Přejít na obsah


Fotka

Nově nalezené kešky


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
7 odpovědí na toto téma

#1 Sethiel

Sethiel

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2010 - 20:48

Jako nový uživatel jsem dneska zkoušel zadávat svoje první nalezené kešky a překvapilo mě, jak neobratně jsou tu některé věci udělané. Pokud jsem jen nenašel lepší způsob, tak se omlouvám, jsem tu opravdu krátce. 1) Statistika jakýchsi referenčních kešek mě nezajímá zdaleka tolik jako můj vlastní čítač VŠECH nalezených. Opravdu tu nic takového není? Tomu nemůžu uvěřit ... vždyť je to triviální, a přitom velice užitečné. 2) Přišel jsem jen na jeden způsob zadávání toho, že keška je nalezená - v mapě se rozklikne a na druhé záložce se vyplní datum, kdy k tomu došlo. Opět velice jednoduchá a neskutečně užitečná (tzv. málo peněz za hodně muziky :) ) věc by byla, kdyby mi to předvyplnilo "dnešní" datum. Úplně ideální by byl samozřejmě rozklikávací kalendář, ale to už je náročnější věc.
  • 0

#2 Daku

Daku

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 483 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2010 - 20:57

Logoval jsi nalezené kešky na www.geocaching.com? Jinak zkus se podívat třeba na tenhle odkaz: http://navigovat.mob....asp?ARI=112930 nebo třeba http://wiki.geocachi...k_v_geocachingu
  • 0

#3 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2010 - 20:57

Zadávání nalezených keší na zdejším webu ti je k ničemu. Nalezené keše se evidují na geocaching.com...
  • 0

#4 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 875 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2010 - 20:59

Zkus na úvodní stránce přečíst zvýrazněný návod. A k těm keškám, zadávají se na stránkách geocaching.com, kde se také geocaching hraje. Tady je v podstatě jen fórum v češtině.
  • 0

Samsung Galaxy S5  (aDrake / WhereYouGo)
zpracováno programem GeoGet.
Systémy a programy se nechovají náhodně, chovají se zcela chaoticky. (Medvídek, 2006)
Pište prosím do svých logů čas, zajímá mě, s kým jsem se minul. Dík.


#5 Snow.

Snow.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 410 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2010 - 20:59

čítač keší máš na geocaching.com tam taky loguj svoje nálezy jako první! Na českej gc.cz to není podstatné, pominu-li mapku.
  • 0
| Garmin Dakota 20 + Topo Czech 2010 Pro | Sony Ericsson Xperia X10 mini + c:geo + WhereYouGo |

Snøw

#6 barny1

barny1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 66 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2010 - 21:52

Já to jenom looguju na gc.com jinam ne....
  • 0

#7 LamaZ team

LamaZ team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 45 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2010 - 22:53

A koukni na tohle video...mělo by se něco podobného udělat a spustit po tom co si člověk založí učet...:)) http://navigovat.mob....asp?ari=113750
  • 0
Lama, lama jede:)

#8 Autacek

Autacek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 744 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2010 - 23:58

Teda Sethieli, ne ze by se tu na foru nenasli lide co ti radi poradi, ale kdyz podle tebe nic neni problem, nebylo by lepsi radej si o logovani a vubec GC neco precist, tedy alespon drive, nez zacnes s kritikou tohoto serveru ? Jen ve strucnosti, GC co se tu na strankach gc.cz probira je predevsim o hre kterou najdes na gc.com. Ne ze by radky nize byly snad pro tebe podstatne, co uz se mozna jinde nedoctes, krom toho, ze to je hra americka, tak ten kdo ji "vymyslel" si ji bedlive chrani, tedy lepe receno, nazev, logo a predevsim databazi kesi, a to dokonce tak, ze ani narodnostni servery k temto datum vubec pristup nemaji (az na vyjimky), tak ze i kdybys chtel neco tady 1000x zlepsit, je krom jineho i toto docela zasadni problem, i kdyz ano, mohlo by i tady vse fungovat lepe a jinak...
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama