Přejít na obsah


Fotka

Sezonni stehovani finalky


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
3 odpovědí na toto téma

#1 Kolc

Kolc

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 49 příspěvků(y)

Publikováno 07 listopad 2010 - 14:09

Ahoj. Pred polozenim dotazu musim trochu popsat situaci. Pri zakladani mysterky s nekolika stagemi jsem mel pro finalku vytypovana 2 mista, pricemz jedno bylo nonstop dostupne, ale neprijemne blizko v letnim obdobi velmi frekventovanemu hristi, druhe na velmi klidnem miste, ale po setmeni nepristupnem. Z duvodu bezpecnosti jsem nakonec zvolil to druhe, ale ted v zime to znamena pomerne znacne casove omezeni, zatimco na hristi je liduprazdno. Ptám se tedy, jestli je mozne podle sezony stridat tato 2 umisteni tak, aby mi to druhe mezitim nekdo nezablokoval.Obe mista jsou od sebe jen 20-30m, takze z me strany to snad neni neskromny pozadavek na malicko vetsi ochranne pasmo. Napada mne uvest obe jako Stage of Multicache, popripade mit i trvale 2 logbooky a v listingu dat kacerum vybrat, ale bojim se, ze to uz je prilis kreativni . Jak se postupuje pri zmene souradnic vim, tady mi jde hlavne o tu moznost vratit se v lete zpet. Diky za radu
  • 0

#2 Kolc

Kolc

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 49 příspěvků(y)

Publikováno 07 prosinec 2010 - 22:04

Mohu otázku nějak vyprecizovat? Stačí naznačit směr (třeba i do tmy :-/ )
  • 0

#3 Skupec Reviewer

Skupec Reviewer

    Advanced Member

  • Reviewer
  • PipPipPip
  • 118 příspěvků(y)

Publikováno 07 prosinec 2010 - 23:24

Ahoj, vím o jakou cache se jedná a v tvém konkrétním případě doporučuji založit dva waypointy final location a do poznámek napsat o co se jedná. Pak schvalující reviewer bude okamžitě vědět, nebude tápat a ničemu druhá finálka vadit nebude. Je ale naprosto nepřípustné mít obě finálky v provozu paralelně. Je to takto dostatečné? Ahoj
  • 0

Skupec Reviewer


#4 Kolc

Kolc

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 49 příspěvků(y)

Publikováno 08 prosinec 2010 - 20:35

Díky moc, přesně to jsem chtěl vědět. Kolc
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama