Přejít na obsah


Fotka

Brusel


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
8 odpovědí na toto téma

#1 sadmanwholikesblues

sadmanwholikesblues

    Copak jmelí, ale jmelí!

  • Members
  • PipPipPip
  • 423 příspěvků(y)

Publikováno 27 August 2010 - 19:18

Chystam se na zacatku listopadu do Bruselu, tak s predstihem zjistuji - nemate nekdo doporuceni na tamni zajimavou/hezkou kesku? Dik za tipy...
  • 0

#2 hauskaa

hauskaa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 713 příspěvků(y)

Publikováno 27 August 2010 - 20:12

Nemám tip, ale kdybys měl v povozu ešče jednoho fleka, přidal bych se. :P:p
  • 0

#3 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2077 příspěvků(y)

Publikováno 27 August 2010 - 20:29

V Bruselu jich mam z Belgie nejmene, ale i tak se mi tam jedna libila, a to virtualka The 6 Kings GC7F9C Tu muzu jen doporucit.
  • 0

#4 sadmanwholikesblues

sadmanwholikesblues

    Copak jmelí, ale jmelí!

  • Members
  • PipPipPip
  • 423 příspěvků(y)

Publikováno 27 August 2010 - 20:57

hauskaa napsal/a:
Nemám tip, ale kdybys měl v povozu ešče jednoho fleka, přidal bych se. :P:p

Bohuzel - je to pracovni cesta a letadlem...
  • 0

#5 sadmanwholikesblues

sadmanwholikesblues

    Copak jmelí, ale jmelí!

  • Members
  • PipPipPip
  • 423 příspěvků(y)

Publikováno 27 August 2010 - 20:58

k-lord napsal/a:
V Bruselu jich mam z Belgie nejmene, ale i tak se mi tam jedna libila, a to virtualka The 6 Kings GC7F9C
Tu muzu jen doporucit.

To vypada dobre - tak uz ji mam zahrnutou v planu :o) Dik
  • 0

#6 LukasX

LukasX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 387 příspěvků(y)

Publikováno 27 August 2010 - 21:16

Ahoj, trochu se svezu s tematem. V nedeli jedu do Gentu na 4dny. Asi se stavim, pokud bude v harmonogramu trochu volneho casu, i v Brugach. Nejake tipy co neminout pro Gent?? Jsou tam same D5 mysterky :o(( A nezvladnu je ani poradne prelozit, natoz resit :@ Diky
  • 0

#7 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2077 příspěvků(y)

Publikováno 27 August 2010 - 21:56

LukasX napsal/a:
Ahoj,
trochu se svezu s tematem.
V nedeli jedu do Gentu na 4dny. Asi se stavim, pokud bude v harmonogramu trochu volneho casu, i v Brugach.

Nejake tipy co neminout pro Gent??
Jsou tam same D5 mysterky :o(( A nezvladnu je ani poradne prelozit, natoz resit :@

Diky


Tak v Bruggach se mi libila ta serie o jejich mestskych branach (napr. GC1784V), zakoncena finalni mysterkou, tu jsem nicmene z casovych duvodu nestihl.
V Gentu je prave problem s prekladem (hlavne ze nektere maji ale anglicky nazev). Musel jsem si dopredu vyzadat od nekolika CO preklad. Jeden mi dokonce poskytl rovnou finalni souradnice, pac by i po prekladu byla pro me dost slozita. :D

Zalezi taky jestli budes mit auto nebo jen pomoci MHD. Mnoho kesi, co jsem tam odlovil uz je v archivu, ale jinak jakakoli tradicka + co se ti podari ziskat preklady multin ci mysterek v centru mesta.
Muzu jen povzdechnout nad archivaci multikese zeven GCX5EZ, mela anglicky preklad listingu a provedla by te historickym centrem.
  • 0

#8 dema

dema

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 128 příspěvků(y)

Publikováno 28 August 2010 - 8:01

ja som bol s kamosom v bruseli kesovat na vikend. robili sme len tradicky a mozem povedat ze z 28 kesi co sme nasli bola len jedna premakana krabka. dokonca niektore mikrokese z filmoviek oni nepripinali magnetom, ale spravili do vrchnaka dieru a zavesili na klinec :) sadmanwholikesblues ked uz budes v bruseli nezabudni take kese ako atomium GC1EG4C a samozrejme cik chlapceka GC1FBWM a cik dievcatko GC1FBWP. prave tie posledne dve spominane sme nenasli a celkom to stve :) ale rozmyslam, ze som na chlapceka dal dnf log aj s fotkou ale niekam sa podel... ale kam?
  • 0

#9 Hyger

Hyger

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 98 příspěvků(y)

Publikováno 28 August 2010 - 17:35

V Gentu je to fakt bída... Mám odtama jedinou belgickou keš, tradičku kousek od centra. Zajděte radši do Dulle Griet na Kvak (pokud neřídíte :D).
  • 0
Dub kulatý, Džordž tu pije,
to je tupec, ten to ryje.




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka