Přejít na obsah


Fotka

Jakou GPS pro začátečníka?


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
5 odpovědí na toto téma

#1 sir.Stoupa01

sir.Stoupa01

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2010 - 23:37

AHOJ ! Rozhodl jsem se vstoupit do řad kačerů,ale nevim jakou GPS si mám objednat u ježíška :-). Prosím poraďte. P.S.: Pokud by se našel někdo ochotný poradit totálnímu začátečníkovi co a jak,tak zde je muj mail sirStoupa01@seznam.cz. do predmetu pls piste Kačerovi rady Díky
  • 0

#2 Hamaci

Hamaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 172 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2010 - 23:54

Ajaj, to sis naběhl. Tady se ptát na nejlepší GPS? Hlavně jsi nenapsal, kolik hodláš investovat a co od toho očekáváš. Kešovat se dá i bez GPS, s GPS bleutooth modulem, s autonavigací nebo nejlépe s nějakou outdoor GPS. Takže já ti poradím: Garmin Vista HCx (řekněme 4000 Kč), při špatných finančních podmínkách Garmin Legend (kolem 1000 Kč). A dál uvidíš, kam se toto vlákno zvrhne.
  • 0

#3 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2010 - 23:56

Zámek, zámek... je to tady řešeno 1000x v jiných vláknech :@ Vpravo nahoře je políčko Hledat, zkus to použít... B) Sám za sebe doporučuji Oregon 550 nebo Dakota 20.
  • 0

#4 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 11 listopad 2010 - 0:11

Zahrajte něco pořádnýho vy ... , něco vod zámků.:) Ahoj. Hodláš-li investovat málo a preferuješ mapy... eTrex Legend, ještě míň bluetooth modul k mobilu, o něco málo víc a preferuješ hledání caches před hledáním signálu: eTrex H, ještě víc a chceš signál i mapy: eTrex Legend HCx (+ elektromagnetickýkompas a barometr = Vista HCx). Máš peněz nazbyt a chceš hi-res dotykáč a zahrát si whereigo = Oregon 450 (+ foťák = Oregon 550) Máš peněz nazbyt a chceš ne-hi-res displej čitelný bez podsvícení za skoro všech podmínek a ovládání tlačítky, kup si GPS MAP 60CSx (+ listingy, profily, 3D kompas atd. = 62s) Chceš kompaktní přístroj s dotykáčem, kup si Dakotu 20. Chceš-li více informací řiď se prosím tím, co psal Sobík.:) Těch vláken na tohle téma je tu fakt už nějak hodně. Popřípadě mi napiš soukromou zprávu, že jsi nenašel, cos potřeboval a zkusím tě navést dále. edit: Zamykat se nic nebude, ptotože i holky dneska vědí, že punk je jinde. Pokud tedy někdo máte nějaké hodnotné rady k tématu, a ještě vás to radění neomrzelo, sem s nimi. Pokud se někomu válejí v počítači linky na ta starší vlákna, tak rovněž.;) edit2: Pokud ještě někdo máte něco zcela offtopic, nechte si to prosím pro sebe nebo přes soukromé zprávy Sobíkovi, nerad bych strávil celou noc moderováním/mazáním. Dík
  • 0

#5 Hunda

Hunda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 160 příspěvků(y)

Publikováno 11 listopad 2010 - 8:32

Ahoj, prvních 300 keší jsem našel s PDA a externím GPS modulem. Je to levné řešení (pokud máš nějaké PDA) a hlavně pokud Tě to přestane bavit, můžeš PDA a externí GPS modul použít třeba k navigaci do auta. To samé platí i mobil s GPS. SW (i zadarmo) je tu dost, stačí zabrousit do http://www.geocachin....php?forum_id=8. Jestli ale máš fakt dost peněz, tak si kup toho Oregona 550. Za sebe však po zkušenostech z jiných aktivit říkám: nejdřív to vyzkouším na něčem, co mě nebude stát majlant a dokoupit super výbavu můžu klidně později. Takhle se mi doma třeba válí flinta na paintball, tři tenisové rakety a jedna na sqash. Ne že bych je nepotřeboval B), ale vrstva prachu na nich je nemalá:@
  • 0

#6 sir.Stoupa01

sir.Stoupa01

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 11 listopad 2010 - 11:47

Díky všem za jejich reakce. Ono začínat ve 40-ti je nekdy docela sranda;). Takže nějaký přehled díky vám už mám a snad se z něj odpíchnu k samostatnosti :D. Ještě jednou Díky a lovu zdar.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama