Přejít na obsah


Fotka

můj první návrh na razítko


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
116 odpovědí na toto téma

#41 DUsoft

DUsoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 533 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2010 - 18:43

Anupev napsal/a:
Díky, zkusím to....To zas bude jednou krvavý masakr bezmotorovou žiletkou....jdu si pro náplast.:)

Tu náplast si dej přes horní břit žiletky :D
  • 0

#42 Ostrovaci

Ostrovaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 188 příspěvků(y)
  • LocationKarlovarsko

Publikováno 14 říjen 2010 - 18:43

Tady je moje razidlo
  • 0
GARMIN GPSmap 62st + Topo Czech PRO Lifetime
GARMIN GPSmap 60C + Topo Czech 2
GARMIN nuvi 770 + Lifetime

Opravy GPS, PDA, NTB a jiných udělátek
Revize vyhrazených elektrických zařízení

#43 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2010 - 18:44

dr.vota napsal/a:
já nějak nevím...děláš razítko za groundspeak nebo za sebe?
Že tam pořád protlačuješ JEJICH logo (btw může se to volně používat, podle jejich pravidel?)


No právě, na razítku by mělo být jeho logo, ne Zeměmluvu
  • 0

#44 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2010 - 19:01

Zajdi si v pondělí někam na tiskárnu (nejblíž máš asi Shadows press), tam jim ukaž svůj návrh, a oni ti řeknou, jestli by to bylo možné ;) Případně myslím že by ti klidně mohli i říci jak to udělat můžou. . .
  • 0

#45 vlcice.pavlina

vlcice.pavlina

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 196 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2010 - 19:24

Ja si nechala udelat razitko stejne jako CWG jen misto napisu Geocaching.com jsem nechala dát Found It!
  • 0
Na Geocaching jsem narazila náhodou a byla to ta nejkrásnější náhoda, která mne kdy potkala Garmin Oregon 300, Vodafone 845 + GeOrg

#46 Novinha

Novinha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 80 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2010 - 19:29

Protože sebou tahám skoro všude psa a navíc kynologie je můj koníček, tak mám na razítku taky psa :) Zkus popřemýšlet, co tě ještě kromě geocachingu baví, nebo co by tě vystihlo. Určitě to za tu práci stojí. My si většinou najdem čas prolistovat logbook a některé kačery si pamatujeme podle zajímavých nebo pěkných razítek.
Vložený obrázek
  • 0

#47 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2010 - 19:38

Naše razítko jsem dostal zdarma k našim CWG od TyTyTy a nějak jsem neměl zrovna v tu chvíli sílu upravovat návrh, ale i tak je na razítku logo, nick a "Found It". Razítko je obdélníkové, vejde se do logbooku v PET keších i normálních, v mikro je to problém. Tam tisknu je logo a dopíšu zbytek... Dávat na razítko kolonku na datum a čas je nesmyl, do většiny logbooků se to nevejde. Dávát tam Found It je taky nesmysl, kdybych nenašel, nebudu logovat a tisknout... TFTC je hrůza, radši Díky za keš.
  • 0

#48 WinD3

WinD3

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 211 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2010 - 19:38

dr.vota napsal/a:
já nějak nevím...děláš razítko za groundspeak nebo za sebe?
Že tam pořád protlačuješ JEJICH logo (btw může se to volně používat, podle jejich pravidel?)


Já nevim me se ten znak proste jenom líbí s Geocachingem to ma taky neco společnyho tak co.. nedokazu udelat svuj znak :) sem rad ze sem napsal tohle v malovani :-D
  • 0

#49 ReVIZ

ReVIZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 576 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2010 - 19:44

Taky jsem přemýšlel co na razítko dát, když nick máme složenej z písmen našich jmen. Ještěrka je klasika... Do volnýho pole píšeme datum a čas nálezu. rozměr 34x11mm
  • 0

#50 PaWcz

PaWcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 317 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2010 - 19:52

Když už se tu ptáš na názor plebsu, tak se také přikloním na stranu odpůrců unifikovaného loga. Většinou je to právě logo, co dělá jednotlivá razítka unikátními. Na doprovodném textu a fontu toho už tolik nevymyslíš. Jestli plánuješ do budoucna i pořízení CWG, tak neváhej a pust se do vymýšlení loga. Jestli si netroufáš na jeho návrh v počítači, vezmi papír, černý fix a pusť se do vymýšlení. Pak stačí nástřel nafotit a počítačem doupravit (převod na dvoubarevnou bitmapu, převod na křivky v correlu a případné doladění). Když si na finální úpravu netroufneš sám, jistě už najdeš někoho, kdo ti pomůže. Odměnou Ti bude logo, kterým ostatní zaujmeš.
  • 0

#51 WinD3

WinD3

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 211 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2010 - 20:04

PaWcz napsal/a:
Když už se tu ptáš na názor plebsu, tak se také přikloním na stranu odpůrců unifikovaného loga. Většinou je to právě logo, co dělá jednotlivá razítka unikátními. Na doprovodném textu a fontu toho už tolik nevymyslíš.

Jestli plánuješ do budoucna i pořízení CWG, tak neváhej a pust se do vymýšlení loga. Jestli si netroufáš na jeho návrh v počítači, vezmi papír, černý fix a pusť se do vymýšlení. Pak stačí nástřel nafotit a počítačem doupravit (převod na dvoubarevnou bitmapu, převod na křivky v correlu a případné doladění).
Když si na finální úpravu netroufneš sám, jistě už najdeš někoho, kdo ti pomůže. Odměnou Ti bude logo, kterým ostatní zaujmeš.


Dobrá dobrá máte pravdu s tim logem.. jenmže neumim ani kreslit na papír :-) a už vůbec vymyslet neco pěknyho a originálního.. ale zeptal sem se googla a odpovědel mi touto motorkou :-) tak nevim?
  • 0

#52 ReVIZ

ReVIZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 576 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2010 - 20:43

Ta motorka nebude vidět, i pro razítko jsou nějaký limity, sice se dneska všecko dělá laserem, kterej vyřeže (vypálí) skoro všechno, ale ty to pak neobtiskneš. Zkus si to nakreslit (nechat nakreslit) v nějakým vektoru a vyjet 1:1 na tiskárně a uvidíš. Mám pocit, že pro čáry na razítku je minimum 0,5mm, ale nejsem si zcela jist, nicméně tenhle údaj někde určitě na netu dohledáš. Začal bych tím, že si udělám všechny čáry v obrázku právě v té minimální tloušťce. Taky se ti asi ne vždycky podaří dokonalý otisk. Tady v tom platí asi víc, než kde jinde, že méně je někdy více... Když se ti neotiskne půl motorky vlasově tenkýma čárama, tak z toho razítka budeš sám pak zklamanej.
  • 0

#53 pepik33

pepik33

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 70 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2010 - 21:14

Další návrh, prosím o zhodnocení ;)
  • 0

#54 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2010 - 21:30

Osobne jsem zastancem toho, kdyz se to "TFTC" nebo "Diky za kes" pripise do logbooku rukou. Aspon i owner vidi nejake podekovani a nejenom razitko "kombajnera", co minimalizoval casove ztraty rychlym otisknutim a uprkem :)
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#55 Alf Gang

Alf Gang

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 864 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2010 - 21:35

S474N Já mám na razítku TFTH (místo obvyklého TFTC:)) a ještě Díky za keš! Já prostě děkuju za lov a za keš. A nepřipadám si jako kombajner, protože k razítku většinou pak ještě píšu dojmy. A když je naopak málo místa, tak tím razítkem ušetřím místo, když tam nemusím psát ještě rukou.

Díky bohu, že u razítek nejsou nastavená nějaká pevná pravidla, jinak by to bylo samé unifiko. :D
  • 0

#56 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 141 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2010 - 21:41

S474N napsal/a:
Osobne jsem zastancem toho, kdyz se to "TFTC" nebo "Diky za kes" pripise do logbooku rukou. Aspon i owner vidi nejake podekovani a nejenom razitko "kombajnera", co minimalizoval casove ztraty rychlym otisknutim a uprkem :)

Ano, az si budu nekdy delat dalsi, tak to prehodnotim. A stejne to do logbooku pisu znovu rucne. :)
  • 0

Lovím zážitky a zakládám body. | https://openstreetmap.cz/

 

#57 Geo Gadget

Geo Gadget

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 235 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2010 - 22:18

REVIZ napsal/a:
Ta motorka nebude vidět, i pro razítko jsou nějaký limity, sice se dneska všecko dělá laserem, kterej vyřeže (vypálí) skoro všechno, ale ty to pak neobtiskneš. Zkus si to nakreslit (nechat nakreslit) v nějakým vektoru a vyjet 1:1 na tiskárně a uvidíš. Mám pocit, že pro čáry na razítku je minimum 0,5mm, ale nejsem si zcela jist, nicméně tenhle údaj někde určitě na netu dohledáš. Začal bych tím, že si udělám všechny čáry v obrázku právě v té minimální tloušťce. Taky se ti asi ne vždycky podaří dokonalý otisk. Tady v tom platí asi víc, než kde jinde, že méně je někdy více... Když se ti neotiskne půl motorky vlasově tenkýma čárama, tak z toho razítka budeš sám pak zklamanej.


zlata slova, do kamene tesat. Cim jednodussi tim je vysledek efektnejsi.
  • 0

#58 ReVIZ

ReVIZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 576 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2010 - 7:14

S474N napsal/a:
Osobne jsem zastancem toho, kdyz se to "TFTC" nebo "Diky za kes" pripise do logbooku rukou. Aspon i owner vidi nejake podekovani a nejenom razitko "kombajnera", co minimalizoval casove ztraty rychlym otisknutim a uprkem :)

To je sice pravda, nicméně to by to po mě taky někdo musel přečíst, za těch x let co dělám všechno na komplu se ani dvakrát stejně nepodepíšu. Když mám v bance podepisovat novou platební kartu, tak se musím rozcvičit skoro na celé A4 aby to trochu vypadalo:) takže osobně jsem rád, že aspoň čitelně napíšu datum a čas - i když teda né úplně vždycky...
  • 0

#59 ReVIZ

ReVIZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 576 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2010 - 7:26

2WinD3: ještě k tomu návrhu - je dobrý když ten text řeže, všecko musíš zarovnávat vůči sobě, jinak to pak nevypadá pěkně. Ono spasovat text s obrázkem je celkem hokna (zvlášť když je tam víc řádků) a i když se to nezdá, tak třeba já to naše razítko pár hodin upravoval, než jsem byl spokojenej...

2Pepik33: Ten první návrh se mi líbil víc, jsi na dobré cestě, holt když se používá kvalitní soft...
  • 0

#60 WinD3

WinD3

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 211 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2010 - 8:44

a co jedno z tohodle? je tu málo čar.. snad i daleko od sebe.. :-) žádny GC znak :-D a originální si myslim taky co myslíte ? (na velikost nekoukejte je to jen tak nějak .. oni si s tim prej už poradej):-)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama