Přejít na obsah


Fotka

Ahoj mám problém s připojením garmina ke gc com


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
25 odpovědí na toto téma

#1 spadi

spadi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 207 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2010 - 21:45

Ahoj dne s se mi děje taková jedna blbá věc při spojení garmina s pc nelze odeslat gpx z gc.com do garmina oregon stále to hlásí naistalovat doplněk i když je nainastalovanej v prohlížeči děje se to někomu taky nebo mám problém já v pc ,popřípadě nějaky nápad jak to odstranit díky za rady
  • 0
Garmin Oregon 300
www.haspirja.webnode.cz

#2 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2010 - 21:47

a zkusil jsi to vypnout a zapnout?
  • 0

#3 spadi

spadi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 207 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2010 - 21:51

jj zkoušel jsem i restart a nic pořád stejné chce to nainstalovat ten plug in do prohlížeče i jsem zkoušel i jinej typ prohlížeče a nic při tom nainstalované to tam je
  • 0
Garmin Oregon 300
www.haspirja.webnode.cz

#4 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2010 - 21:53

Ahoj mám problém se zařazením příspěvku do blbého vlákna.... banán? Jinak pro tvůj problém... .. stejný problém nemám. ... vyzkoušej restart počítače, restart navigace.
  • 0

#5 spadi

spadi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 207 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2010 - 21:53

při tom spojení to má field notes tam dostanu uploaduju ale do oregona nic nedostanu
  • 0
Garmin Oregon 300
www.haspirja.webnode.cz

#6 DangeMask

DangeMask

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 158 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2010 - 21:58

Jaký používáš prohlížeč? Jak se ti to povedlo vyzkoušet v jiném prohlížeči, když plug-in se instaluje pro každý zvlášť? Pokud se nepletu, plug-in funguje v Internet Exploreru a Firefoxu. Zkus ho kdyžtak odebrat (odinstalovat) a znovu nainstalovat. Osobně když sjem na jiném prohlížeči, obcházím to přes "save GPX". Jako místo uložení vyberu GPX složku v Oregonu a mám vystaráno.
  • 0

#7 spadi

spadi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 207 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2010 - 22:04

no pužívám firefox ještě včera to fungovalo normálně tak že musel bejt nějakej update zkoušel jsem i explorer a taky jsem instaloval a nic i jsem odinstaloval a zase nainstaloval stále to samé
  • 0
Garmin Oregon 300
www.haspirja.webnode.cz

#8 ajne

ajne

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 399 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2010 - 22:21

Zkus IE9 beta, pokud máš Visty či 7 ;) Je dost vylepšený, třeba pomůže...pokud jsi ho tedy již nezkoušel.
  • 0

#9 StaKi

StaKi

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 25 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2010 - 22:23

Mam stejny problem :( nepomaha nic
  • 0

#10 spadi

spadi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 207 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2010 - 22:32

taki z jiného pc to nejde bude asi chyba u nich :((((
  • 0
Garmin Oregon 300
www.haspirja.webnode.cz

#11 geba & marcana

geba & marcana

    geba:)

  • Members
  • PipPipPip
  • 346 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2010 - 22:42

Mám ten samý problém, i po aktualizaci. Send to GPS nefunguje, pořád to vyhazuje tu hlášku ať nainstaluju update i když už ho mám. Zkusil sem kliknout vedle na stáhnutí GPX a to proběhlo v pohodě. Jen je to trochu víc klikání a zabere to trochu víc času, ale funguje to. Snad to bude zase brzy v pohodě.
  • 0

#12 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2010 - 1:02

spadi napsal/a:
no pužívám firefox ještě včera to fungovalo normálně tak že musel bejt nějakej update zkoušel jsem i explorer a taky jsem instaloval a nic i jsem odinstaloval a zase nainstaloval stále to samé

Sorry, ale mohl bys aspoň občas použít interpunkci a velká písmena na začátku věty? Tohle je mysterka, ne český text.
  • 0

#13 vavros

vavros

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 182 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2010 - 9:06

Tak dnes jsem se chystal do práce a mám ten stejný problém .. Má někdo řešení ?
  • 0

#14 spadi

spadi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 207 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2010 - 14:43

To dr.vota : pokusím se, psal jsem to z mobilu, tak jsem tu interpunkci trochu opomíjel.
  • 0
Garmin Oregon 300
www.haspirja.webnode.cz

#15 VendulaCZ

VendulaCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 65 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2010 - 15:25

Přesně totéž u mě. Je to jen můj pocit nebo tam dřív nebyly ty záložky pro Magellan a Delorme?
  • 0

#16 jessieswift

jessieswift

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2010 - 16:08

Dnes stejny problem takže nahrávám ručně, a ty záložky pro Magellan a Delorme jsem tam dřív neviděla takže je to něco novýho co jim asi nefunguje jak by mělo
  • 0

#17 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2010 - 16:57

Jak se tu už zmiňují další: "ručně". Jak? Tedy: uložit to GPX. To jde vždy. V Oregonu, když ho připojíš jako disk, teda podobně jako flashku či tak, se ti objeví dva disky (pokud máš v něm kartu, to asi máš): vybereš ten, co se jmenuje Garmin. V něm je složka, co se jmenuje GPX. Ty gpx soubory tam prostě nakopíruj... Pokud jsou tam tytéž, jen starší, raději je smaž dřív. A je to. Pokud tomu trochu rozumíš, můžeš rovnou uložit do garmina, on se pro PC chová jako další, externí disk. Pozor, v některých systémech může docházet k tzv. "zpožděnému" zápisu na flash, tak nevytrhávej zařízení, raději použij volbu "odpojit" nebo také se to jmenuje "bezpečné vyjmutí" nebo tak různě. Třeba Dakota mi tohle dělá v Ubuntu - zapisuje se zpožděním. Když to vyrveš, nemusí tam ty GPX vůbec ještě být.
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#18 Ostrovaci

Ostrovaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 188 příspěvků(y)
  • LocationKarlovarsko

Publikováno 02 listopad 2010 - 17:51

Mám stejnej problém. Ještě včera jsem si normálně z geocaching.com vybral keš kterou jsem chtěl odlovit, připíchnul jsem přes USB navigaci (Garmin GPSmap 60C) k notebooku a souřadnice do ní nasypal. Dneska stejnej postup a nic. V okýnku mi naběhla hláška, že mám nainstalovat plugin do Firefoxu. Plugin je nainstalovanej. Na stránkách garmina jsem ověřil jeho funkčnost, GPS je "vidět". Nepomohl ani restart notebooku, ani restart GPS ani odinstalování a nainstalování pluginu. GPS je ve stejném USB portu jako v předešlých dnech. Zkusil jsem celou proceduru i v IE se stejným výsledkem. Asi soudruzi někde udělali chybu....?
  • 0
GARMIN GPSmap 62st + Topo Czech PRO Lifetime
GARMIN GPSmap 60C + Topo Czech 2
GARMIN nuvi 770 + Lifetime

Opravy GPS, PDA, NTB a jiných udělátek
Revize vyhrazených elektrických zařízení

#19 jindrousxxx

jindrousxxx

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2010 - 18:07

Tak koukám že nejsem sám, komu nefunguje stahování do oregonu, už jsem se bál, že je chyba v přístroji, tak snad s tím brzo něco udělají.
  • 0

#20 alstep

alstep

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2010 - 18:19

zkusila jsem se připojit ne z listingu, ale hned z bubliny se základními informacemi o kešce. A pak už to šlo normálně. AlStep
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka