Přejít na obsah


Fotka

Epsilon


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
25 odpovědí na toto téma

#21 Orxion

Orxion

    Orxion

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 061 příspěvků(y)

Publikováno 26 září 2010 - 19:44

v utery nejdu .. i kdyby v pondeli svitilo slunicko .. ale pokud bude nahradni vyprava dejte vedet :)
  • 0
vdp_icon_small.jpg
Vodopády list
potapěčské keše


Pozvánka na plánované eventy
.. něco bude :)

#22 brazajar

brazajar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 786 příspěvků(y)

Publikováno 26 září 2010 - 21:51

brazajar napsal/a:
Mozna se pridam, promyslim a jeste sem napisu ... Mam ale trochu strach z malych prostoru... a nevim, jestli na to nejsem moc siroky, dle nekterych logu.. ;)


Ja nakonec tuto kes ozelim ... preci jen po procteni logu ... to asi neni pro mne to prave.
  • 0

Díky.

Jarda (brazajar)

 

Zítra je taky den!!! :)

 Garmin Oregon 600 / Garmin Dakota 20 // OSM VasaM mapy // Xiaomi Redmi Note 12 Pro+  s Locus Pro // Garmin Enduro // Thinkpad e14 + GeoGet // nohy / MHD / VW Sharan / Toyota ProAce City Verso / Norco Fluid FS1 / koloběžka Bizon

https://www.brazovic.cz     


#23 Hedgehog_Family

Hedgehog_Family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 046 příspěvků(y)

Publikováno 27 září 2010 - 6:07

No, nevím. Epsilon mi za vytrvalého deště přijde jako vyloženě špatný nápad. Chtělo by to alespoň pár dní sucha... Taky se tam chystám, ale nechám to na příští léto, přijde mi to jako zbytečný risk...
  • 0

#24 vlcice.pavlina

vlcice.pavlina

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 196 příspěvků(y)

Publikováno 27 září 2010 - 6:16

Vsak jsem uz psala, ze vzhledem k pocasi se to necha na jindy ... Jsem sice blazen, ale ne sebevrah :-)
  • 0
Na Geocaching jsem narazila náhodou a byla to ta nejkrásnější náhoda, která mne kdy potkala Garmin Oregon 300, Vodafone 845 + GeOrg

#25 Barrandoff

Barrandoff

    Barrandoff

  • Members
  • PipPipPip
  • 405 příspěvků(y)

Publikováno 28 září 2010 - 12:01

Větší rozměry nejsou na překážku, myší díru na konci Epsilonu zdolali i jinčí tlustokačeři. Rozhodně ale počkejte než přestanou deště.
  • 0

#26 Guraim

Guraim

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 69 příspěvků(y)

Publikováno 28 září 2010 - 15:19

O Epsilonu uvažuji již delší dobu a přátelé geocacheři co ho už navštívili, tak si ho moc pochvalují, ale rozhodně bez vody, je tam tuším i video co se tam umí dít, takže teď rozhodně nee. Ale jsem od Prahy a rád se k nějaké výpravě přidám.

Helmu, baterky, oblečení k umazání, nějakou lahvičku na zahřátí i smysl pro každou špatnost mám ;)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama