Přejít na obsah


Fotka

GeoJarry 2.2.0 - v cestine!


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
42 odpovědí na toto téma

#1 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 112 příspěvků(y)

Publikováno 26 říjen 2010 - 22:06

Objevil jsem novy GeoJarry (kopiruju z readme) ---------------------------------- Verze 2.2.0 (Říjen 2010) ---------------------------------- + Vytvořen automatický instalační balíček + Přidána lokalizace do českého jazyka + Nová sada ikonek + Postup stahování je nyní zobrazován i na panelu úloh ve Windows 7 + Dle zvoleného jazyka jsou do systému instalovány lokalizované verze předpřipravených dávek a dotazů. Některé dávky a dotazy jsou rovnou ukládány i jako pluginy a zobrazovány na nástrojové liště GeoGetu. + Přidána možnost stahovat keše dle bookmark listů. Stažené keše je možno nechat automaticky otagovat zvolenou kategorií a hodnotou tagu. Některé oblíbené bookmarky jsou rovnou obsaženy v české lokalizaci programu + Přidána možnost zaznamenávat do log souboru přístupy na webové servery + Přidán indikátor průběhu při zpracovávání dávek + V SQL příkazech je možno používat proměnnou %GEOGET_OWNER% + Nová šablona s SQL příkazem. Lze pomocí ní jednoduše zobrazit keše, na kterých má uživatel GeoGetu více než jeden log "Found it" + Nová předuložená dávka. Lze pomocí ní jednoduše zobrazit keše, na kterých má uživatel GeoGetu více než jeden log "Found it" - Odebrána možnost stahovat keše ze serveru Geocaching.com pouze se základními informacemi. Díky změnám na serveru to již není možné. - Upraveny dotazy do databáze GeoGetu - zjednodušena záložka filtry. Odebrána možnost filtrovat body dle přítomnosti listingu v databázi a dle posledního data aktualizace. Tyto funkce nyní podporují samotné filtry GeoGetu a nejsou již potřeba - V názvu a popisu jednotlivých maker již není zobrazováno číslo nainstalované verze GeoJarry - Odebrána možnost skrývání záložky s SQL příkazy v dotazech do databáze GeoGetu. % Celý balíček byl upraven a je nyní možno jej překládat do dalších jazyků % Soubor geojarryw.exe je nyní umístěn v podadresáři \script\geojarry\ % Změna formátu a umístění konfiguračního souboru. Soubor gj2.config.pas je nyní umístěn v adresáři \script\geojarry\ % Pro uložení přihlašovacích informací na servery Groundspeaku je nyní používán sdílený konfigurační soubor groundspeak.config.pas ve složce \script\ % Úprava formátu ukládání dotazů a dávek. Při instalaci dochází k automatické aktualizaci formátu. % Obnoven seznam kategorií waymarků % Mnoho drobných oprav a změn Uloz.to | geojarry 2.2.0.zip http://www.uloz.to/6...jarry-2-2-0-zip
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#2 Paja.V

Paja.V

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 516 příspěvků(y)

Publikováno 26 říjen 2010 - 22:23

Nainstalováno, vyzkoušeno stahování a nahrávání plus generování statistik přes GgStat a AutoStat...vše funguje :) Čili super :) P.S. Nezapomenout ve Správci pluginů, v záložce Konfigurace pluginů vyplnit znovu u položky "groundspeak" přihlašovací jméno a heslo na geocaching.com ;) Jdu se mrknout, co to ještě umí :) P.P.S. Spousta kačerů jistě ocení dávku "Zobrazit vícenásobné nálezy" :)
  • 0
Oregon 450 + Topo Czech 2013 PRO

Má čeština pro Oregon x50 a aktuální FW 6.40

#3 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 26 říjen 2010 - 22:32

Ono to s tim nevyplnenim jmena a hesla nebude tak horke. Ja to samozrejme neudelal, ale GJ si me pohlidal a pri prvnim pusteni se na jmeno a heslo slusne zeptal... Jinak pekny pocin. Jdu se mu mrknout na kobylku!
  • 0

#4 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 26 říjen 2010 - 22:38

Zajímavé.... ty ikonky jsou šílený, ale člověk si asi zvykne B) Je fajn, že kolegové v USA dbají na jazykové verze i soulad s GG :DB) Škoda, že po přeinstalování plný okno chybových hlášení... :(

~~~ 26.10.2010 23:18:13 D:\GeoGet\data\script\geojarry\lang_specific\cs\gj2.exec.Keše-HledatNové(posl.500,Domácíúzemí).batch.plugin.ggp.pas ~~~
[Chyba] D:\GeoGet\data\script\geojarry\lang_specific\cs\gj2.exec.Keše-HledatNové(posl.500,Domácíúzemí).batch.plugin.ggp.pas(20:9): Unknown identifier 'Init'

~~~ 26.10.2010 23:18:13 D:\GeoGet\data\script\geojarry\lang_specific\cs\gj2.exec.Keše-Nalezené(všechny,MéLogy).query.plugin.ggp.pas ~~~
[Chyba] D:\GeoGet\data\script\geojarry\lang_specific\cs\gj2.exec.Keše-Nalezené(všechny,MéLogy).query.plugin.ggp.pas(20:9): Unknown identifier 'Init'

~~~ 26.10.2010 23:18:13 D:\GeoGet\data\script\geojarry\lang_specific\cs\gj2.exec.Keše-OznačitNovéNálezy(posl.40).batch.plugin.ggp.pas ~~~
[Chyba] D:\GeoGet\data\script\geojarry\lang_specific\cs\gj2.exec.Keše-OznačitNovéNálezy(posl.40).batch.plugin.ggp.pas(20:9): Unknown identifier 'Init'

~~~ 26.10.2010 23:18:13 D:\GeoGet\data\script\geojarry\lang_specific\cs\gj2.exec.Keše-Založené(všechny,VšechnyLogy).query.plugin.ggp.pas ~~~
[Chyba] D:\GeoGet\data\script\geojarry\lang_specific\cs\gj2.exec.Keše-Založené(všechny,VšechnyLogy).query.plugin.ggp.pas(20:9): Unknown identifier 'Init'

~~~ 26.10.2010 23:18:13 D:\GeoGet\data\script\geojarry\lang_specific\en\gj2.exec.GeocachesIFound(all,MyLogs).query.plugin.ggp.pas ~~~
[Chyba] D:\GeoGet\data\script\geojarry\lang_specific\en\gj2.exec.GeocachesIFound(all,MyLogs).query.plugin.ggp.pas(20:9): Unknown identifier 'Init'

~~~ 26.10.2010 23:18:13 D:\GeoGet\data\script\geojarry\lang_specific\en\gj2.exec.GeocachesIOwn(all,AllLogs).query.plugin.ggp.pas ~~~
[Chyba] D:\GeoGet\data\script\geojarry\lang_specific\en\gj2.exec.GeocachesIOwn(all,AllLogs).query.plugin.ggp.pas(20:9): Unknown identifier 'Init'

~~~ 26.10.2010 23:18:13 D:\GeoGet\data\script\geojarry\lang_specific\en\gj2.exec.Geocaches-MyNewFinds(mark40Newest).batch.plugin.ggp.pas ~~~
[Chyba] D:\GeoGet\data\script\geojarry\lang_specific\en\gj2.exec.Geocaches-MyNewFinds(mark40Newest).batch.plugin.ggp.pas(20:9): Unknown identifier 'Init'

~~~ 26.10.2010 23:18:13 D:\GeoGet\data\script\geojarry\lang_specific\en\gj2.exec.Geocaches-SearchNew(last500,Homearea).batch.plugin.ggp.pas ~~~
[Chyba] D:\GeoGet\data\script\geojarry\lang_specific\en\gj2.exec.Geocaches-SearchNew(last500,Homearea).batch.plugin.ggp.pas(20:9): Unknown identifier 'Init'

  • 0

#5 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 112 příspěvků(y)

Publikováno 26 říjen 2010 - 22:44

Ja to mel uplne bez problemu. Instaloval jsi to z gipu? EDIT: rekl bych, ze ne, protoze to jsou pozustatky predchozi verze. pri instalaci z gipu se mi vse stare krasne vymazalo.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#6 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 26 říjen 2010 - 22:53

Ano, instaloval jsem z gipu. Když jsem ho pustil prvně, vyběhlo milion chybových oken a musel jsem GG sestřelit.... Pak znovu instalace na druhý pokus, zdá se že vše šlape jak má a jen ta chybová hlášení v konzole...
  • 0

#7 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 26 říjen 2010 - 22:58

Chybova hlaseni - tim myslis jako hlasky instalatoru, ze budou upraveny tve stare davky/dotazy na kompatiblitu s novym formatem? Instalace mi problehla v poradku, zadna chybova hlaseni v konzoli nemam. Zkus to nainstalovat jeste jednou ;) Co jsem tedka zkousel instalovat v uplne cistem geogetu, tak tam pada instalator GJ pri zarazovani ikonek do skupin (menu pluginy) - to je zpusobeno chybou v geogetu, ktery se snazi pristoupit k neexistujicimu souboru. Da se to vyresit tak, ze nejprve priradite nejaky plugin do skupiny a ulozite. Potom uz instalace probehne OK.
  • 0

#8 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 26 říjen 2010 - 23:01

jj, třetí instalace a je to už OK.
  • 0

#9 Paja.V

Paja.V

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 516 příspěvků(y)

Publikováno 26 říjen 2010 - 23:02

Stalo se mi úplně to samé jako Sobíkovi. A taky stačilo znovu přeinstalovat. Ale jinak stačí jen ručně vymazat složku "lang_specific" a chybové hlášky už otravovat nebudou.
  • 0
Oregon 450 + Topo Czech 2013 PRO

Má čeština pro Oregon x50 a aktuální FW 6.40

#10 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 26 říjen 2010 - 23:05

Co tak ctu kod instalatoru, tak slozka lang_specific ma byt pri instalaci uplne vymazana. Tedy muzete pritlacit a pokud tam nekomu zustane, smaznout ji klido rucne. Nicmene pokud tam zustane, znaci to divnou chybu pri instalaci.
  • 0

#11 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 26 říjen 2010 - 23:28

u mne vše v cajku, jen jsem si musel něco ponastavovat
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#12 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 27 říjen 2010 - 7:44

Taky jsem musel nastavovat, ale pri prvni instalaci z GIP mi to projelo, hodilo mi to moznost precist readme a nakonec to "zakoncilo" temito chybama:

Vložený obrázek

Musel jsem Geoget doslova sestrelit. Potom jsem zkusil znova nainstalovat a uz to slo. Jinak znatelny posun v ikonkach i pocesteni, super!
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#13 rakato

rakato

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 32 příspěvků(y)

Publikováno 27 říjen 2010 - 8:00

Perfektní práce, velký dík neznámým autorům! Instalace (GG na flešce v XP) i provoz bez problémů.
  • 0

#14 Archi1

Archi1

    Archi1

  • Members
  • PipPipPip
  • 858 příspěvků(y)

Publikováno 27 říjen 2010 - 12:57

Ahojky, Mám dotaz na medwyn_cz. Jak bude fungovat v novém GJ tvoje makro "Geocaches - CZ kompletni aktualizace z APQ"? Po nainstalování nového GJ toto mi přestalo jít. Díky.
  • 0
Archi1 +/- 49°23.727;15°35.447 Ježek bodne

#15 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 27 říjen 2010 - 13:01

Archi1: dozvis se primo na strankach projektu APQ ;)
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#16 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 27 říjen 2010 - 13:01

Tohle vyresime v soukromych kruzich.
  • 0

#17 Pe_Bo

Pe_Bo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 613 příspěvků(y)

Publikováno 27 říjen 2010 - 19:06

Nainstaloval jsem nový GJ - všechno pěkné, GIP super, ale musel jsem se vrátit k předchozí verzi. Chybí mi totiž možnost stáhnout seznam keší bez stahování listingů. Teď to stahuje všechno, i když dané keše v GG už mám. PQ mi na toto nevyhovují, protože se stahuje vždy celý výběr, nelze mít přírůstky od minula.
  • 0

#18 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 27 říjen 2010 - 19:09

přírůstky jdou, ale musíš si na ně nastavit Batch
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#19 plavcik

plavcik

    plavcik

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 260 příspěvků(y)

Publikováno 27 říjen 2010 - 20:35

S474N napsal/a:
.......hodilo mi to moznost precist readme a nakonec to "zakoncilo" temito chybama:.....


Dělá mi to samé, odkaz na readme během instalace nefunguje. A zrovna když už je to tak pěkně v češtině :-) Bez zobrazení readme vse OK.

Jen nevím, je to v pořádku, že geojarryw.exe je identicky v datovém (a bez něj to nefachá) i ve scriptím adresáři?
  • 0

Oregon 650, iPhone SE + Geoget, L4C


#20 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 27 říjen 2010 - 20:39

plavcik: smaz si adresar "lang_specific" a bude to v pohode ;)
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama