Přejít na obsah


Fotka

Reviewri vynasi finalky kesi


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
30 odpovědí na toto téma

#1 archivator

archivator

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2010 - 15:08

Velice casto se v Praze setkavam s mistnimi kacery, kteri se uz nekolikrat prorekli, ze maji od urciteho reviewera souradnice a obcas kese schvali jak oni zrovna potrebuji vyrazit na FTF.
  • -2

#2 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2010 - 15:17

A ty jim zavidis nebo proc to tu pises?
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#3 zulu23

zulu23

    zulu23

  • Members
  • PipPipPip
  • 54 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2010 - 15:18

finalkar napsal/a:
Velice casto se v Praze setkavam s mistnimi kacery, kteri se uz nekolikrat prorekli, ze maji od urciteho reviewera souradnice a obcas kese schvali jak oni zrovna potrebuji vyrazit na FTF.

Dalsi flame :@ ...jdi se vybrecet mamince, nebo bez radeji lovit B) ...to uz fakt neni mozny, co tu jste schopny resit... :(
  • 0

GeoGet, Oregon 550 + TOPO Czech PRO 2013, HTC + c:geo


#4 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2010 - 15:21

To je zase vykrik do tmy. Co cekas? Ze se nekdo prizna a bude se kat, jestli je to pravda? Osobme o tom hluboce pochybuji. Napada te proc by to delali? Mozna te stve ze nemas souradnice bez namahy nebo nejaky to ftf! Proc sem nenapises jmena tech kaceru, kesi a schvalovacu?
  • 0

#5 semik75

semik75

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2010 - 15:25

Me se zrovna nechce nic delat, neslo by neco schvalit tak do 2km od mych HC at nemusim vytahovat auto? ;)
  • 1
Pokud se o mě chcete dozvědět víc, tak navštivte můj web: http://tomasek.cz/.

#6 archivator

archivator

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2010 - 15:40

Chtel jsem na to jen upozornit. Myslim, ze i porusuje ten dany reviewer pravidla, ktere ma od Groundspeaku. S Grounspeakem jsem uz to taky pred nejakou dobou resil a zrovna moc spokojeni nebyli. Udajne kdyz jim reknu nick reviewera tak uz reviewer nebude. Meli vice stiznosti.
  • 0

#7 semik75

semik75

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2010 - 15:52

finalkar napsal/a:
Chtel jsem na to jen upozornit. Myslim, ze i porusuje ten dany reviewer pravidla, ktere ma od Groundspeaku. S Grounspeakem jsem uz to taky pred nejakou dobou resil a zrovna moc spokojeni nebyli. Udajne kdyz jim reknu nick reviewera tak uz reviewer nebude. Meli vice stiznosti.


Vystupujes tady pod smyslenym nickem a nic jsi nerekl. Takze se bud odtajni a jmenuj dotycne a nebo tahni...
  • 0
Pokud se o mě chcete dozvědět víc, tak navštivte můj web: http://tomasek.cz/.

#8 Subzero

Subzero

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 81 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2010 - 16:05

Občas mám pocit, že někteří hráči berou tu hru ař příliš vážně... :)
  • 0

#9 kostapanaj

kostapanaj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 89 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2010 - 16:11

Kurňa tady se řeší věci! Mi ještě málem ani nevytáhli paty z JM a holt v Praze je blaze asi i kačerům :o Stejně to dopadne jako Finálky.com. Keců plno a jak to nakonec dopadlo? Stejně jako vždy, stačí se podívat na naši politickou scénu. Kecy,kecy, kecy a skutek utek. Abych předešel zbytečným narážkám, chci tím jen říct, že pokud něco slíbím, tak to dodržím (nebo raději držím hubu). Nejde mi vůbec o finální souřadnice, ale o to že kolem toho byl takový humbuk a co z toho je nakonec? Jen bublina. A stejně tak to asi bude i v Praze s vyzrazováním. Buď to napal naplno, nebo buď raději zticha. Mi stejně v Praze nikdy mít FTF nebudeme, ale plno pražáků ho mimo má. Tak VCG.
  • 0
Pro radost a zábavu. A co ty?

#10 mike007

mike007

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 505 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2010 - 16:15

Tak je nech, když je to baví :) Myslím, že se to tu už řešilo... taky údajně někteří reviewři nabízejí finální souřadnice za úplatu, sami loví FTF atd ... Mně je tohle ukradený. Pro mě je důležitý to, že se projdu do přírody, odlovím keš kterou našlo 500 lidí přede mnou a víc neřeším ...
  • 0
• Osobní stránky: http://www.bastleni.eu

#11 archivator

archivator

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2010 - 16:30

Co jsem slysel tak v tom jede Sutech jako reviewer a souradnice a dalsi veci dava TyTyTy a BarbieTeam o dalsich by se dalo taky spekulovat...
  • -1

#12 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2010 - 16:34

A ja jsem zas slyšel, že není dobré věřit všemu, co se říká/píše... zvlášť na internetovém fóru a od anonyma.
  • 0

#13 sadmanwholikesblues

sadmanwholikesblues

    Copak jmelí, ale jmelí!

  • Members
  • PipPipPip
  • 423 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2010 - 16:47

Ze to tady vubec resite... To ja vam jednou v Praze potkal ledniho medveda na koleckovych bruslich, co mel na ocase vytetovany souradnice finalek vsech kesi v CR a pri jizde si broukal, ze jede pro FTF... Pravda nemuzu to dokazat a ... jejda, ja si zapomel vytvorit anonymni nick. ;)
  • 0

#14 docile

docile

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 88 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2010 - 16:51

Není už nejvyšší čas tenhle nesmysl zamknout? Kdyby to byla pravda, tak se oni zmiňovaní kačeři těžko o tom budou bavit s nějakým cvokem, který je honem poběží naprášit sem na fórum.
Ale takhle se za chvíli přidá plno lidí, že to "slyšeli také" a bude zase nesmyslný flame...
  • 0

#15 sadmanwholikesblues

sadmanwholikesblues

    Copak jmelí, ale jmelí!

  • Members
  • PipPipPip
  • 423 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2010 - 16:55

docile napsal/a:
Ale takhle se za chvíli přidá plno lidí, že to "slyšeli také" a bude zase nesmyslný flame...

Ale ja toho medveda opravdu potkal. Fakt ... Fakt ... Fakt! Nebo to byl kozel? Dvanactka? Ted si to nejak nemuzu presne vybavit :D
  • 0

#16 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 141 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2010 - 17:25

Ideální. Mám pár GC kódů, který nemá ani kuře, ani h+... Jaká je sazba?
  • 0

Lovím zážitky a zakládám body. | https://openstreetmap.cz/

 

#17 lamin

lamin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 145 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2010 - 18:14

finalkar napsal/a:
Co jsem slysel tak v tom jede Sutech jako reviewer


copak Sutech, ten uz v tom jede ve velkym a verejne :D:D

www.sutech.cz
  • 0

#18 wolfien

wolfien

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2010 - 18:26

sadmanwholikesblues napsal/a:
Ze to tady vubec resite... To ja vam jednou v Praze potkal ledniho medveda na koleckovych bruslich, co mel na ocase vytetovany souradnice finalek vsech kesi v CR a pri jizde si broukal, ze jede pro FTF... Pravda nemuzu to dokazat a ... jejda, ja si zapomel vytvorit anonymni nick. ;)


a máš jeho nick, to se přece taky nedělá :-)
  • 0

#19 sadmanwholikesblues

sadmanwholikesblues

    Copak jmelí, ale jmelí!

  • Members
  • PipPipPip
  • 423 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2010 - 18:33

wolfien napsal/a:

sadmanwholikesblues napsal/a:
Ze to tady vubec resite... To ja vam jednou v Praze potkal ledniho medveda na koleckovych bruslich, co mel na ocase vytetovany souradnice finalek vsech kesi v CR a pri jizde si broukal, ze jede pro FTF... Pravda nemuzu to dokazat a ... jejda, ja si zapomel vytvorit anonymni nick. ;)


a máš jeho nick, to se přece taky nedělá :-)


no mel ksiltovku s napisem "finalkar" ;)
  • 0

#20 Autacek

Autacek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 744 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2010 - 18:58

Tak někdo tady upozorní na poměrně závažný problém, a vy z toho uděláte frašku. Zeptáte se na konkréní jméno a když odpoví, opět jej jen zesměšníte. Jasně, když nejde o život, tak nejde o nic, ale ono je to ostatně jak všude kolem nás. Nereší se problém, ale ten, kdo na problém upozorní....
  • 2




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka