Přejít na obsah


Fotka

Série Narnie a další moje keše


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6 odpovědí na toto téma

#1 fanfulik

fanfulik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 646 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2010 - 20:14

Vzhledem k tomu že do 14 dnů vypukne akce kulový blesk (stěhuji se), nabízím k adopci všechny svoje keše.Na Kladno budu dal co nejčastěji jezdit, ale i tak bych připadné problémy na keších musela řešit se spožděním.Jestli máte někdo zájem, napište mi prosím SZ.
  • 0
Je lepší být blázen a vědět o tom,než být normální a pochybovat.

#2 bavlnka50

bavlnka50

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 156 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2010 - 21:37

ahojky rada adoptuji stoji serii narnie pa dundalka
  • 0

#3 Toniczech

Toniczech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 900 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2010 - 18:17

fanfulik napsal/a:
Vzhledem k tomu že do 14 dnů vypukne akce kulový blesk (stěhuji se), nabízím k adopci všechny svoje keše.Na Kladno budu dal co nejčastěji jezdit, ale i tak bych připadné problémy na keších musela řešit se spožděním.Jestli máte někdo zájem, napište mi prosím SZ.



Jejej, a já ti za posledních několik měsíců dluhuju už čtyři logy k Narnii. Tak akorát doufám, že až se k tomu dostanu a ony už třeba nebudou pod tvým profilem, podaří se mi kešky vyhledat i virtuálně. ;)

S adopcí asi nepomůžu, všechny ty položky až na jednu mám dopravně dost z ruky. :( No, když pomyslím, na roztahanost svých kousků a jejich údržbářské lhůty, které se kolikrát vlečou jak stavba metra D, a přece to přežijeme, říkám si, že bys možná ani nic z ruky dávat nemusela, pokud se tedy nestěhuješ na Sibiř či do Austrálie. :D
  • 0

#4 fanfulik

fanfulik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 646 příspěvků(y)

Publikováno 22 září 2010 - 19:31

tak ono to nějak nevypadá že bych všechny udala, takže mi asi něco i zbyde :-)) zatím jsem udala jednu a mám zájemce na Narnii, ale tu nevím jestli si nakonec nenechá máma, nějak se sní duševně nemůžu rozloučit :-D Stěhuji se do Tachova a tam v okolí skoro nic není, takže mám co dělat abych to tam zaplnila :-D
  • 0
Je lepší být blázen a vědět o tom,než být normální a pochybovat.

#5 koyamas family

koyamas family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 394 příspěvků(y)

Publikováno 22 září 2010 - 20:17

fanfulik napsal/a:
Stěhuji se do Tachova a tam v okolí skoro nic není, takže mám co dělat abych to tam zaplnila :-D

Tak to se těším. Do Tachova jezdíme pravidelně za babičkou do důchodkárny a vždycky nadávám, že tam po okolí nic není. :D
  • 0
Vložený obrázek

#6 fanfulik

fanfulik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 646 příspěvků(y)

Publikováno 22 září 2010 - 20:26

Tak to se těším. Do Tachova jezdíme pravidelně za babičkou do důchodkárny a vždycky nadávám, že tam po okolí nic není.

Tak jako první bude multina na naučný stezce :-)
  • 0
Je lepší být blázen a vědět o tom,než být normální a pochybovat.

#7 ologout

ologout

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 07 prosinec 2010 - 14:32

Ahoj, tak co? Jak se ti dari zakeskovavani u nas v Tachove?
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama