Přejít na obsah


Fotka

Kdo kde potkal kačera?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1336 odpovědí na toto téma

#1101 deepeyes

deepeyes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 33 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2013 - 19:33

Kdopak byl v neděli 17.11. po poledni nakoupit v Táboře v Intersparu? Mladý pár, dívka měla bílou gc ještěrku na zelené tašce.


  • 0

#1102 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2013 - 20:49

Zkus napsat přes profil Ejdl - tipla bych si, že by to mohla být ona s Peatersem. .-)


  • 0

#1103 deepeyes

deepeyes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 33 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2013 - 22:39

Taky mě napadli (asi proto, že jiné kačery z Tábora neznám), ale měl jsem naspěch a viděl jsem je jen zezadu.

Ono na tom až tak nesejde, ale je fajn vidět, že jsou kolem nás stejně praštění lidé. A okolí nic netuší...


  • 0

#1104 Ejdl

Ejdl

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 21 listopad 2013 - 6:39

Máte pravdu, byli jsme to my s peatersem. :)


  • 0

#1105 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 21 listopad 2013 - 10:20

Tipla jsem tě podle zelené barvy, ve Všeteči jsem si říkala, že ti sluší - tašky jsem si minule nevšimla. Měla jsi ji na poslední výpravě?


  • 0

#1106 Ejdl

Ejdl

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 21 listopad 2013 - 15:53

Já jí tahám skoro pořád, takže nejspíš jo. A zelená barva je moje nejoblíbenější. :)


  • 0

#1107 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 21 listopad 2013 - 18:16

Tak tebe jsme odhalili, ale já pořád netuším, kdo opakovaně parkuje kousek ode mně s bílou Feldou se zelenou ještěrkou - minule jsme dokonce stáli vedle sebe, už jsem na lísteček pod stěrač napsala zprávu, že pokud se věnují GC, aby se ozvali a nic. V autě byly také sportovní boty na přezutí, říkala jsem si, že tam minimálně jeden kačer bude......škoda.


  • 0

#1108 frettie

frettie

    Frettie

  • Members
  • PipPipPip
  • 620 příspěvků(y)

Publikováno 21 listopad 2013 - 20:07

Tak tebe jsme odhalili, ale já pořád netuším, kdo opakovaně parkuje kousek ode mně s bílou Feldou se zelenou ještěrkou - minule jsme dokonce stáli vedle sebe, už jsem na lísteček pod stěrač napsala zprávu, že pokud se věnují GC, aby se ozvali a nic. V autě byly také sportovní boty na přezutí, říkala jsem si, že tam minimálně jeden kačer bude......škoda.

Způsobovat majiteli auta takový šoky, listeček za stěračem? :)


  • 0
:)

#1109 janca361

janca361

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)

Publikováno 23 listopad 2013 - 13:26

Způsobovat majiteli auta takový šoky, listeček za stěračem? :)

No taky občas chci někomu s ještěrkou strčit lístek za stěrač, ale nikdy mě nenapadne vhodná formulace :D


  • 1

#1110 Tom Fuk

Tom Fuk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 144 příspěvků(y)

Publikováno 23 listopad 2013 - 14:24

No taky občas chci někomu s ještěrkou strčit lístek za stěrač, ale nikdy mě nenapadne vhodná formulace :D

Dostavte se na místní oddělení... :D :D ;-)


  • 2

#1111 Raraku

Raraku

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 475 příspěvků(y)

Publikováno 23 listopad 2013 - 14:26

Lísteček je nuda, já jsem tuším již dvakrát dávala za stěrač svojí vizitku - CWG v sáčku. :-) Díky tomu se mi náhodou podařilo odhalit jednu kolegyni z práce.


Tento příspěvek byl upraven od Raraku: 23 listopad 2013 - 14:27

  • 0

#1112 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 23 listopad 2013 - 14:34

Taky dávám CWG za stěrač, už jsem jich takto rozdal asi dvacet, ale jen jednou si mi ten kačer ozval, takže vůbec nevím, kdo byli ti ostatní.


  • 0

#1113 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 23 listopad 2013 - 17:59

Smrku, škoda, že jsi takhle neobešel parkoviště u GeoZoo :D , mohla jsem mít tvé cwg za sklem a nemusela tě nahánět na MAZE !  Ale vlastně já tam nebyla svým autem, Fifík zůstal chudák zase o pár desítek km opuštěný a já relaxovala coby spolujezdec. Skoro si začínám říkat, jestli občas není výhoda být blondýna. Co si pamatuji, tak jen s jedním kačerem se na výpravách střídáme s auty a řízením, ostatní většinou neriskují a nechají mě taxíkařit jen minimálně, aby se něřeklo.


  • 0

#1114 mskopek

mskopek

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 24 příspěvků(y)

Publikováno 12 prosinec 2013 - 21:10

Ahoj, tak se přiznejte kdo jezdí s bílou dodávkou, která má na bocích snad reklamu na náhradní díly a vzadu na okně velký trackovatelný kód (ten jsem si bohužel nějak nestihl zapsat). Tohle auto jsem minul při cestě na Stochov, dneska cca v 17:15, kde stál za mostem a blikal a následně se za mnou vydal a "pronásledoval" :P mě až před barák aby si mohl vyfotit moji ještěrku s kódem. když odjížděl tak jsem zahlídl ještě kód na zadním okně ..... bohužel ho nemám tak ho nemohu zalogovat. Tak lovu zdar  :D


  • 0

#1115 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 12 prosinec 2013 - 21:58

Ahoj, tak se přiznejte kdo jezdí s bílou dodávkou, která má na bocích snad reklamu na náhradní díly a vzadu na okně velký trackovatelný kód (ten jsem si bohužel nějak nestihl zapsat). Tohle auto jsem minul při cestě na Stochov, dneska cca v 17:15, kde stál za mostem a blikal a následně se za mnou vydal a "pronásledoval" :P mě až před barák aby si mohl vyfotit moji ještěrku s kódem. když odjížděl tak jsem zahlídl ještě kód na zadním okně ..... bohužel ho nemám tak ho nemohu zalogovat. Tak lovu zdar  :D

Ale on bude určitě logovat tvojí ještěrku :D  Takže ho nebude těžké vystopovat.  


  • 0

#1116 evidlo

evidlo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 587 příspěvků(y)

Publikováno 13 prosinec 2013 - 0:17

V Neratovicích Na výsluní už několik dní parkuje žlutá Hyundai Lantra s ještěrkou, dřív jsem ji tu nevídala. V pondělí asi v půl desáté večer jsem za ní jela z Prahy Letňan, stavěla v Čakovičkách, tak jsem si myslela, že to je někdo na lovu, a druhý den jsem ji našla parkovat před domem. Kdo z vás to je?


  • 0

#1117 janca361

janca361

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2013 - 19:41

Včera v Josefově Dole v Jizerských horách

 

 

Přiložené miniatury

  • GeoFabia.jpg

  • 0

#1118 janca361

janca361

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2013 - 19:44

Dnes u chaty Jizerka. Kačer nebo mudla? Každopádně docela zdaleka ;)

4Z7 XXXX

Přiložené miniatury

  • GeoAuto.jpg

  • 0

#1119 plavcik

plavcik

    plavcik

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 260 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2013 - 19:54

SIce nemám fotku, ale musím se podělit s příhodou - asi před deseti dny v Chomutově, stojím před obchoďákem a koukám - nad obchoďákem, na opuštěném parkovišti, civí v hlubokém předklonu asi 40letý slušně oblečený pán ze vzdálenosti 10 centimetrů do rohu zábradlí. No nebýt geokešingu, asi bych bleskem neoběhl obchoďák, nevydusal po schodech na parkoviště, abych už jen zahlédl odjíždějící auto s ještěrkou :D :D . V poklidu jsem došel k zábradlí, koukl na inkriminované místo a co myslíte? Byly tam :D :D .

Teď už jen přijít na to, co to bylo za kačera a kešku :rolleyes: :rolleyes:


  • 1

Oregon 650, iPhone SE + Geoget, L4C


#1120 alfa.cz

alfa.cz

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2013 - 22:57

Dnes ráno to bylo úrodné. První ještěrku jsem viděl kousek od domu na Střekově, pak jednu na Předmostí, ale pamatuji si až tu poslední: Klíšská ulice, Ústí nad Labem a zelenožluté Volvo s RZ 9S0 11x6... Mířilo k VŠ kolejím/ke Hvězdě.
Kdopak se nám tu toulá po Klíši? :)

To jsem byl ja ... ac strekovak, obcas zabloudim i na Klise ;-)


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama