Přejít na obsah


Fotka

Kdo kde potkal kačera?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1336 odpovědí na toto téma

#241 Coyote.cz

Coyote.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 231 příspěvků(y)

Publikováno 30 září 2011 - 15:50

Dnes 30.9. kolem 15 hodiny Choceň poblíž nádraží. Kdo je to??? Vyfotil můj mudlokolega, kterého jsem už trošku zblbnul vyprávěním zážitků v práci:D.

Přiložené miniatury

  • 001_10.jpg

  • 0

#242 GK

GK

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 90 příspěvků(y)

Publikováno 30 září 2011 - 16:04

S kačerem se lze potkat i za méně příjemných okolností.. tímto zdravím kačery, do kterých to dnes 7.25 na výjezdu na výpadovku v Řečkovicích nabořila mudlo-paní. Zdravím a přeju brzkou opravu červené felicii s bílou ještěrkou - berte to pozitivnq, hlavně, že jsou všichni zdraví a celí. G.
  • 0

#243 montezuma2

montezuma2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 303 příspěvků(y)

Publikováno 02 říjen 2011 - 11:57

Tak dnes v cca 12:20 mezi Čáslaví a Kutnou Horou při vjezdu na silnici č. 38. Spatřena oktávka šedé metalízy s pražskou značkou začínající 8A8 ... Kdopak to byl?;) Jel jsem kolem na kole...
  • 0
Vybavení: otahaný Coleman Latitude x1150, celta, karimatka, ešus a vařič, kolo, Garmin Etrex Legend HCx + GeoGet + Geojarry

Nikdy nebudu balit lock´n´lock krabičky do smradlavých igeliťáků.

Pakliže chcete strávit jedno odpoledne v přírodě, doporučuji Divoké údolí ;)

#244 hauskaa

hauskaa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 713 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2011 - 17:58

Dneska hned dva úlovky, nejdřív v 11 v Koryčanech u náměstí černý RangeRover se zlínskou SPZ a pak ve 13 světle modrá Marea s brněnskou SPZ u Hypernovy ve Vyškově. Kdopa kdopa?
  • 0
Livet är en fråga om kvalitet, inte lengt.

#245 Paja.V

Paja.V

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 516 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2011 - 18:16

peterconnery napsal/a:
V úterý, 13.9.2011 jsem jel odpoledne ze služebky přes Čeladnou a těsně před obcí byla nehoda dvou aut. Na nabořené bílé Oktávce s ostravskou značkou jsem zahlédl ještěrku. Zasavil jsem, ptal jsem se šoféra jestli nepotřebuje pomoc, ale už tam byla policie i nehodová asistence, tak nebylo moc co řešit.
A hlavně ten kluk z oktávky fakt v tu chvíli nevypadal na to, že by chtěl měnit CWGéčka.... Třeba tohle bude někdy číst, nebo ho někdo z vás zná tak ho tímto ještě jednou zdravím.


Kruci...až teď jsem se dostal k tomuto tématu :) To jsem byl já. Osmnáctiletá, čerstvá "řidička" si nevšimne, že už X sekund stojím za odstaveným náklaďákem a čekám, až bude druhý pruh volný, abych ho předjel...a napálí to do mě zezadu. Ještě, že jsem měl tolik duchapřítomnosti a strhl jsem volant doleva...jinak jsem zapasovaný v tom náklaďáku. No a pro auto si jdu až zítra...doteď jezdím Alteou XL od asistenčky. Jo a CWG jsem u sebe stejně neměl :P
  • 0
Oregon 450 + Topo Czech 2013 PRO

Má čeština pro Oregon x50 a aktuální FW 6.40

#246 vojtisk

vojtisk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 102 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2011 - 18:23

Dne 1.10.11 odkolo 10-11 h jsem na křižovatce Ledeské a Masarykové (směr do města)
Jsem si podal ruku s kačerem s nickem si nejsem jistej Umbrum Znáte někoho takového ?
Když jsem šel se hřbitova tak stalo auto(felda vím to na 40 % barva zelená nebo červená typuji) s ještěrkou a GPS na skle (oregon, dakota) na křižovatce neváhal jsem ani chvilku zatukal jsem na sklo a on otevřel dveře podali jsme si ruce a na semaforu mu padla zelená a tak musel jet.
Odehrálo se to v 15 vteřinách tak nemám uplné info
Budu rát když se mi ozve v soukromých zprávách na gc.cz i informace třeba se Vám někdo svěřoval že Tě někdo přepadl...
  • 0

#247 peterconnery

peterconnery

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 106 příspěvků(y)

Publikováno 07 říjen 2011 - 16:34

Paja.V napsal/a:

peterconnery napsal/a:
V úterý, 13.9.2011 jsem jel odpoledne ze služebky přes Čeladnou a těsně před obcí byla nehoda dvou aut. Na nabořené bílé Oktávce s ostravskou značkou jsem zahlédl ještěrku. Zasavil jsem, ptal jsem se šoféra jestli nepotřebuje pomoc, ale už tam byla policie i nehodová asistence, tak nebylo moc co řešit.
A hlavně ten kluk z oktávky fakt v tu chvíli nevypadal na to, že by chtěl měnit CWGéčka.... Třeba tohle bude někdy číst, nebo ho někdo z vás zná tak ho tímto ještě jednou zdravím.


Kruci...až teď jsem se dostal k tomuto tématu :) To jsem byl já. Osmnáctiletá, čerstvá "řidička" si nevšimne, že už X sekund stojím za odstaveným náklaďákem a čekám, až bude druhý pruh volný, abych ho předjel...a napálí to do mě zezadu. Ještě, že jsem měl tolik duchapřítomnosti a strhl jsem volant doleva...jinak jsem zapasovaný v tom náklaďáku. No a pro auto si jdu až zítra...doteď jezdím Alteou XL od asistenčky. Jo a CWG jsem u sebe stejně neměl :P


Jsem rád že jsi v pořádku. :-) Celou služební cestu ( ca. 1200 Km ) jsem koukal, jestli neuvidím nějaké auto s ještěrkou a to tvoje bylo fakt jediné, které jsem potkal. :-) Třeba se někdy potkáme a ty CWGčka v klidu vyměníme. Měj se hezky. :-)
  • 0

#248 Ondrus

Ondrus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2011 - 22:00

Dnes jsem potkal bezvadný jedničkový bávo na jeremenkově.....zdravim majitele a přeju spousty šťastných kilometrů.....možná se někdy na cestě potkáme...já pravděpodobně pojedu něčim jako škoda 100 nebo tak něco...:)
  • 0
Hmmm tady to vypadá na keš.....a měli s tim úspěch..

#249 Dr.hu

Dr.hu

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 88 příspěvků(y)

Publikováno 17 říjen 2011 - 18:33

Nakohopak jsem to dnes troubil kolem čtvrté odpoledne mezi Rosicemi a Zastávkou u brna???????
  • 0
Rovnou za nosem či za šipkou?

#250 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 057 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2011 - 15:29

Ve středu 19/10/11 navečer v areálu Břevnovského kláštera. Bílá dodávka se zelenou ještěřicí. Fotka se mi nepovidla… :@
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#251 marbes

marbes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 40 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2011 - 16:59

Tak dnes na náš geovůz vylepen TB a ještěrka - tak uvidíme, jestli tu uvidím svojí fotku :)
  • 0

#252 Dr.hu

Dr.hu

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 88 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2011 - 20:20

Dnes jsem potkal bílé geovolvo s ještěrkou v Brně na tahu kolem výstaviště, kdo se hlásí????? :D
  • 0
Rovnou za nosem či za šipkou?

#253 malaveverka

malaveverka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2011 - 20:23

My jsme si až dnes všimli, že na parkovišti stojí Renault Thalia s ještěrkou... Praha 4 - Opatov. Kdopak to je???
  • 0

Oregon 450
Alligator S4700 Duo + c:geo

bílé geovozidlo Hyundai i20 s modrou ještěrkou


#254 PatPlusMat

PatPlusMat

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 310 příspěvků(y)

Publikováno 23 říjen 2011 - 23:01

Kdo byl dnes kolem 17:15 na letišti v Brně? :)

Přiložené miniatury

  • brno.jpg

  • 0

#255 l_ucie

l_ucie

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 28 říjen 2011 - 17:48

Dnes odpoledne jsem kolem 15 hodiny potkala tmavě modrý Seat Cordoba se žlutou ještěrkou na kufru v Kyjově ;)
  • 0

#256 yaqwsx_cz

yaqwsx_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 68 příspěvků(y)

Publikováno 28 říjen 2011 - 19:06

Dneska na nás někdo při hledání GC35RGX z tmavě zelené feldy zavolal "Hledej dál!ů. Kdo to byl?
  • 0

#257 marbes

marbes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 40 příspěvků(y)

Publikováno 28 říjen 2011 - 21:56

Dnes v Sokolově při odlovu na náměstí jsme potkali tým Chalupari.
  • 0

#258 mimaci

mimaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 207 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2011 - 19:46

Na koho jsme to dnes s naší 406-kou v cca 19:35 zatroubili na pozdrav při cestě po Strakonické v oblasti Zbraslavského kopce?? Šedý (šedostříbrný) Opel s logem GC vlevo vzadu na 5-tých dveřích?:) ;)
  • 0
...na konci pouti najdeš tajnou schránku, která odpoví Ti na hádanku ...
Radek + Míša + Kuba = MIMÁCI

#259 DinoKo

DinoKo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 39 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2011 - 20:59

Ci Nissan parkuje v ul.Opata Konrada? Patri urcite kacerce, ne kaceru.
  • 0

#260 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 057 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2011 - 21:28

Dneska v noci u Majáku GC1HJHR… Napřed jsem myslel, že parta s baterkami hodlá vykrást naši osamělou zaparkovanou geododávku a oni to byli kolegové na cestě za stejným cílem. Zdravím! :D
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…





2 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 2 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama