Přejít na obsah


Fotka

můj první návrh na razítko


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
116 odpovědí na toto téma

#1 WinD3

WinD3

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 211 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2010 - 20:49

Dobrý den. dělám si svoje první razítko a zatím jsem stvořil toto:-) chtěl bych se zeptat na váš názor a případné rady jak to vylepšit:) děkuji
  • 0

#2 Caster

Caster

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 271 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2010 - 20:55

návrh
  • 0
Garmin Oregon 300 + Topo CZ 3 Pro; Nokia 5800, SmartcomGPS, SmartGPX, Nokia Maps, Google Maps; Gentoo Linux + Wine + GeoGet

#3 Michalowic

Michalowic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 312 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2010 - 21:02

Nejak moc nechapu, co bude misto toho <Found it> a <TFTC> nebo co to ma vlastne znamenat .. Jinak obycejne logo GC + obycejnym fontem napsano W!nD3 ... nic napaditeho a ani nic zrovna hezky vypadajiciho... A pokud to máš jenom v tomhle rozlišení, tak nepočítej s tím, že to bude stačit...
  • 0
:: Garmin Oregon 450 + Topo Czech 2013 PRO + Atlas Czech 2013 NT ::

Pokud kačer nehledá kešky, ani nechlastá na geoeventu, tak sedí u počítače a hádá se s ostatními kačery na diskusním fóru. Smyslem diskuse na fóru je dokázat, že všichni ostatní jsou blázni a on je letadlo, zatímco ostatní se snaží dokázat totéž. (necyklopedie)

#4 pepik33

pepik33

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 70 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2010 - 21:03

taky dělám návrh na razítko.. chtěl bych poprosit ostatní jestli by mohli přiložit foto svého razítka, abych se mohl inspirovat... ;)
  • 0

#5 Michalowic

Michalowic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 312 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2010 - 21:23

Moje razítko je přímo můj avatar :D Používám tenhle znak už asi 5 let všude možně, tak jsem si ho dal i na razítko ;)
  • 0
:: Garmin Oregon 450 + Topo Czech 2013 PRO + Atlas Czech 2013 NT ::

Pokud kačer nehledá kešky, ani nechlastá na geoeventu, tak sedí u počítače a hádá se s ostatními kačery na diskusním fóru. Smyslem diskuse na fóru je dokázat, že všichni ostatní jsou blázni a on je letadlo, zatímco ostatní se snaží dokázat totéž. (necyklopedie)

#6 DUsoft

DUsoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 533 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2010 - 2:10

Já mám razítko stejné jako CWG akorát místo GEOCACHING.CZ tam mám TFTC
  • 0

#7 Dr.Uli

Dr.Uli

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2010 - 4:52

Naše razítko je stejné jako avatar...
  • 0
Dr.Uli & MaChinka Team

#8 Aichah

Aichah

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 362 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2010 - 5:45

pepik33 napsal/a:
taky dělám návrh na razítko.. chtěl bych poprosit ostatní jestli by mohli přiložit foto svého razítka, abych se mohl inspirovat... ;)


dost inspirace najdes v jakymkoliv logbooku :D
  • 0

#9 WinD3

WinD3

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 211 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2010 - 6:17

Michalowic napsal/a:
Nejak moc nechapu, co bude misto toho <Found it> a <TFTC> nebo co to ma vlastne znamenat ..

Jinak obycejne logo GC + obycejnym fontem napsano W!nD3 ... nic napaditeho a ani nic zrovna hezky vypadajiciho...
A pokud to máš jenom v tomhle rozlišení, tak nepočítej s tím, že to bude stačit...


no.. já pravě nevím co a jak,tak sem tam takhle neco naflákal a nevím zda to je takhle dobrý a nebo to nějak změnit .. jinak misto toho <Found it> a <TFTC> nic nepříde proste to takhle je. jinak jak teda udělat aby to "hezce vypadalo" :-) ? a rozlišení mam na celou a4 :):D
  • 0

#10 elimira

elimira

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2010 - 6:46

hlavne to delej ve vektoru, pokud to myslis s razitkem vazne, pak to nemusis mit ve velikosti A4 razitko chces mit hranate? kdo ti to ude delat? mas zjistene presne rozmery? vetsina lidi, co jsem potkal v logbooku pripadne jim delal, maji kulate
  • 0

#11 ivans

ivans

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 110 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2010 - 7:25

Už přes čtyři roky používáme skládaci razítko v propisce (Goldring Twin), dvakrát jsem doplnil inkoust. Otisk razítka je úzký a nezabírá zbytečně moc místa v logbooku.

Výhodou také byla možnost interaktivního návrhu na webu výrobce. Hotové jsem si pak vyzvedával v Osikové naproti servisu Auto Jarov, Praha. Určitě bude možnost vyzvednutí i jinde a snad i zaslání poštou.
  • 0
ivans

#12 kelisovka

kelisovka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 281 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2010 - 7:42

elimira napsal/a:
hlavne to delej ve vektoru, pokud to myslis s razitkem vazne, pak to nemusis mit ve velikosti A4

razitko chces mit hranate? kdo ti to ude delat? mas zjistene presne rozmery?
vetsina lidi, co jsem potkal v logbooku pripadne jim delal, maji kulate


Já mám razítko hranaté B), jen sem přines do obchodu návrh ve wordu a oni si ho už upravili do finální podoby. Pokud najdu v PC svůj návrh, tak ho sem odpoledne hodim.
  • 0
Jo, a jsem chlap, ne žena, zdání klame.

#13 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2010 - 8:32

A ještě... To razítko budí dojem jako na úřadě. To budeš lovit jen regulárky ? Teda, takový dojem z něj mám velikostně. Jestli se mýlím a bude miniaturní tak pak jo - ale aby to zase bylo čitelné. Vštšina razítek se vejde do čtverce 2x2 cm, v každém logbooku jich jako vzor uvidíš plno.
  • 0

#14 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2010 - 8:34

ivans napsal/a:
Už přes čtyři roky používáme skládaci razítko v propisce (Goldring Twin), dvakrát jsem doplnil inkoust. Otisk razítka je úzký a nezabírá zbytečně moc místa v logbooku.

Jo, to úzké taky není špatný nápad, pokud grafika vyhoví. Ale proti propisce mám výhrady - jsou příliš "putovní" :(
  • 0

#15 Chryseis

Chryseis

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 396 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2010 - 8:37

Já mám razítko tak čerstvé, že jsem ho ještě ani nepoužila, takže tu nemám moc co kecat :), ale taky hranaté a docela široké. Zabírá zhruba tolik místa, kolik můj obvyklý log tužkou, takže v tom nevidím problém. Do extra malých logbooků holt zaloguju "postaru", jak mi to nečinilo problémy minulých bezmála 1400 logů :P
  • 0

#16 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 141 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2010 - 9:54

Moje razítko je malé a vypadá takhle:
Vložený obrázek
Mám to asi od dvaceti nálezů, červen 2007... funguje pořád. :)
  • 0

Lovím zážitky a zakládám body. | https://openstreetmap.cz/

 

#17 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2010 - 10:38

Ja uz pet let pouzivam tohle:

Vložený obrázek

Za znakem # pisu poradi kese. Nejprve jsem ten stocek mel v razitku v "TRODAT Mobile Marker 9412" a potom jsem upgradoval na "TRODAT Mobile Printy 9411" z duvodu toho, ze jde ovladat pouze jednou rukou - at jiz otvirani, tak i zavirani.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#18 WinD3

WinD3

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 211 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2010 - 12:44

elimira napsal/a:
hlavne to delej ve vektoru, pokud to myslis s razitkem vazne, pak to nemusis mit ve velikosti A4

razitko chces mit hranate? kdo ti to ude delat? mas zjistene presne rozmery?
vetsina lidi, co jsem potkal v logbooku pripadne jim delal, maji kulate


hranaty.. rozměry mam mam i razitko jen potrebuju ten polštářek
  • 0

#19 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2010 - 12:47

Polstarek? Polstarek je to, co je napustene inkoustem. Ty zrejme myslis "štoček", tzn. to, cim tisknes.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#20 WinD3

WinD3

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 211 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2010 - 12:55

S474N napsal/a:
Polstarek? Polstarek je to, co je napustene inkoustem. Ty zrejme myslis "štoček", tzn. to, cim tisknes.


jo myslim tim ten štoček :-).
jinak nevíš kde najdu nějaky zajmavý fonty? a jaka je takova idealni velikost hranatého razitka?
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama