Přejít na obsah


Fotka

Magellan Triton 500


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
5 odpovědí na toto téma

#1 Fast Hippo

Fast Hippo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 142 příspěvků(y)

Publikováno 18 říjen 2010 - 17:47

Nabízí se mi možnost koupit nový Magellan Triton 500 v ceně Garmina Visty HCx. Podle charakteristik se se mi líbí, s Vistou mi na papíře přijde přinejmenším srovnatelný, jako slabina se mi zdá být výdrž baterek. Máte s ním prosím někdo nějaké zkušenosti? Díky.
  • 0

#2 FilemoniCZ

FilemoniCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)

Publikováno 18 říjen 2010 - 23:33

mel sem moznost to zkusit klikat ted ve Spanelsku a musim rict ze se mi to moc libilo... jak dlouho by mela baterka vydrzet ? celkove se mi to zdalo vice ikonkove a navic ta topo mapa cele evropy v zakladu zni dost zajimave nevis jak je to treba s tema max kesema atd.. ? kdyby se mi oregon rozbil tak bych o tom dost premyslel ale radsi bych si nejdriv zkusil vic nez 10minut v krame.. ale celkove jsem rad ze je dalsi hrac - aspon to bude nutit garmin neco delat - PS : jeste tam byla dalsi navigace neco s 2 v nazvu ale to uz z dalky vypadalo jako shit
  • 0

#3 Fast Hippo

Fast Hippo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 142 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2010 - 7:55

No, melo by tam jit ulozit 1000 waypointu a 50 tras. Stejne jak do Visty. Oproti Viste ma vetsi display. Potiz mam s uvadenou zivotnosti baterii 10 hodin... Ten magellan 2... bude asi nejspis Triton 2000 coz by mela byt jejch vlajkova lod v teto kategorii. Na rozdil od 500 jede na dotykovy display. Navic nabizi fotoaparat, baterku, hlasovy zaznam i reprodukci, vetsi display (2,7"). Chipset je stejny u vsech Tritonu.
  • 0

#4 Hunda

Hunda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 160 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2010 - 9:58

Ahoj, Triton 500 je vážně bez dotyku, což považuju za největší nevýhodu. Sám mám 1500, což je 2000 bez foťáku. Funguje bezvadně, s posledním FW se zlepšily výrazně funkce, které jsem předtím považoval za mínus. Tady je kapacita: Triton 200/300: 500 WPT, 500 GC, 20 Routes/25 points each. Triton 400/500: 1000 WPT, 1000 GC, 40 Routes/25 points each. Triton 1500/2000: 2000 WPT, 2000 GC, 40 Routes/50 points each Za hlavní výhodu považuju to, že je to v podstatě PDA! Při nahrání SW módu na SD kartu se mi zobrazí možnost spustit normální režim nebo "PDA" režim s WM5 a tam jde už dělat v podstatě cokoliv, třeba nainstalovat OZIho a nebo třeba IGO, přehrávat video nebo psát ve Wordu
  • 0

#5 Hunda

Hunda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 160 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2010 - 10:07

jo a ty baterky? Úplně stopro to nevím, ale subjektivně je to žrout. Používám nějaké GP2000 a ještě MIWA (tuším), nabíjím je "sprostou" nabíječkou a tak nevím ,zda jsou úplně nabité a v jakém obecně jsou stavu. Vydrží několik hodin plného provozu. Nejnovější FW teď má výrazně lepší management osvětlení, takže má 5 stupňů osvětlení a vypínání po definovaném timeoutu (nejvíc je tuším minuta)
  • 0

#6 Fast Hippo

Fast Hippo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 142 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2010 - 10:28

Hunda: diky za informace, podumam o tom.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama