (GitHub)

#2 marram

marram

    marram.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 682 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2010 - 10:50

Konec Starych Casu GC26K02 Jaroslav Foglar: Bonus Cache (Stínadla) GC1484E
  • 0

#3 VasaM

VasaM

    VasaM

  • Members
  • PipPipPip
  • 855 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2010 - 10:55

díky za typi na bonus jaksi ještě nemůžu, nemám vše, ale o té 5/5 jsem uvažoval už dřív, takže tu možná
  • 0
Mapy pro přístroje Garmin: http://www.garmin.vasam.cz (GitHub)

#4 LooperCZ

LooperCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 291 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2010 - 10:56

Bez kompromisu Konec starých časů, pokud chceš něco na domácí luštění, tak třeba od stejného autora Digital Caching
GC1HKZ6

  • 0

#5 LooperCZ

LooperCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 291 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2010 - 10:57

Ha, neumím vkládat kód :) Snad takhle GC1HKZ6
  • 0

#6 marram

marram

    marram.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 682 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2010 - 11:13

VasaM napsal/a:
díky za typi
na bonus jaksi ještě nemůžu, nemám vše, ale o té 5/5 jsem uvažoval už dřív, takže tu možná


Taky sem nemel vse, dve me chybely, ale po domluve s ownerkama (velmi vstricna devcata) nebyl problem, mel jsem samozrejme vylusteno, od nich jsem chtel jen pozehnani ze nedodrzim prani mit vsechny "sub"kese. Stejne je driv nebo pozdeji dolovim. :)

Ale KST je jednoznacne dobra volba, a v porovnani s 5/5 kolem Pozoric to neni az takove drama, T5* je tam jen jednou a i to je otazka. Nicmene zpracovani je super, ale doporucuju doplnit tym nekym "starsim" kdo aspon lehce pamatuje dobu predlistopadovou, bude se to hodit a nektere veci by pro tebe mohly byt neresitelne.
  • 0

#7 VasaM

VasaM

    VasaM

  • Members
  • PipPipPip
  • 855 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2010 - 11:17

OK zkusim překecat taťku, to bude asi nejlepší, nebo ne? :)
  • 0
Mapy pro přístroje Garmin: http://www.garmin.vasam.cz (GitHub)

#8 sovidoupe

sovidoupe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 575 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2010 - 13:22

Ja bych ti doporucil Matrhorn. Neni sice v Olomouci, ale v Brodku u Prostejova...ale daleko to tam neni a je to kes na kterou nezapomenes :o) GC kod nepridam, protoze pisu z mobilu, ale u Brodku tech kesi zas tak moc neni :o) Taky zdravim vsechny ucastniky silvestrovskeho setkani :o)
  • 0
Zážitky nemusí být pozitivní, stačí když jsou extremní.

#9 Mautinka

Mautinka

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2010 - 18:18

Ač toho v Olmiku moc odloveno nemám a pro finálku jsem si ještě taky nedošla. Tak procházka po stagich keše Olomoucká domovní znamení - GCZT17 se mi hodne líbila. Velmi zajímavý listing, který vás donutí dívat se kolem sebe a nad sebe při procházce centrem. Spousty znamení jsem si ani nikdy nevšimla. A to jsem tam 4 roky studovala.
  • 0
Ještě sto metrů půjdem a už tam budem!

#10 VasaM

VasaM

    VasaM

  • Members
  • PipPipPip
  • 855 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2010 - 18:21

Ja sem na tom stejně, finalku nemam, ale prošel jsem si to, k tomu v podvečer kolem vánoc :D. Což nebyla nejlepší volba, skoro sem na nic neviděl.:) možná by stálo za to ji dolovit, ale pokud překecám taťku, tak zajet na tu 5/5 bude nejlepší :D:D
  • 0
Mapy pro přístroje Garmin: http://www.garmin.vasam.cz (GitHub)

#11 Rozic

Rozic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 259 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2010 - 19:47

Dobrá tradiční kešky jsou v Olomouci keše Řeka Bystřička a Pevnost sv. Floriana. Domovní znamení já moc nedoporučuji. Sice je zajímavé shánět po městě dostupné indicie, ale mnoha lidem včetně mě finální souřadnice dlouho nešly spočítat a finálka není zas tak "úžasná".
  • 0

#12 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2010 - 20:42

Nicmene je to opravu pekna cache. Lec pro Olomoucaka bych rekl, ze to nebude to prave orechove. Když jsme se kdysi byli projet na kole, odlovili jsme u Výklek cache Shogun. Myslím, že moc pěkné, opravdu se mi tam líbilo. Ne vždy jde o to odlovit něco opravu brutálního.
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#13 VasaM

VasaM

    VasaM

  • Members
  • PipPipPip
  • 855 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2010 - 14:15

Děkuji všem za typi, ale asi to dopadne tak, že teď o víkendu jedem lovit keše, a to jich snad těch 10 dáme, takže to bude nějaká náhodně vybraná, ale přesto díky. VasaM
  • 0
Mapy pro přístroje Garmin: http://www.garmin.vasam.cz (GitHub)

#14 sumie-dh

sumie-dh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 88 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2010 - 16:27

Z tradiček nám dalo zabrat Letadlo GC1H9G9,pak Olomoucké sbírkové skleníky GCWQM4,Nejnovější most GC1E27N,Bludicka GC1VRWN.Pak byl pěkný dub co byl u artézkých studní.Krásný strom =:3.Mysteky byly pěkné Drinking for geocachingGC22NQK,Kuraatko dreamGC21CW7,Gemma (ta se mi líbila nejvíc) GC1F6YH,Olomoucká tramvajová FTF cache GC1YPY6 ,Hanacky pivovar a Obchodni sladovna Olomouc GC1JDAQ.Multiny Ozdnak zdatnosti Malého prince GC1FHW5.Wherigo je docela chválena tato Klepeta olomouckeho Maigreta GC23X2X A spooousty dalších.Třeba Šifra mistra Leonarda může být zajímavá,ale odluštěnou ji nemám...
  • 0
Králík vás vidí!




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama