Přejít na obsah


Fotka

GeoGet a GgStat - pořadí nálezů


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
69 odpovědí na toto téma

#61 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 28 říjen 2010 - 10:51

Aha, no ja jsem v praci, takze se nemuzu divat do databaze GG. Trideni logid je urcite nejdriv podle data logu a pak podle logid. Pokud ti to takhle nefunguje, tak je nespis neco spatneho s databazi

Zkus tohle SQL query

select G1.name, G1.author, G1.dtfound, G2.dtfound, G2.gs_logid from geocache G1
LEFT OUTER JOIN geolog G2 on G2.id = G1.id and G2.type in ("Attended", "Found it", "Webcam Photo Taken" ) and G2.finder = "CACHER"
where G1.dtfound>0
order by G2.dtfound, G2.gs_logid


Jakym zpusobem importujes data?
  • 0
MaFa

#62 DAplusRA

DAplusRA

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 110 příspěvků(y)

Publikováno 28 říjen 2010 - 14:08

Data importuji přes geojarry. A co s tím SQL query mám dělat ?
  • 0

#63 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 28 říjen 2010 - 15:06

To SQL query by ti melo ukazat jak tridi GgStat, pripadne pokud mas v logid nesmysly, tak by to melo byt videt. Ja bych zacal tim, ze bych zkusil znova nacist ty problematicky kesky - tj, import listing + all logs.
  • 0
MaFa

#64 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 28 říjen 2010 - 16:46

Jo a na to nejdulezitejsi jsem zapomnel - nainstaluj si nejnovejsi verzi GgStatu - 1.1.29 jinak ti to samozrejme ani chodit nemuze.
  • 0
MaFa

#65 Suntour

Suntour

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 67 příspěvků(y)

Publikováno 17 listopad 2010 - 19:36

pozorjed napsal/a:
Když jsem začínal s GC, měl jsem štěstí na ochotné lidi, co poradili. Mimo jiné, jak správně psát log, aby s ním v budoucnu šlo "počítačově" pracovat. Loguji vždy s časem, těch 5 znaků navíc (HH:MM) snad není problém. A když jsem po několika měsících začal používat GG, a stáhl logy nálezů, měl jsem ušetřenou spoustu práce.


... začal jsem psát čas HH:MM do logu před textem a při stahování do GG se mi čas nezobrazí:-( Co delam blbe ? nebo jak psat opravdu spravne logy ...ja to proste marne hledam na foru
  • 0

#66 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 17 listopad 2010 - 20:26

Zalezi co a jak do toho GG stahujes. Aby se to nastavilo, musis stahovat neco, co vidi text tveho logu, a zaroven nesmi byt keska oznacena uz z drivejska. To proto, ze cas se nastavuje jen u nove oznacovanych kesi, aby se pripadne neprepisoval tvuj rucne zmeneny cas.

Takze napriklad - pokud mas uz oznaceny nejaky nalez bez casu, a cas mas napsany v logu, muzes zkusit rucne oznacit tu kesku jako nenalezenou, a pak stahnout a naimportovat tu kesku se vsemi logy. To by ti melo kesku oznacit jako nalezenou, vcetne casu.
  • 0

#67 pozorjed

pozorjed

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 670 příspěvků(y)

Publikováno 17 listopad 2010 - 20:46

suntour napsal/a:

pozorjed napsal/a:
Když jsem začínal s GC, měl jsem štěstí na ochotné lidi, co poradili. Mimo jiné, jak správně psát log, aby s ním v budoucnu šlo "počítačově" pracovat. Loguji vždy s časem, těch 5 znaků navíc (HH:MM) snad není problém. A když jsem po několika měsících začal používat GG, a stáhl logy nálezů, měl jsem ušetřenou spoustu práce.


... začal jsem psát čas HH:MM do logu před textem a při stahování do GG se mi čas nezobrazí:-( Co delam blbe ? nebo jak psat opravdu spravne logy ...ja to proste marne hledam na foru

já loguji #poradi cas vlastní log, např.
#2867 13:47 paráda, takových keší více ....

a při importu do GG se časová hodnota načte :)
  • 0

#68 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 789 příspěvků(y)

Publikováno 17 listopad 2010 - 21:50

HaLuMa napsal/a:
Zalezi co a jak do toho GG stahujes. Aby se to nastavilo, musis stahovat neco, co vidi text tveho logu, a zaroven nesmi byt keska oznacena uz z drivejska. To proto, ze cas se nastavuje jen u nove oznacovanych kesi, aby se pripadne neprepisoval tvuj rucne zmeneny cas.

Takze napriklad - pokud mas uz oznaceny nejaky nalez bez casu, a cas mas napsany v logu, muzes zkusit rucne oznacit tu kesku jako nenalezenou, a pak stahnout a naimportovat tu kesku se vsemi logy. To by ti melo kesku oznacit jako nalezenou, vcetne casu.

V takovémto případě, když už do toho stejně musíš zasahovat ručně, je asi jednodušší ten čas dopsat k nálezu ručně v GG - pravá myš a Označit nález.
  • 0

#69 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 17 listopad 2010 - 23:22

To by ale nebylo navodne. ;)
  • 0

#70 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2010 - 18:00

mpik: pokud resis jednu nebo dve kese, tak pochopitelne to muzes udelat rucne. Vyhodou toho oznaceni je, ze treba muzes oznacit 1000 kesi a vsem nastavit, ze "Nenalezeno" a potom to nechat "strojove zpracovat". Uz chapes ten rozdil?
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama