Přejít na obsah


Fotka

GIP instalacni balicky


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
53 odpovědí na toto téma

#21 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1207 příspěvků(y)

Publikováno 06 October 2010 - 19:41

mikrom napsal/a:
jen neni cas, doladuju nejaky zmeny, a koneckoncu me taky nefunguje :D

Me funguje :)
  • 0

Garmin 60csx, MacBook Air M1 + Geoget 2.8.X


#22 Paja.V

Paja.V

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 516 příspěvků(y)

Publikováno 06 October 2010 - 22:12

Omlouvám se, že to píši zde, ale když už se to tady nakouslo... Také mi nějak nefunguje nahrávání statistik na profil přes AutoStat. Problém je v tom, že se nevygeneruje soubor "GgStats.html". Generování pak skončí chybovou hláškou od GeoJarry: "ERROR! Profile file not exists!" Prostě se nespustí "GgStat.exe". Instaloval jsem z GIP balíčku (mám v podadresáři "script" složku "GgStat" ) a pro jistotu jsem obsah této složky nakopíroval přímo i do datového adresáře GeoGetu. Pokud v nastavení AutoStat zaškrtnu "Použít originální GgStat makro", tak se mi do datového adresáře vygeneruje soubor "Stats.html" (v angličtině). Nevíte si někdo rady?
  • 0
Oregon 450 + Topo Czech 2013 PRO

Má čeština pro Oregon x50 a aktuální FW 6.40

#23 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1383 příspěvků(y)

Publikováno 06 October 2010 - 22:20

Kadzy GIP muze mit i instalacni ksript, ktery se pri instalaci spusti, a pomoci novych skript funkci muze i prednastavit umisteni skriptu v menu.

Takze k tomu muzes udelat dalsi malicky GGP skript urceny k zobrazeni dokumentace (runshell na html soubor), a v instalaci si to umistis do sveho podmenu v menu plugin.

Preci jenom by se mi vice libilo umisteni v menu Help. V menu plugin bude asi napovedu hledat malokdo.
  • 0
MaFa

#24 Dr.Uli

Dr.Uli

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 07 October 2010 - 6:59

dr.vota napsal/a:

medwyn_cz napsal/a:
Dr.Uli: V momentalni chvili je nejlepsi vyckavat, az budou vsechny oblibene pluginy k dispozici v podobe balicku. Jak jsem rikal, bude chaos. Nejlepe se mu clovek ubrani tak, ze bude cele aktualizace jeste aspon 3 tydny ignorovat a pojede na tom, co mu funguje. To je cesta pro konzervativce ;)...

A běží všechno se současným stavem GC.com po té poslední změně? Nemělo to žádný negativní vliv?


Zatím vše funguje... Autostat, geojarry, export GPX i POI pro garmin jsem otestoval.
  • 0
Dr.Uli & MaChinka Team

#25 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7957 příspěvků(y)

Publikováno 09 October 2010 - 16:34

Samoinstalační balíčky jsou fajn, díky. Při práci za posledních pár dní bych ale ocenil, kdyby se řádek v manageru nějak jinak podbarvil nebo zvýraznil, pokud je nová aktualizace (oranžová) a ne aby u všech položek svítila zelená fajfka... Systém nahlásí, že je nějaká aktualizace, ale pak je potřeba projít řádek po řádku a najít, u které položky to je potřeba aktualizovat.. Druhá věc je, jestli by nešlo do meta souboru přidat autora, aby se zobrazil v tabulce (u některých pluginů je fajn znát autora, jelikož jsou dostupné třeba od tří :D)
  • 0

#26 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14520 příspěvků(y)

Publikováno 09 October 2010 - 16:42

Podbarvene jsou. Jestli to nevidis, tak pak nemuzes videt ani podbarveni v seznamu kesi. Ale i kdyby, nic rucne prochazet nemusis, u kazdeho mas preci zobrazenou aktualni verzi a hned vedle maximalni dostupnou verzi. Rozdil je videt na prvni pohled.
  • 0

#27 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14520 příspěvků(y)

Publikováno 09 October 2010 - 16:43

A zelena fajfka sviti ve sloupecku zavislosti. ta skutecne muze byt zelena, a je vse v poradku, i kdyz nemas posledni verzi. To spolu nijak nesouvisi.
  • 0

#28 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10112 příspěvků(y)

Publikováno 10 October 2010 - 9:05

sobikovi napsal/a:
Druhá věc je, jestli by nešlo do meta souboru přidat autora, aby se zobrazil v tabulce (u některých pluginů je fajn znát autora, jelikož jsou dostupné třeba od tří :D)


Neni mozne, aby se dva ruzne instalacni balicky spravovane plugin managerem jmenovaly stejne. Na araratu by sdilely stejny jmenny prostor a to by nefungovalo (treba identifikace nejndovejsi verze, automaticka instalace, ...) Takze bude stacit si pamatovat spravne jmeno pluginu.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#29 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5674 příspěvků(y)

Publikováno 11 October 2010 - 22:11

Jaký je správný postup pro převedení již nainstalovaných a funkčních doplňků do GIS formy ? Stačí spustit instalaci GIS balíčku a on se nainstaluje a převezme si nastavení z původního scriptu ?
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#30 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10112 příspěvků(y)

Publikováno 12 October 2010 - 7:00

Hodne zalezi na tom, o jaky doplnek jde, jake ma nastaveni a kde, kde je v soucasne dobe instalovan a v neposledni rade i na autorovi. Ja osobne predpokladam u svych pluginu, ze byly instalovany do DATADIR\script\neco\... (neco je jmeno pluginu) a v tom pripade je nastaveni prevzato, protoze v instalacnim balicku je jen soubor default.pas, zatimco config.pas v adresari zustane puvodni. Ovsem pokud je instalovan puvodni plugin jinde, bylo by vhodne jej po instalaci gipu smazat vcetne vseho, co tam jinde ma, aby nebyl binec na disku. Pripadne je mozne prekopirovat config.pas do spravneho adresare, a tim zachovat puvodni konfiguraci. (Ale pozor, ne vsechny pluginy maji konfiguraci v config.pas - napr. GJ, Atostat.)
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#31 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5674 příspěvků(y)

Publikováno 12 October 2010 - 15:03

gord napsal/a:
Hodne zalezi na tom, o jaky doplnek jde, jake ma nastaveni a kde, kde je v soucasne dobe instalovan a v neposledni rade i na autorovi.


No, jde mi hlavně o GeoJarry a výrobu POI.

Takže pokud je mám v geoget/scripts, tak by to mělo jít a pokud si to vytvoří nový adresář, tak ten starý mám asi smazat.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#32 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10112 příspěvků(y)

Publikováno 12 October 2010 - 18:44

GJ zatim jako GIP neni a je otazka, zda nekdy bude. Ovsem pokud ano, pak bych rekl, ze jeho autor/autori jsou natolik na vysi, ze se to funkce nefdotkne a prehod bue bezproblemovy. Pokud pouzivas POI export od Medwyna, ten to urcite vymaka, pokud pouzivas neco od jineho autora, je to jen na nem, jak se toho chopi/chopil.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#33 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1397 příspěvků(y)

Publikováno 12 October 2010 - 18:45

Jo, ja to urcite vymakam. Ale nevim kdy :-)
  • 0

#34 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1966 příspěvků(y)

Publikováno 13 October 2010 - 16:09

ja mam u autostatu instalacni skript asi o 500 radcich, aby po sobe uklidil vsechny ty ggstat2 apd.. a usidlil se tam kde ma bejt a bude.. jeste ladim naky detaily, a kam davat treba template, zda k autostatu, nebo ke ggstatu.. no uvidime.. ale obecne by mel autor zajistit v instalacnim skriptu bezproblemovy prechod na novou verzi.. i kdyz treba takovej trackable export to neudelal a byl tam pak dvakrat jednou ve slozce \script\trackable a podruhy v \script\trackablelist nebo taknejak.. proste nez se to vsechno doladi, tak to chce radsi zkouknout no..
  • 0

#35 PetrX

PetrX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 437 příspěvků(y)

Publikováno 13 October 2010 - 18:20

Tobe se to lehko řekne. Ja jsem rad, ze to dam dohromady. Navic byly stanoveny nová pravidla, ktera zapříčinila změnu adresáře. Jestli mi pořadíš jak jednoduse odstranit původní složku a presunout nastavení, budu rad.
  • 0

#36 ProKesTom

ProKesTom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1092 příspěvků(y)

Publikováno 13 October 2010 - 19:27

kolombo napsal/a:
No, jde mi hlavně o GeoJarry a výrobu POI.

Tak moje makro (GeoPOI)jsem s přechodem na balíčky standardizoval, adresář je nový, takže asi nejlepší postup bude nainstalovat nové makro, překopírovat konfigurační soubor ze starého adresáře (POI_Export) a staré makro smazat.
  • 0

#37 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2166 příspěvků(y)

Publikováno 18 October 2010 - 18:46

Vrátím se k Sobikově připomínce k oknu s přehledem verzí pluginů a musím mu dát za pravdu. Zelená fajfka sice je ve sloupci závislostí, ale je zarovnaná vlevo těsně vedle verzí a je tak výrazná, že na mě působí dojmem značky, že je verze OK, tj. nejnovější. To žluté podbarvení v případě, že je k dispozici novější verze je poměrně nevýrazné. Bylo by hezčí, kdyby za čísly verzí byla jasná ikonka označující, zda je instalovaná verze aktuální a kontrola závislostí byla dál a méně výrazná.
  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#38 Subi

Subi

    Šubi

  • Members
  • PipPipPip
  • 447 příspěvků(y)

Publikováno 02 November 2010 - 12:56

Je možné v ggi skriptu použít (zobrazit) formulář? (ShowLongmeesage mi úplně nevyhovuje)
  • 0

LG G3 + a:Drake


#39 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10112 příspěvků(y)

Publikováno 02 November 2010 - 13:21

Ano je to mozne. Ale do odstraneni chybky doporucuju ten formular zobrazovat az po vsech akcich, kdyby se nepodaril vytvorit (neinicializovane GUI), aby to neohrozilo vlastni instalaci. Jinak na otazky vyzadujici odpoved Ano/Ne a pod jsou i jednodussi veci nez primo formular. ;)
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#40 Subi

Subi

    Šubi

  • Members
  • PipPipPip
  • 447 příspěvků(y)

Publikováno 02 November 2010 - 13:45

Mě se to právě nedaří. Nevím kam mám dát vazbu na ten formulář (USES). Když ji dám klasicky do ggp a do ggi include na ggp, tak se sice formulář zobrazí ale skončí to poruchou přístupu na adr....
  • 0

LG G3 + a:Drake





1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama