Přejít na obsah


Fotka

Disable log u nepublikované keše


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
1 odpovědí na toto téma

#1 Pajast

Pajast

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 622 příspěvků(y)

Publikováno 17 August 2010 - 20:20

Ahoj! Chtěl bych se zeptat českých reviewerů na jejich názor na věc, která mě tak trochu překvapila při schvalování zeměkeše. Je běžné, aby reviewer disabloval dosud neschválený listing? Jaký k tomu může být důvod?

Pokud není keš dosud schválena, vždycky jsem se setkával s tím, že pokud měl reviewer nějaké připomínky, sděloval mi je pomocí "reviewer note". Před týdnem jsem poslal ke schválení earthcache. Dnes jsem zjistil, že geoaware měl k ní připomínku, ovšem učinil tak pomocí disable logu, čímž zároveň listing zneaktivnil, tj. zrušil takové to důležité zatržení ve formuláři. Zajímalo by mě, jaký může být důvod ke zneaktivnění a jestli to má nějaký vliv na zařazení do fronty, tedy jestli to nějak posune listing za keše, které byly přihlášeny k publikaci později.

Děkuju za názor a zdravím! :)

Jedná se o GC2CZB9 a tento konkrétní log: http://www.geocachin...89-5536216a334f
  • 0

#2 Bohemian reviewer

Bohemian reviewer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 109 příspěvků(y)

Publikováno 17 August 2010 - 20:55

Ahoj, jde o to, že každý to děláme tím svým způsobem. U nás je zažité, že se vyjadřujeme k problémům pomocí Reviewer Note a čekáme na vaší reakci. Nicméně i já používám občas rovnou disable log a to především tam, kde je více problémů najednou a owner prozatím odlovil velice málo a založeno nemá nic. Tam nečekám na odpověď, neboť se ji dost často ani nedočkám a dávám rovnou Disable log, aby mi daná cache nepřekážel ve watchlistu. Jak jsem řekl. Každý to děláme tím svým způsobem a holt platí pořekadlo: Jiný kraj, jiný mrav. :) Na zařazení do fronty to nemá vliv. Cache je vždy zařazena do fronty dle GC kodu, tudíž ta tvá přístě půjde před ty mladší. Je to prostě o tom, že tento reviewer nehodlá sledovat watchlistem všechny earth cache a raději si tyto cache prohlédne po opravě opět z fronty.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama