Přejít na obsah


Fotka

Kdo kde potkal kačera?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1336 odpovědí na toto téma

#141 Tinah&Power Team

Tinah&Power Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 103 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2011 - 22:27

homor napsal/a:
19.3.11 Haškova,Praha 7......stalo tu myslim i dalsi den ;)

kurňa, umít to musíme ;)
  • 0

#142 Musky

Musky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 70 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2011 - 8:49

Dnes jsem jel za autem s ještěrkou. Fiat panda šedohnědá. Jeli jsme za sebou z Husova náměstí v Berouně dnes před 9 hodinou. SPZ 8S0 xxxx. Odbočoval na světlech na křižovatce u Hřebíčka doprava nahoru. Já ještěrku ještě nemám, ale už se chystám. Jezdím se zelenou fábií sedanem, 5S9 xxxx. První ještěrka co jsem viděl. Pak jsem jel jednou z Cerhovic do Žebráku a od "PPKV kříž za kterým zapadá slunce" někdo šel k autu, ale je to už déle, už si nevzpomínám na podrobnosti. Bylo to 18.5 myslím že po 15 hodině. Dvakrát jsem si myslel, že jsem potkal kačera, ale nakonec se z nich vyklubal mudla, nebyl nikdo zalogován. Jednou v Berouně pár mladších lidí před morovým sloupem koukalo do mobilu, ale než jsem se odvážil odešli, já jsem tuto keš nakonec našel.
  • 0

#143 geostorm

geostorm

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 230 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2011 - 9:05

Tinah&Power Team napsal/a:

homor napsal/a:
19.3.11 Haškova,Praha 7......stalo tu myslim i dalsi den ;)

kurňa, umít to musíme ;)


Zkuste to raději umýt. ;)
  • 0

#144 LudaL

LudaL

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 310 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2011 - 10:36

Včera 12.6. okolo 19:00 jsem jel v Liberci přes Šaldovo náměstí směrem na Husovku za tmavou Octávkou (nebo to byl Superb?) s RZ 4C4 xxxx a nalepenou ještěrkou. Kdopak nás navštívil v Liberci?;)
  • 0

#145 o_three

o_three

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2011 - 14:53

mimaci napsal/a:
Černý VW Passat Combi s motorkou za autem na "platu" - TB na levé straně 5-tých dvěří (zadních) - pátek 3.6.2011 19:30 - R4 - úsek Voznice - Dobříš směrem od Prahy ..... tak kdopak to byl??? Nějak jsme si na poslední chvíli všimli "brouka", jenže to už jsme museli odbočit na Dobříš. ;) Dokonce jsme se kousek před Dobříší předjížděli. My - stříbrná 406-ka s ještěrkou a logem na prdýlce. :P


neparkovali jste dneska kolem obeda v ulici Trojanova? obvykle si nalepek nevsimam, ale tyhle me nejak prastily do oci :-))
  • 0

#146 mimaci

mimaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 207 příspěvků(y)

Publikováno 14 červen 2011 - 6:30

o_three napsal/a:

mimaci napsal/a:
Černý VW Passat Combi s motorkou za autem na "platu" - TB na levé straně 5-tých dvěří (zadních) - pátek 3.6.2011 19:30 - R4 - úsek Voznice - Dobříš směrem od Prahy ..... tak kdopak to byl??? Nějak jsme si na poslední chvíli všimli "brouka", jenže to už jsme museli odbočit na Dobříš. ;) Dokonce jsme se kousek před Dobříší předjížděli. My - stříbrná 406-ka s ještěrkou a logem na prdýlce. :P


neparkovali jste dneska kolem obeda v ulici Trojanova? obvykle si nalepek nevsimam, ale tyhle me nejak prastily do oci :-))


Ano byli jsme to my . ;-) :-))
  • 0
...na konci pouti najdeš tajnou schránku, která odpoví Ti na hádanku ...
Radek + Míša + Kuba = MIMÁCI

#147 FilemoniCZ

FilemoniCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)

Publikováno 14 červen 2011 - 12:36

priznejte se kdo ma cerneho superba combi s jesterkou vzadu - vcera jsme se trosku potkavali cca v 20:45 na Hradcansky.. zajima me to protoze ma stejne auto jako ja :-)
  • 0

#148 sadmanwholikesblues

sadmanwholikesblues

    Copak jmelí, ale jmelí!

  • Members
  • PipPipPip
  • 423 příspěvků(y)

Publikováno 14 červen 2011 - 12:56

FilemoniCZ napsal/a:
priznejte se kdo ma cerneho superba combi s jesterkou vzadu - vcera jsme se trosku potkavali cca v 20:45 na Hradcansky.. zajima me to protoze ma stejne auto jako ja :-)

A nejel jsi kolem zrcadla? :D
  • 0

#149 FilemoniCZ

FilemoniCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)

Publikováno 14 červen 2011 - 15:40

skoro me to tak pripadalo :-) navic jsme se nepotkali prvne :-) jen jeho jesterka je trosku jine barvy - tak kdo pak to je :-)
  • 0

#150 Ladan01

Ladan01

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 21 červen 2011 - 9:24

nedele 19.6.11 parkoviste na Okori pred pizzerkou,cervena felicia s podpisem FIKY. Zdravim
  • 0

#151 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 057 příspěvků(y)

Publikováno 24 červen 2011 - 8:52

6.6.2011, 18:32 Marné stíhání modrého auta s ještěrkou na Patočkově v Praze 6:

Přiložené miniatury

  • neznamy.jpg

  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#152 hauskaa

hauskaa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 713 příspěvků(y)

Publikováno 24 červen 2011 - 9:33

Já zase jel ve středu 22.6. z Třebíče za šedivým Renaultem Traffic s ještěrkou až nahoře u střechy. Chvíli jsme stáli ve Vladislavi na semoforech a pak odbočoval doprava asi o tři dědiny dál. Kdo to byl? 3J7 ....
  • 0
Livet är en fråga om kvalitet, inte lengt.

#153 Michalowic

Michalowic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 312 příspěvků(y)

Publikováno 02 červenec 2011 - 17:27

Kdopak parkoval dneska v Kolíně u gymnázia stříbrnou novou Lagunu s ještěrkou na zadku? B) A ještě jsem cestou k vodárně potkal dalšího Renaulta s nápisem "I'm not lost I'm geocaching" nebo tak něco a na boku G + nápis nikita, to je kdo? Na GC jsem našel asi jen nějakou americkou nikitu :D
  • 0
:: Garmin Oregon 450 + Topo Czech 2013 PRO + Atlas Czech 2013 NT ::

Pokud kačer nehledá kešky, ani nechlastá na geoeventu, tak sedí u počítače a hádá se s ostatními kačery na diskusním fóru. Smyslem diskuse na fóru je dokázat, že všichni ostatní jsou blázni a on je letadlo, zatímco ostatní se snaží dokázat totéž. (necyklopedie)

#154 GK

GK

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 90 příspěvků(y)

Publikováno 02 červenec 2011 - 20:55

Komupak jsme to dnes cestou ze Zlina po dalnici před Hulinem mavali z auta GPSkou a opačně? :-)
  • 0

#155 mimaci

mimaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 207 příspěvků(y)

Publikováno 02 červenec 2011 - 22:21

Kdo 2/7/2011 okolo 18:40 hod. nastupoval do stříbrného auta combi (asi Audi) s černou ještěrkou na cca N 48° 46.972', E 013° 58.884' v obci Hory u Lipna??? Jeli jsme kolem na kolech a v rychlosti jsme jen zaznamenali ještěrku a nastupující posádku...:P Jen jsme se divili, protože v okolí není žádná keš... :D
  • 0
...na konci pouti najdeš tajnou schránku, která odpoví Ti na hádanku ...
Radek + Míša + Kuba = MIMÁCI

#156 mimaci

mimaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 207 příspěvků(y)

Publikováno 03 červenec 2011 - 16:15

Další úlovek :D - 3/7/2011 12:50 kousek od obchodu COOP v Horní Plané u Lipenské přehrady - KDOPAK TO BYL??B);)
Docela nás pobavila pražská SPZ s parkovací kartou ze stejného obvodu jako máme my.... B):D

Přiložené miniatury

  • auto_2.jpg

  • 0
...na konci pouti najdeš tajnou schránku, která odpoví Ti na hádanku ...
Radek + Míša + Kuba = MIMÁCI

#157 PepaJetel

PepaJetel

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2011 - 19:41

Trhac napsal/a:
6.6.2011, 18:32
Marné stíhání modrého auta s ještěrkou na Patočkově v Praze 6:

Přiznávám se, byl jsem to já :P Zrovna v tomhle úseku jsem i stíhatelný :)
  • 0

#158 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 057 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2011 - 20:42

PepaJetel napsal/a:

Trhac napsal/a:
6.6.2011, 18:32
Marné stíhání modrého auta s ještěrkou na Patočkově v Praze 6:

Přiznávám se, byl jsem to já :P Zrovna v tomhle úseku jsem i stíhatelný :)

Jenže já to musel otočit ke Klášteru.
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#159 Ivank

Ivank

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 438 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2011 - 23:06

..neco pred polednem... Nóó, to jsme si ale vybrali chvíli! Lidí jako komáru na Sibiri, cesticka u keše pod vodou a hele, ta paní tam neví, kam drív koukat, zda pod nohy nebo pod ..... Náramne nenápadne jsme prošli okolo, "Hele, tady mám nulu!" a šli dál, cyklisti v obou smerech, nekterí opatrne projíždí vodou, jiní vedou kolo radeji po mustku. Došli jsme nakonec mustku, další a další kola... "Ted je mudloprázdno, tak honem ohnout hrbet... a nic, ješte jednou,... nemám! A ta trojka nás pozoruje!" Tak to vzdáváme, zajedeme sem jindy. Když míjíme "tu trojku" nedá mi to a zeptám se, zda nehledají pana Kešku. Ovšemže ano! Tak ješte jeden pokus spolecne, ale nenacházíme, další "kolisti". Loucíme se a vydáváme se k Felíšku, zaparkovanému u zdi hrbitova. Než ocistíme Bertíka a bezpecne jej upoutáme, dorazí známá trojka a hele, parkují vedle nás! Zdravíme do Jihlavy a prejeme krásnou a pohodovou dovolenou! I + O + B
  • 0
1.

#160 mmartin1977

mmartin1977

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 62 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2011 - 20:07

S kým jsme si dnes mávali na R10 směr Liberec kolem 18:00 u Benátek nad Jizerou? :)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama