Přejít na obsah


Fotka

Garmin iQue M4


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1 odpovědí na toto téma

#1 Honyia

Honyia

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 06 srpen 2010 - 17:54

Ahoj, jsem kačer začátečník (odloveno ani ne 20 kešek a většina pomocí navigace TomTom do auta, takže nic moc přesnost :-/ ) a už mě nebaví prolézat 50m čtverečních lesa a náhodně hledat ukrytou kešu ... rozhodl jsem se najít nějakou lepší GPSku pokud možno menší než tu velkou "krávu" :-), také samozrejmě přesnější a poslední řadě také cenově dostupnou (tzn do 1500kč) ... chápu že nic nového to asi nebude, ale zatím řeším spíš typ a model než konkrétní nabídku Našel jsem zatím tohle (Garmin iQue M4 nebo Nuvi 300) oboje za 1500kč ... poradíte někdo jestli je to dobrá cena, nebo příp poradíte jiné alternativy?? Vím že na modely typu Oregon a pod., si můžu nechat zajít chuť, ale věřím, že i v mé cenové relaci se dokáže najít něco, co by mi pomohlo :-)) Děkuju moc za případné reakce
  • 0

#2 Gorole

Gorole

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 383 příspěvků(y)

Publikováno 06 srpen 2010 - 18:39

Ani jedno není vhodné pro geocaching. To už si radši kup BT GPS modul třeba Nokia LD - 4w a hledej pomocí mobilu.
  • 0
### :) ------------------------------------------------------- SE C510, NAVILOCK BT - 413, HandyGeocaching Arcao edition Garmin Vista HCx PRO




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama