Přejít na obsah


Fotka

Pokus o světový rekord v logování


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
70 odpovědí na toto téma

#21 TomMiga_a_LadyAlenka

TomMiga_a_LadyAlenka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 84 příspěvků(y)

Publikováno 08 říjen 2010 - 13:03

Ať je to tak či tak, prostě nejjistější bude, odlovit si kešku 10.10.2010 a zalogovat ji ten samý den. Pro jistotu to udělám tak, že ji odlovím po obědě, a zaloguju ihned z mobilu ( přece jen posun v časových pásmech je, a když to bude v odpoledních hodinách, tak je jistota, že i v sídle GS bude datum 10.10.2010 ) , jen doufám, že to neudělá moc lidí ve stejnou dobu, aby to vydrželi jejich servery :D:D:D
  • 0

sig1.jpg
Xiaomi Redmi Note Pro


#22 PLAJ family

PLAJ family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 104 příspěvků(y)

Publikováno 08 říjen 2010 - 13:04

Dzonny napsal/a:
To je tak těžký se desátýho zvednout, najít nějakou kešku a ještě ten den ji zalogovat a přestat v tom hledat nějaký zbytečný složitosti?:)

Není to těžký, ale pro jistotu logovat v čase, kdy je 10.10. u nás a zároveň v Seattlu. :D
  • 0

#23 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 08 říjen 2010 - 13:15

Je to těžký...prece si nebudu delat bordel ve statistikach...uz tak ho tam mam dost velkej! :D Proste dokud nevyjde ta pixla v Londyne tak nic neloguju.
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#24 Fast Hippo

Fast Hippo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 142 příspěvků(y)

Publikováno 08 říjen 2010 - 13:51

dr.vota: odkaz: http://blog.geocachi...record-attempt/ doslovna citace: "...Even one log on 10-10-10 counts since we are tallying how many accounts log a cache, rather than the number of caches logged...". Já neříkám, že je nutné odlovit A zalogovat 10-10-10, nicméně zalogovat 10-10-10 nutné je (pokud se to tedy má počítat)
  • 0

#25 Toniczech

Toniczech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 900 příspěvků(y)

Publikováno 09 říjen 2010 - 19:48

No, trochu mě sužuje rýma, takže dnaska jsem tomu moc nedal, ale vynasnažím se zítra legraci nezkazit. Škoda jen, že pro dokonalejší efekt nemám po ruce třeba takovou GC27NG6 (a dokonce i GC1Z4QF bude zrovna na opačné straně řeky, než se chystám). Ale třeba se někdo dá inspirovat a zkusí ten den obrazit deset keší s desítkou v názvu. ;)
  • 0

#26 Nerd Angel

Nerd Angel

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 35 příspěvků(y)

Publikováno 09 říjen 2010 - 20:23

Kdyby ještě někdo pochyboval, tak tady vkládám opis z Groundspeak Weekly Newsletter. Měl by chodit každému z vás, kdo máte premium member účet... This Week... Help Break a Geocaching Record on 10-10-10 The big day is almost here! On 10-10-10, geocachers around the world will join together to try to break the record for the number of accounts to log a geocache in a single day. The current record stands at 56,654. It was set on April 18, 2010. Since we are counting how many accounts log a cache rather than the number of caches logged, all you need to do is find and log a single cache on 10-10-10! So, get out there, get involved, and let's set a new geocaching record. Read more about this event on the official Geocaching.com Blog, Latitude 47. Share your geocaching stories, pictures and video from 10/10/10 on the Geocaching.com Facebook page.
  • 0

#27 rype

rype

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2010 - 13:25

Původní zprávu jsem převzal z časopisu Koktejl, který rozhodně nepovažuji za neseriózní. Proto jsem tuto informaci poslal jako zajímavou dál. Je to číslo10 (říjen 2010), str.116. Autor bohužel neznámý. Nicméně je na každém, jak s informací naloží, mně připadla zajímavá a jdu do toho...B)
  • 0

#28 LudaL

LudaL

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 310 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2010 - 17:48

No taky ten jejich server už moc nestíhá, je to děsně pomalý...
  • 0

#29 lubik

lubik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 310 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2010 - 18:08

Jojo, vypada to, ze rekord asi padne, server se plazi jak zelva, je to pretizeny.
  • 0
Nas team: Lubik, Peta a Lubik junior Nase pristrojecky: Garmin Oregon 300 FW 4.20, Samsung Galaxy Y + a: drake, c:geo, Geocaching from GS, PC + Geoget

#30 jmeli

jmeli

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 89 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2010 - 18:09

Ráda bych dnes nalezenou kešku i dnes zalogovala, ale po pěti minutách se mi ještě nenačetla ani úvodní stránka gc.com :@
  • 0
jmeli = LooneyCZ (ona) + Czechbart (on) + JuniorZK (ono) + Oregon 300 (gps)

#31 sovidoupe

sovidoupe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 575 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2010 - 18:18

Před chvílí jsem zalogoval dnes ulovenou keš a dostal jsem za to suvenýr...neváhejte :o)
  • 0
Zážitky nemusí být pozitivní, stačí když jsou extremní.

#32 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2010 - 18:22

sovidoupe: taky jsem cekal par minut a uz ho tam mam, ale zbytek kesi asi zaloguju az zitra.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#33 jmeli

jmeli

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 89 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2010 - 18:27

Nakonec gc.com naběhl, takže jsem zalogovala a taky dostala suvenýr ;)
  • 0
jmeli = LooneyCZ (ona) + Czechbart (on) + JuniorZK (ono) + Oregon 300 (gps)

#34 Pajast

Pajast

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 622 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2010 - 19:48

No jo, taky koukám, že se dneska všichni snaží trhnout ten rekord. Asi tu svoji desítku dnešních kešek budu logovat ještě zítra. :D Sedím u toho už hodinu a zalogoval jsem teprve tři. :)
  • 0

#35 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2010 - 20:02

taky chcete dneska logovat, do rekordu a pro suvenýr? A taky vám vůbec nejede GC.com? Napadlo mě logovat přes wap.geocaching.com a tam to jede dobře :)
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#36 SpeedyGT

SpeedyGT

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 156 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2010 - 20:12

A komu tim prospějete co?? Jedinej výsledek je, že je totálně zdrbanej server, nedá se logovat, nedá se stáhnout pocket queries nic. To byl zase jednou nápad...
  • 0
zeland.hermansky.net - Web kačerů Speediholky & Simála o cestě po Novém Zélandu
geo.hermansky.net - Můj web pro kačery (gps kontrolor, převodník souřadnic)

Náš profil na geocaching.com

#37 semik75

semik75

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2010 - 20:25

SpeedyGT napsal/a:
A komu tim prospějete co??


Treba GS konecne pochopi ze by mel posilit svou platformu a nainstalovat na to i nejaky operacni system ;)

A treba neprospejem vubec nikomu. V kazdem pripade ten film nenavidim a tak budu klikat jako o zivot nez jim to konecne spadne. A muzes za to ty kvuli tomuhle neprijemnemu pripomenuti hnusne doby :D
  • 0
Pokud se o mě chcete dozvědět víc, tak navštivte můj web: http://tomasek.cz/.

#38 Otmi

Otmi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 56 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2010 - 20:33

Gc.com je zasekaný opravdu velmi. :-) Ale gc.cz jakbysmet. Třeba padnou i jiné rekordy.
  • 0

#39 Fast Hippo

Fast Hippo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 142 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2010 - 20:34

A komu tim prospějete co??


Ano, to je zásadní otázka, kterou řešil už mimo jiné mjr. Šebek v Pelíškách.
Mě to připadá jako dobrej nápad, byť to teď mají nějaké zabugované. Třeba i proto že na narozeniny se mezi přáteli obvykle vzpomene, kór na ty kulaté.

Mimochodem, komu prospěje tvoje logování, které se teď, zdá se, nedaří?
  • 0

#40 SpeedyGT

SpeedyGT

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 156 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2010 - 20:40

A kdo má dneska narozeniny, huh? Btw a už by taky mohli posílit HW za ty dotace od premium userů...
  • 0
zeland.hermansky.net - Web kačerů Speediholky & Simála o cestě po Novém Zélandu
geo.hermansky.net - Můj web pro kačery (gps kontrolor, převodník souřadnic)

Náš profil na geocaching.com




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama