Přejít na obsah


Fotka

Cachemapa a GoogleChrome


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
2 odpovědí na toto téma

#1 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 794 příspěvků(y)

Publikováno 22 září 2010 - 16:40

V GoogleChrome ani v GoogleChromePlus (Chromium) se nezobrazí nic. Ani mapa od Googlu. Ostatní aplikace i mashupy (např. www.katastr2.cz) v tom jdou. Když si tu adresu na soubor html na disku zkopíruju do firefoxu, mapa se objeví. Není to nic zásadního, ale já prostě chromePlus používám jako výchozí prohlížeč a nechci to měnit. Nemá někdo podobný problém, nedá se někde něco nastavit?
  • 0

#2 motty.rt

motty.rt

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 216 příspěvků(y)

Publikováno 22 září 2010 - 16:52

Stačí použít tvůj název vlákna - http://tinyurl.com/2wharsa a ejhle...člověk se hned dočte, že je to častý problém a že se dá lehko vyřešit přes IE plugin. Lepšího řešení se tam, pokud vím, nikdo nedobral.
  • 0

#3 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 794 příspěvků(y)

Publikováno 22 září 2010 - 22:33

Oživil jsem trochu to vlákno, kde se to řešilo a na diskusním vláknu přímo v Chrome diskusi našel také něco o tom. Snad se to dá vyřešit parametrem z příkazové řádky, ale to není tak důležité. Jinak, ChromePlus má mimo mouse gestures a jiných vychytávek i IE režim, do kterého se lze přepnout pro IEonly stránky. Všechno v tom IE režimu běží, KROMĚ cachemapy. Bezpečnostní opatření asi funguje i pro IE jádro. Nevadí, cachemapu jsem objevil teprve dnes a nikdy mi nechyběla, občas si ji asi pustím v Mozzille a dál to řešit nebudu.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama