Přejít na obsah


Fotka

GC156HZ Cihlova - nabidka k adopci (Brno, bookmark Legendy)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
4 odpovědí na toto téma

#1 posmera

posmera

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 145 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2010 - 16:09

Zdravim vsechny, pred skoro 2 lety jsem adoptoval brnenskou multinu GC156HZ Cihlova / The Brick One od l3mura. Myslim, ze cache ma celkem slusny ohlas, alespon podle found logu a ziskanych bookmarku. Momentalne jsem ji vsak musel disablovat, protoze okoli stage 1 se stalo nevabnym. Zaroven jsem se nedavno prestehoval na opacny konec Brna a nemam jiz tedy cas na obnovu a udrzbu teto kese. Stage 2 i finalka jsou v pohode, ukryty funguji. Problem je u stage1 - byl jsem se tam dnes podivat, vnitrek cache je bohuzel promaceny a bude treba jej obnovit a zaroven stage 1 trochu posunout na lepsi misto (do 20m od soucasneho ukrytu se da urcite najit). Pro informaci - kazda stage ma lovci predstavit jednu byvalou brnenskou cihelnu - mam pripraveny podklady v pdf a jpg - staci vytisknout, vlozit do schranky a tu kousek posunout na lepsi misto. Prosim tedy nejakeho brnaka, nejlip takoveho, ktery uz kes absolvoval, jestli by se tehle siroty neujal. Nerad bych ji musel archivovat. Pockam cca 14 dni na pripadne nabidky. Diky! posmera
  • 0

#2 chochocz

chochocz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 143 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2010 - 20:12

Tahle legenda se mi libí, aj bych si ji jako brnak vzal? Ale nemam bohuzel zatim skusenosti z vedenim a zakladanim....
  • 0

#3 posmera

posmera

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 145 příspěvků(y)

Publikováno 25 srpen 2010 - 13:04

Ještě tedy 3 dny vyčkám jestli se neozve někdo, kdo už s nějakou založenou cache a zkušenost má, pokud ne nabídnu adopci chochocz jako prvnímu zájemci.. díky
  • 0

#4 chochocz

chochocz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 143 příspěvků(y)

Publikováno 25 srpen 2010 - 16:57

Zdravim Kdyz by se teda nekdo skusenejsi neozval tak bych mel zajem ale v patek na 14 dnu odjizdim tak by jsi musel chvilku poseckat...dikec
  • 0

#5 posmera

posmera

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 145 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2010 - 11:39

Jasně, není problém, počkám..
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama