Přejít na obsah


Fotka

IN/OUT


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
98 odpovědí na toto téma

#81 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2006 - 21:56

No vidis, jak se o tebe postarali :-). Dnes jsem mimo net. A ten kod fakt smaz, neni duvod to psat vsude. I kdyz pan Azimut je sikula, nemusi to videt i potencionalni neregistrovani skodici...


Tak to hlavně smaž i Ty když k tomu nabádáš ostatní ;-)
  • 0

#82 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 27 duben 2006 - 14:40

ja nabizel kod, o fotce nebylo ani reci:))))))))))))


No to je vlastně pravda, viděl jsem ho na fotkách z CITO eventu, takže navrhuju abys ten kód vystavil tady, fotky si každý najde v pohodě sám a já vyhlašuju kampaň:

KDO NEMÁ ZALOGOVANÝ ŠAMANUV CITO COIN JE NÝMAND !!!

:-)))))))))))))))))

doufám, že trhneme rekord v počtu logů u jednoho coinu :-)
  • 0

#83 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 28 duben 2006 - 0:42

Jsem ve hře jen krátce a tak nikoho nechci kritizovat, či vynášet své názory, ale jsem rád, že tu jsou lidičky, co alespoň z části smýšlejí jako já a berou to jako zábavu.V jednom má Drevokocur pravdu:Vše v rámci prvidel a jak to kdo bere, je čistě jeho věc.Pro mě to bude zpestření výletů a do diskuzí na fóru se raději pouštět nebudu.

Milý Járo, všichni z části smýšlejí jako ty. Jen každý možná z jiné strany. Zaplať bůh je geocaching různorodá zábava a každý si v něm něco najde, co preferuje. Já osobně jsem šťastnej, když se můžu sbalit a vypadnout mimo město někam ven a geacaching mi pomahá, že nemusím jen tak bezcílně bloumat a můžu jíti po pixlách. Po tom, co jsem již našel mohu říci, že ve většině případů jsou to velmi zajímavá turistická místa. No jo, ale taky mě chvilkama moc baví lítat ve dvě ráno a honit FTF, protože to má v sobě takovej zvláštní náboj a adrenalinek, v zimě, když se nikam moc nedalo, tak se soutěžilo, kdo dříve louskne nějakou tu mystery, samozřejmě, že ani ta statistika není tak od věci, a skouknout nějakýho toho coina, kterého jsem ještě neměl v ruce a pro kterého jsem ochoten jet i 80 km a pak ho zase někomu, nebo někam dát, tak to taky má své kouzlo, mraky srandy při společných, nebo hromadných odlovech a geopiva a všelijaké sleziny, tak to je ta třešnička. A jsem opravdu moc rád, že mě baví všechno, i když v určitou dobu vždy preferuji něco jiného. Proto zkus taky něco takového výše stručně popsaného a uvidíš, že se ti to bude líbit, včetně toho grabbování coinů a TB, za které ale žádné bodíky nebudou, to je jen zábava navíc :)))))

  • 0

#84 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2006 - 16:51

Já osobně nic neměním, vyrážíme na cache za dobrodržstvím, zda ji najdeme a často se dostaneme na místa kam bysme se normálně nedostali. Věci měni obvykle děti (kinder hračky za jiné). Pro mne je jediné poučení z této diskuze - že se TB nefotí s číslem, čímž se omlouvám JPAGeo TB, víckrát se to nestane. Ososbně jsem tak naivní, že by mne nenapadlo, že to může být problém.
  • 0

#85 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2006 - 17:25

Prave jsem prelouskal cele vlakno a musim jen napsat:" To je ale hezke!"

No musím s tebou jedině souhlasit. Kouzlo GC je podle mne v tom, že schránku najdu. Výměna balastu je až to poslední. Co se týče TB tak souhlasím, že je přednější plnit jejich misi než je za něco měnit. Taktéž jsem nějaké TB vyvezl/přivezl ze zahraničí aby to bylo zajímavější a v tomto bodě mohu než souhlasit s Docim.
  • 0

#86 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2006 - 17:42

Prave jsem prelouskal cele vlakno a musim jen napsat:" To je ale hezke!"

Prave jsem prelouskal cele vlakno a musim jen napsat:" Nektere vylevy jsou tady nechutne!"
  • 0

#87 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2006 - 20:20

Pitre, Pitre... co se rozcilujes? Vsiml sis toho meho smajliku na konci?

No a koneckoncu v profilu hned vedla statistiky Caches je statistika Trackables, takze tyhle body. Treba je nekdo taky sbira.
  • 0

#88 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 12 duben 2006 - 1:06

1) Přidám se s hlasováním k prapůvodnímu dotazu - za sebe beru jako nosnou kostru hry hledání krabiček, na ni nabalenou hru s putovacími bugy (včetně top TB - Coinů) a k tomu přidružené bonusy podle zájmu různých skupin (pro někoho lovy FTF, pro někoho hromadné odlovy nějaké cache, pro někoho trade směny). Tímto se přidávám ke skupině, která nevidí důvod kombinovat pohyb TB s trade směnou drobností. 2) Velice se mi líbil, chválím a za všechny děkuji za přístup Ponika, který s sebou nosí náhradní díly na případnou opravu cache. 3) Po prolouskání fóra a zjištění některých praktik kolem bugování z ručky do ručky (tímto je nechci přímo kritizovat, ale přiznám se, že mě vůbec nenapadly) u mě značne poklesly v ceně hráčské statistiky dosažených met.
  • 0

#89 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2006 - 22:00

Tak to hlavně smaž i Ty když k tomu nabádáš ostatní ;-)

Dik, to mi nedoslo :-).
  • 0

#90 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2006 - 22:10

Děkuji všem, co mi radí.Udělal jsem co říkate,....doufám.Dnes vyzvednuty Kbely 1923.SUPER!!!Poradil by někdo se založením vlastní cache?Na cz jsem to čet,ale asi se to musí poslat na com a to potřebuju překladače(-ku):Je to tak

Koukni na http://www.trenkler.cnet.sk/gc/ Tam máš preklad do slovenčiny.
  • 0

#91 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 27 duben 2006 - 16:47

No to je vlastně pravda, viděl jsem ho na fotkách z CITO eventu, takže navrhuju abys ten kód vystavil tady, fotky si každý najde v pohodě sám a já vyhlašuju kampaň:

KDO NEMÁ ZALOGOVANÝ ŠAMANUV CITO COIN JE NÝMAND !!!

:-)))))))))))))))))

doufám, že trhneme rekord v počtu logů u jednoho coinu :-)

JAK MALY JARDOVE :-)
  • 0

#92 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2006 - 16:53

Já osobně nic neměním, vyrážíme na cache za dobrodržstvím, zda ji najdeme a často se dostaneme na místa kam bysme se normálně nedostali. Věci měni obvykle děti (kinder hračky za jiné). Pro mne je jediné poučení z této diskuze - že se TB nefotí s číslem, čímž se omlouvám JPAGeo TB, víckrát se to nestane. Ososbně jsem tak naivní, že by mne nenapadlo, že to může být problém.

Ale ani toto není problém, akorát kdyby tu fotku viděl Maty tak si ten TB asi zaloguje :-)))))))))
  • 0

#93 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 27 duben 2006 - 18:06

Chlapci, pripravil som pre vas univerzalnu odpoved. Tyka sa logovania TNLN, tradovania TB z ruky do ruky, mikrokese v centre mesta, nahanania sa za bodmi a mozno aj dalsich veci.

To, co nie je v rozpore s pravidlami, je v zhode s nimi a nema zmysel za to niekoho kritizovat. To, co Teba nebavi, moze bavit niekoho ineho a nie je na tom nic zle. Diskutovat cele hodiny na webe o tom, ze to je nespravne a chore je chore.

  • 0

#94 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2006 - 17:14

Ale ani toto není problém, akorát kdyby tu fotku viděl Maty tak si ten TB asi zaloguje :-)))))))))


Stále nechápu proč ne s číslem. Na GC.COM je snad k dohledání vše včetně čísla, nebo ne?
  • 0

#95 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 27 duben 2006 - 20:30

Chlapci... a .... chore je chore.

Někdo staví na tom, že ani chore diskutovat není zakázané...
  • 0

#96 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 28 duben 2006 - 9:28

To, co nie je v rozpore s pravidlami, je v zhode s nimi a nema zmysel za to niekoho kritizovat. To, co Teba nebavi, moze bavit niekoho ineho a nie je na tom nic zle. Diskutovat cele hodiny na webe o tom, ze to je nespravne a chore je chore.

Na druhou stranu platí, že co je v rozporu by se dělat nemělo. Z kontextu posledních měsíců bych ale spíš řekl, že co je dovolené je vlastně nemorální a odsouzeníhodné a co je zakázané je vlastně ve skutečnosti žádoucí pro vylepšení hry. Jinak si nedovedu vysvětli tekonečné thready, ve kterých se podobné nesmysly probírají ze všech stran a filozofických úhlů pohledu...
  • 0

#97 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2006 - 17:28

Stále nechápu proč ne s číslem. Na GC.COM je snad k dohledání vše včetně čísla, nebo ne?

Neni. Tam je cislo, respektive kod, referencni. Trackovaci cislo, to ktere je na psi znamce, je neco jineho, videt ho na gc.com muze jen majitel cache, normalni smrtelnik se k nemu teoreticky muze dostat jen tak, ze ma buga v ruce - a o to vlastne jde, tim padem muze buga lognout jen ten, kdo ho opravdu nalezl, ne kazdy, kdo by ho chtel mit ve sve sbirce a kolem dane cache treba jen prosvistel po dalnici ... (nebo ani to ne, samozrejme)
  • 0

#98 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 30 duben 2006 - 21:41

To je skoro jako ve splečnosti:
Co je vlastně nemorální a odsouzeníhodné, je dovolené a co je vlastně ve skutečnosti žádoucí pro vylepšení kvality života je zakázané.
Viva Cuba, la Revolución y el máximo líder, Comandante Fidel Castro!
  • 0

#99 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2006 - 17:52

Neni. Tam je cislo, respektive kod, referencni. Trackovaci cislo, to ktere je na psi znamce, je neco jineho, videt ho na gc.com muze jen majitel cache, normalni smrtelnik se k nemu teoreticky muze dostat jen tak, ze ma buga v ruce - a o to vlastne jde, tim padem muze buga lognout jen ten, kdo ho opravdu nalezl, ne kazdy, kdo by ho chtel mit ve sve sbirce a kolem dane cache treba jen prosvistel po dalnici ... (nebo ani to ne, samozrejme)


Aha, rozumím. Přesto lze čísla snadno zjistit. Jsou jen šestimístná, přelouskat celý prostor je odhadem záležitost několika málo hodin. Kromě toho jdou, jak se zdá, po sobě, takže je to ještě snazší. Sice nevím k čemu by to vlastně bylo, ale zjistit by se to dalo.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama