Přejít na obsah


Fotka

Přechod na aktuálnější verzi (2.5.0.601)


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
5 odpovědí na toto téma

#1 eL_KeDaRoSs

eL_KeDaRoSs

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 295 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2010 - 15:02

Ahoj, Je možné ze staré verze (2.4...) vzít nějaký soubor s konfigurací a vložit ho do již nainstalovanýho 2.5.0.601, abych nemusel vše podle návodu nastavovat znova? Děkuju
  • 0

#2 Parkis

Parkis

    Parkis

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 912 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2010 - 15:03

nainstaluj novou verzi do stejného adresáře jako starou, veškeré nastavení by se mělo zachovat
  • 0

#3 eL_KeDaRoSs

eL_KeDaRoSs

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 295 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2010 - 15:05

Fajn, jde to. Ze strachu jsem se raději nejdřív zeptal. Díky Parkisi. :)
  • 0

#4 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2010 - 15:11

eL_KeDaRoSs napsal/a:
Fajn, jde to. Ze strachu jsem se raději nejdřív zeptal. Díky Parkisi. :)


Já po zkušenostech z jiných programů, po jejichž aktualizaci jsem měl o zábavu postaráno, u GeoGetu také vždycky zazálohuju celý jeho adresář. Ještě nikdy jsem to ale nepoužil (teda použil, když jsem dělal nějaké exporimenty a koukal co jsem tam měl před mnoha týdny).
  • 0

#5 eL_KeDaRoSs

eL_KeDaRoSs

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 295 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2010 - 15:24

Když už jsem založil vlákno ... Hraju si s pluginem na cwg. Moc to nechápu, bohužel. :/ Pouštím Získána cwg 1,3,1,5 a v záložce CWG mimo keše jsem z CWG v katalogu vyhledal všechny, co mám, takže se objevily v políčku CWG získaná mimo keš. Dal jsem uložit a pak přes AutoStat Silent jsem dal vygenerovat nové statistiky, ale ve statistikách po CWG ani pamtáky. Kde dělám chybu? edit: To samé trackable items list
  • 0

#6 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 520 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2010 - 17:01

Ach, prosim! Je jedno, ze jsi zalozil vlakno, to neni duvod sem davat dotaz z uplne jineho soudku. Nic nebrani tomu, abys tvemu druhemu dotazu zalozit vlakno vlastni. Je to logicke, kdyz se pak za nejaky cas nekdo podiva na existujici vlakna, myslis ze jen napadne hledat moudra k Cwglistu ve vlakne, ktere se jmenuje "prechod na aktualnejsi verzi"?
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama