Přejít na obsah


Fotka

Nelze zalogovat GC2CWPZ


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
4 odpovědí na toto téma

#1 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 875 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2010 - 6:57

Včera jsem vyrazil po práci pro novou kešku GC2CWPZ Rotunda sv.Longina. Tu jsem nalezl, zapsal se do logbooku a nyní zjišťuji, že keška neexistuje. Co mohu udělat pro to, abych si mohl zalogovat kešku, kterou jsem nalezl?
  • 0

Samsung Galaxy S5  (aDrake / WhereYouGo)
zpracováno programem GeoGet.
Systémy a programy se nechovají náhodně, chovají se zcela chaoticky. (Medvídek, 2006)
Pište prosím do svých logů čas, zajímá mě, s kým jsem se minul. Dík.


#2 DarkLord Reviewer

DarkLord Reviewer

    Advanced Member

  • Reviewer
  • PipPipPip
  • 401 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2010 - 7:11

Keš byla kvůli kolizi s jinou keší retractována zpět kolegou Skupcem, takže bohužel, pokud nebude publikována podruhé, nebudeš mít možnost si ji zalogovat, i když jsi ji fakticky našel.
  • 0

#3 tukanka

tukanka

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2010 - 8:13

Take jsem tam byl 18:25 - bylo 30 min po zverejneni a prede mnou dost kaceru zapsanych, kdyz jsem prijel do hodiny domu, jiz neslo zalogovat. Tzn. Kes existovala (i kdyz pidikratce). Novakmir
  • 0

#4 MarHan

MarHan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 371 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2010 - 8:54

JJ taky patrim mezi nalezce spolu s asi 8-10 lidma predemnou... Uvidime jak bude...
  • 0
Garmin Oregon 650, Samsung Galaxy S + Locus + GSAK

#5 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 875 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2010 - 14:50

Díky DarkLordovi Reviewerovi za vysvětlení stavu. Otázka však stále platí dál. Jak si mohou, podle mého odhadu se jedná asi o třicet kačerů, kteří kešku nalezli, tuto i řádně zalogovat? Pravděpodobně byla publikována omylem, ale vzhledem k tomu, že jsem četl i zalogované FTF na netu, nebylo by možné ji znovu publikovat a hned archivovat? Zvolené řešení mi přijde trochu zvláštní. Díky.
  • 1

Samsung Galaxy S5  (aDrake / WhereYouGo)
zpracováno programem GeoGet.
Systémy a programy se nechovají náhodně, chovají se zcela chaoticky. (Medvídek, 2006)
Pište prosím do svých logů čas, zajímá mě, s kým jsem se minul. Dík.





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama