Přejít na obsah


Fotka

CWG a geocaching.cz


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6 odpovědí na toto téma

#1 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 25 srpen 2010 - 8:47

Nevím čím to je, ale za posledních 14 dní mne kontaktovalo zase několik zahraničních kačerů, že našlo nějaké (ne moje) CWG a co s tím... Pokud je CWG spojeno s geocaching.cz, pak by zde měla dle mého názoru být obsáhlejší infostránka o CWG i prolink na katalog CWG. Jak je vidět, kolečka se šíří stále víc do ciziny.
  • 0

#2 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 25 srpen 2010 - 8:52

sobikovi: jenze CWG jsou spojeny s Geocaching.cz, vsak se podivej na zadni stranu. ;)
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#3 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 25 srpen 2010 - 8:56

CWG sice obsahuje odkaz na gc.cz, ale není to náš projekt a tedy k tomu nejsme sami schopni podat kvalifikované informace a publikujeme to, co nám bylo dodáno autorem projektu. A sám CWG nemám a jde to mimo mě. Pokud autor projektu nebo někdo kdo do toho vidí sepíše něco použitelného, tak rozšíříme ty info co tu jsou.
  • 0

#4 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 25 srpen 2010 - 8:59

S474N napsal/a:
sobikovi: jenze CWG jsou spojeny s Geocaching.cz, vsak se podivej na zadni stranu. ;)

Satane, někteří pochopili že to byl překlep :)
  • 0

#5 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 25 srpen 2010 - 8:59

Kdyžtak můžete pilovat článek na wiki a já ho zalinkuju místo původní infostránky přímo na gc.cz
  • 0

#6 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 25 srpen 2010 - 9:00

Pokud je ale na CWG odkaz na geocaching.cz a najdu jej, pak asi jako první se půjdu podívat na tuto stránku, abych se tam něco o tom kolečku dozvěděl...
  • 0

#7 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 25 srpen 2010 - 9:14

Taky když sem vlezeš, tak najdeš (předpokládám, že nikdo nečeká AI, která pozná že na gc.cz lezeš kvůli CWG a zobrazí rovnou příslušné info) odkaz (reprezentovaný ikonou s názvem CWG a rozepsaným názvem) na infočlánek autora projektu, který obsahuje i jakousi anglickou anotaci. Zároveň je článek i na wiki. Osoby které vědí o co jde mají možnost článek na wiki rozšířit, aby podával lepší informace (i pro cizince). Já pak můžu odkazovat tento rozšířený článek. Samozřejmě nás těší, když někdo uvádí adresu geocaching.cz, ale každý snad pochopí, že těžko budeme sami poskytovat support pro vše, na čem je adresa uvedena, pokud je to fakticky nezávislá iniciativa.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama