Přejít na obsah


Fotka

Online generátor statistik


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
62 odpovědí na toto téma

#21 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 875 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2010 - 16:28

Jsem to tedy cvičně vyzkoušel a pro informaci tam mám jednu kešku nalezenou v lednu 1999. A to jsem o GC opravdu nevěděl ještě vůbec nic :-) Použil jsem originální My finds PQ. Jinak to zřejmě sedí.
  • 0

Samsung Galaxy S5  (aDrake / WhereYouGo)
zpracováno programem GeoGet.
Systémy a programy se nechovají náhodně, chovají se zcela chaoticky. (Medvídek, 2006)
Pište prosím do svých logů čas, zajímá mě, s kým jsem se minul. Dík.


#22 Ruvit

Ruvit

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 493 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2010 - 16:44

Když nic jiného, tak jsem aspoň zjistil, že IE9 stojí za pr... Já je sice nepoužiji, ale dalším se mohou hodit, takže spokojeně pokračuj ve vývoji a nenech se odradit všudypřítomnými rejpaly.
  • 0

#23 vousac

vousac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 134 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2010 - 17:19

Zaplat panbu za konecne jednoduche ziskani byt skromnych statistik. Drzim palce autorovi. Diky vousac
  • 0

#24 zLOST

zLOST

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 778 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2010 - 19:36

rozhodne se nenech odradit rejpalama. ja si pred casem taky napsal webovy udelatko na statistiky (viz muj profil) a ve finale je z toho neco podstatne zamotanejsiho a uzitecnejsiho :) a komu se to nelibi, at si geoget polibi :)
  • 0

#25 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 141 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2010 - 19:41

Pouzivat to pravdepodobne nebudu, ale aktivitu i myslenku chvalim, dobra prace. :)
  • 0

Lovím zážitky a zakládám body. | https://openstreetmap.cz/

 

#26 zLOST

zLOST

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 778 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2010 - 23:21

a jeste bych chtel podekovat za ty kraje (uz jsem si je do svejch statistik pridal taky:)
  • 0

#27 Snow.

Snow.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 410 příspěvků(y)

Publikováno 22 září 2010 - 7:47

Hezke nenech se odradit ja sice používám http://www.mygeocachingprofile.com/ ale kdyby si tam přidal mapku podle krajů v které by byly pocty nálezu tak bych to tvoje používal také...
  • 0
| Garmin Dakota 20 + Topo Czech 2010 Pro | Sony Ericsson Xperia X10 mini + c:geo + WhereYouGo |

Snøw

#28 zLOST

zLOST

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 778 příspěvků(y)

Publikováno 22 září 2010 - 12:43

Snøw napsal/a:
Hezke nenech se odradit ja sice používám http://www.mygeocachingprofile.com/ ale kdyby si tam přidal mapku podle krajů v které by byly pocty nálezu tak bych to tvoje používal také...


myslis neco jako jsem si ted do profilu hodil ja? :)
@to.burda] staci do url na tu mapku prihodit parametr 'chm' (viz http://code.google.c...s_shape_markers)
  • 0

#29 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 22 září 2010 - 12:57

zLOST: rejpal se snazil pouze naznacit, ze uvedene muze pouzit vyhradne PM, ktery zase obvykle, kdyz uz PM ma, tak logicky vyuziva i vice funkci a vyhod mu z toho plynoucich. Pokud je nekdo BM a umi si to "osefovat", tak se obavam, ze bude taktez pouzivat jinou formu a zpracovani kesi. V kazdem pripade nic nezatracuji, jenom osobne moc nesdilim ono nadseni. Nic vice, nic mene.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#30 zLOST

zLOST

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 778 příspěvků(y)

Publikováno 22 září 2010 - 13:21

ja jako BM pouzival akorat skrysotlac a to jeste jen na to, abych vygeneroval myfinds a prohnal to klikatkem. ale to je muj konkretni pripad. kazdej at si pouziva co chce, mne to zily rvat nemusi :)
  • 0

#31 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 22 září 2010 - 13:32

zLOST: no vidis to, ja jsem BM a snazim se ze vseho dostat maximum. Taky jsem driv zacinal, ze rozpracovane mysterky jsem si daval do jednotlivych adresaru v jedne slozce, ale ted mam vsechno vychytano v ramci jednoho programu a to vcetne statistik.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#32 zLOST

zLOST

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 778 příspěvků(y)

Publikováno 22 září 2010 - 13:40

vsak ja ti to neberu :) ja to tak mam taky, akorat online..
  • 0

#33 Netorack

Netorack

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 340 příspěvků(y)

Publikováno 22 září 2010 - 14:09

Mě se to docela líbí. Po tom, co se mi podařilo v potu, krvi a slzích nastavit GeoGet a GgStat už sice přecházet nebudu, ale třeba ty point maps pro jiné státy jsou super. A obrovská výhoda toho je, že to prostě funguje na lusknutí prstu a člověk nemusí dělat vůbec nic - pro mnoho lidí velmi velké plus. Co mě teda ale zarazilo, že konkrétně u mě to u statistik přidává celkem 13 keší, které jsou navíc (jsou různě rozprostřené přes typy keší, měsíce roku 2010, velikosti, dny v týdnu apod. V seznamu dle států vše sedí, v mapě krajů ČR taky. Tak nevím, kde zařádili šotci.
  • 0

#34 to.burda

to.burda

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 22 září 2010 - 16:07

Tak se tu nehádejte. :D


Netorack To by mohlo být tím že data pro container, type atd. se počítají z nálezů (logů, takže jedna keš nalezená dvakrát je jako 2). Zatimco mapy se počítají z keší. Určitě to není optimální a asi by to chtělo sjednotit, jen nevím jestli tak nebo tak.


zLOST'chm' Já vím, ale... Když by se vypisoval i náázev, tak u některých zemí by mohlo být URI delší jak 2K (obzvlášť, když se musí hranice států/krajů teď řešit takovou "fintou", že se tam vypisují všechny), což se dá řešit postem 16K, ale zase se to musí ukládat u mě a celkem je s tím víc obsluhy. Pravda že by se do 2K mělo vejít cca 20-30 krajů podle délky názvu. Když by se psali jen čísla tak by to asi šlo v pohodě i do těch 2K.


Snøw Tak mapka krajů tam je jen to není přímo v té mapce, ale možná to rozšířím jak píšu výše.
  • 0

#35 zLOST

zLOST

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 778 příspěvků(y)

Publikováno 22 září 2010 - 16:16

to.burda: ja vypisuju jen pocet nalezu a je to v pohode. jediny, kde mi to preteklo, byla anglie, ale tu ma GS tam zmrsenou, ze se to stejne pouzit neda (na guglu). takze momentalne mam +- odladeny mapky pro 13 evropskych statu, ale porad to zavisi na tom, jestli autori kesi vyplnili 'state'. kdyz ne, tak mam proste smolika a muzu se na usi stavet..

a takhle to pak vypada pro jednoho nejmenovanyho brnenskyho ptakopyska: http://gc.zlej.net/example.html
  • 0

#36 zLOST

zLOST

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 778 příspěvků(y)

Publikováno 22 září 2010 - 16:17

btw: prijit na tu fintu, jak zvyraznit hranice kraju, mi zabralo dobrou hodinku :)
  • 0

#37 to.burda

to.burda

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 22 září 2010 - 20:06

Tak jsem tam přidal nějakou novou funkcionalitu.

Jednak je upravené řazení dní v týdnu (už se řadí jak jdou v týdnu). Řazení v přehledu měsíců je sestupné.

Pak jsem přidal nastavení barev, takže si to člověk může obarvit jak chce. A dá se zapnou zmiňovaný popisek počtu keší v krajích na mapách (to trochu zlobí u Prahy a Středočeského kraje). Obojí je pod advance.

zLOST Jo Švýcarsko a UK mají GS rozdělenou skutečně blbě. :/
  • 0

#38 Netorack

Netorack

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 340 příspěvků(y)

Publikováno 22 září 2010 - 21:16

to.burda: Tak už jsem to pochopil, dělá to ty psí kusy, protože v MyFinds GPX jsou i logy "write note" nebo "will attend" a ty statistiky je započítávají... takže mám jen jeden navštívený event, ale protože tam je log "will attend" i "attended", ukazuje se to jako dva. Stejně tak u keší, které jsem našel ("found") a pak do nich pomocí "write note" vkládal třeba TB. Takže určitě je to lepší dělat z těch keší než z logů.
  • 0

#39 to.burda

to.burda

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 22 září 2010 - 22:13

Díky za info, to sem přehlíd, že je tam víc možností (já našel za život čtyři keše :D ). Tak asi nejlepší by mohlo být brát jen ty s tagem Found it, aby to nezapočítávalo ty not found atd..
  • 0

#40 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 23 září 2010 - 7:28

Logy Foun it jsou jen pro fyzicke kese, pak musis uvazovat Attended pro Eventy a Taken Photo pro virtualky.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama