Přejít na obsah


Fotka

Kostel sv. Rocha


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
4 odpovědí na toto téma

#1 vlcice.pavlina

vlcice.pavlina

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 196 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2010 - 5:52

Tuto keš GC1A5B0 jsem s velkou slávou adoptovala. Před 2 dny jsem zde umístila novou krabičku a než ji stačila znovuaktivovat, tak jsem při dnešní kontrole zjistila, že opět není. Nabízím tedy tuto keš k adopci a nebo ji archivuji a uvolním tím místo někomu jinému. Je mi to moc líto, kostelík by si kešulku zasloužil, ale to místo je zřejmě prokleté :(
  • 0
Na Geocaching jsem narazila náhodou a byla to ta nejkrásnější náhoda, která mne kdy potkala Garmin Oregon 300, Vodafone 845 + GeOrg

#2 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2010 - 9:09

Vlčice vydrž, i kdyby ji měl jiný narazí na to samé. Něco vymyslím aby to vydrželo trochu. Keš tam byla dlouho, tohle je náhoda. Bude to chtít jiný typ skrýše na čas a kousek vedle. Zajdu tam s Tebou, víc hlav víc nápadů. ;)
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#3 vlcice.pavlina

vlcice.pavlina

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 196 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2010 - 9:17

A nebo archivace a udelat z toho multinu, odkazujici trochu jinam ... jina moznost mne nenapada ... probereme to zitra :-)
  • 0
Na Geocaching jsem narazila náhodou a byla to ta nejkrásnější náhoda, která mne kdy potkala Garmin Oregon 300, Vodafone 845 + GeOrg

#4 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2010 - 10:01

Jasně, holky, udělejte z toho off-setku, na místě jen najít z kostela pár údajů a kešku o 200 metrů stranou, a je klid...
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#5 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2010 - 11:40

vlcice.pavlina napsal/a:
A nebo archivace a udelat z toho multinu, odkazujici trochu jinam ... jina moznost mne nenapada ... probereme to zitra :-)


Jasně.
Btw na tomto místě jsem vyrůstala. Náš dům už nestojí, býval tam co je cizinecká policie a vzadu bylo velké zahradnictví, ve dvoře garáže autodopravy. Dvůr plný V3S a starých pneumatik :-). Na rybníku naproti kostelu, tam co je nyní hřiště a v zimě nafukovací hala jsem se učila bruslit. :-)
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama