Přejít na obsah


Fotka

GCVXK9 - aneb Witkoviny online


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
61 odpovědí na toto téma

#21 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 22 říjen 2010 - 18:24

WitkoAWendy: mozna to nepochopis, prestoze ti to vcetne me uz psalo spousta lidi, ale u tebe nevadilo slovo "musite", ale "musite si predem napsat o kod", tzn. chtel si cenzurovat navstevniky. Davat NA logy na multinu, kde se "musi" obejit stage naprosto vyjadruje to, co mas v hlave. BTW to breceni na ramene a pousteni k vode me jenom utvrdilo v tom, jak mas "kvalitni" informace. :D:D:D:D
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#22 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 141 příspěvků(y)

Publikováno 22 říjen 2010 - 18:27

Ne, Witko, u GC1YRAN šlo o to, že ti každý musel napsat. Nešlo o to, že tam bylo slovo "musel", ale že tam byla povinná interakce s ownerem. Proto sem tam chtěl vyjádření rvwra. Už to chápeš? K tomu mazání už se vyjadřovat snad ani nebudu. // a su pomalej. :D
  • 0

Lovím zážitky a zakládám body. | https://openstreetmap.cz/

 

#23 BellaUH

BellaUH

    ***

  • Members
  • PipPipPip
  • 546 příspěvků(y)

Publikováno 22 říjen 2010 - 18:54

A co na to Wendy?
  • 0
Pro někoho to už není hra, ale soutěž. Ta ale nebude mít vítěze.

#24 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 22 říjen 2010 - 19:36

WitkoAWendy: ja bych ti spise doporucoval precist pravidla. Pokud tam necemu nerozumis, tak si to nechej nekym vysvetlit. Pokud to ani presto nepochopis, tak nevim co ti poradit. BTW co zde vidim, tak tu vsichni "rypou" do tebe. Ma smysl neco dodavat?
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#25 Sochorovi

Sochorovi

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 22 říjen 2010 - 20:03

Už jsem se dlouho nezasmála:D:D:D jen tak dál:D:D:D
  • 0

#26 motty.rt

motty.rt

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 216 příspěvků(y)

Publikováno 22 říjen 2010 - 20:17

Nemůže mu už dát admin ban? Přestává to být humorné.
  • 0

#27 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 22 říjen 2010 - 20:17

To jsou blbosti tohle. Nemůžete tahat lidi tam, kam nechtěj. To už bych si rovnou mohl dát podmínku "Kdo chce odlovit zdejší Jabloneckou cache, musí nejdřív navštívit pekařství na hlavní třídě v Římě" :D Pokud se nejdná o nějakou stage kde je potřeba něco udělat, příjde mi zbytečné dávat do listingu, že ji kačer musí navštívit.
  • 0

#28 DUsoft

DUsoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 533 příspěvků(y)

Publikováno 22 říjen 2010 - 20:19

No - vždycky jsem si myslel, že jsem tak trochu podivín. Ale tady si vždycky zvedám sebevědomí. Nezamykat ... ! B)
  • 0

#29 kozo.roh

kozo.roh

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 22 říjen 2010 - 20:28

Díky za odkaz na ďáblický památník, to se tam budeme muset jet co nejdříve podívat...
  • 0

#30 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 787 příspěvků(y)

Publikováno 22 říjen 2010 - 22:08

ale že tam byla povinná interakce s ownerem
A co třeba GC2AK4K nebo jedna z hradnikových keší? Nejvíc mě dožralo, když na jedné mystery-multině vyšlo telefonní číslo a nikdo mi to nebral! (Je ale možné, že se s tím číslem mělo udělat něco jiného.) Od té doby vám na podobné šílenosti kašlu a lovím převážně tradičky.
  • 0

#31 ReVIZ

ReVIZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 576 příspěvků(y)

Publikováno 22 říjen 2010 - 22:13

motty.rt napsal/a:
Nemůže mu už dát admin ban? Přestává to být humorné.

Néé banána né, prosím, kdyby tu nebyl W&W tak by tu byla poloviční srandááá...:D
  • 0

#32 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 22 říjen 2010 - 22:27

Tiskar94 napsal/a:
To jsou blbosti tohle. Nemůžete tahat lidi tam, kam nechtěj. To už bych si rovnou mohl dát podmínku "Kdo chce odlovit zdejší Jabloneckou cache, musí nejdřív navštívit pekařství na hlavní třídě v Římě" :D
Pokud se nejdná o nějakou stage kde je potřeba něco udělat, příjde mi zbytečné dávat do listingu, že ji kačer musí navštívit.

Ty jsi nejakej pribuznej od Witka? Kdyby ses racil podivat na tu cache, tak pro to, abys ji odlovil, tak musis logicky navstivit to misto, kde je nekolik stagi. Takze bez navstiveni mista tezko odlovis cache. Uz chapeme?
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#33 Werki

Werki

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 378 příspěvků(y)

Publikováno 22 říjen 2010 - 22:47

Vláček napsal/a:
ale že tam byla povinná interakce s ownerem
A co třeba GC2AK4K nebo jedna z hradnikových keší? Nejvíc mě dožralo, když na jedné mystery-multině vyšlo telefonní číslo a nikdo mi to nebral! (Je ale možné, že se s tím číslem mělo udělat něco jiného.) Od té doby vám na podobné šílenosti kašlu a lovím převážně tradičky.


Problém je v tom, že tady má automatickou odpověď. Sám jsem to i dozkoušel a přišla mi obratem, takže pochybuji, že někdo u toho sedí a posílá souřadnice keše. Witko se, ale oháněl tím, že to bude rozesílat jen určitým lidem aby na ní nemohli určité jemu nepohodlné osoby. Bylo to v jednom vlákně, ale admin to smazal protože to byla kopie soukromé korespondence což porušuje pravidla. Teď už je ovšem všechno v pořádku a není problém. Opět to, ale vtipně rozvířil ten NA log, který je opravdu směšný. Samozřejmě, že nemůžu nikoho nutit, ale co si budeme povídat. Když chci odlovit nějakou multinu co je například u památníku tak tam prostě MUSÍM jít.
  • 0

LG G6 + c:geo + OSM


#34 rsc_cz

rsc_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 876 příspěvků(y)

Publikováno 22 říjen 2010 - 23:24

Pro ty co tuto cache (GCVXK9) neznají - všechny stage i finálka se nacházejí v areálu památníku, takže i pokud by někdo finálku našel náhodou, tak památník navštívit musí... takže tento NA log je naprosto zcestný PS: byl jsem tam na jaře a moc se mi tam líbilo EDIT: a nebo aby bylo vše politicky korektní, tak by se začátek listingu mohl změnit na něco jako „Při odlovu této cache navštívíte památník...”
  • 0

#35 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 23 říjen 2010 - 7:44

WitkoAWendy napsal/a:
mě stejně nepřesvědčíte k tomu abych si nechal dobrovolně ničit keše a s..t na hlavu. Nazdar!!


co takhle PMO, když "nechceš" aby ti na kešky chodili lidi "v davech"
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#36 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 23 říjen 2010 - 8:28

Fremen.cz: mel bych lepsi napad. S jeho pristupem, vyjadrovanim a chapanim by bylo nejlepsi, kdyby radeji nic nezakladal.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#37 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 23 říjen 2010 - 21:42

WitkoAWendy napsal/a:jak zabráním tomu aby tam takový člověk nic nezničil??


Je nekolik variant:
- jednoduche schranky bez vymysleni bejkaren (aneb cim vic veci, co se muze podelat, tim vic jich nekdo podela)
- vykaslat se na zakladani kesi uplne

V kazdem pripade to NEMUZES delat tak, ze si budes lustrovat hledajici kaceery predem.

WitkoAWendy napsal/a:A nebylo by lepší aby lidi kteři tuto hru hrajou stylem po mě potopa hrát přestali a vy by jste se tu nemuseli zbytečě rozčilovat??

Ja se tu nerozciluji, ja se naopak skvele bavim. :D
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#38 kmenicka

kmenicka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 112 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2010 - 6:53

tojo, když to čtu, tak se nestačim divit:)
  • 0

#39 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2010 - 7:42

A ze ses neozval.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#40 Barrandoff

Barrandoff

    Barrandoff

  • Members
  • PipPipPip
  • 405 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2010 - 15:20

BellaUH napsal/a:
A co na to Wendy?


Myslíš tuhle? ;)
http://www.geocachin...d4-05fc59bdc13e
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama