Přejít na obsah


Fotka

Geojarry 2.1.4.53- zmizela možnost "bez listingu"?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
16 odpovědí na toto téma

#1 a5884773

a5884773

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 65 příspěvků(y)

Publikováno 01 December 2010 - 9:48

Ahoj, jelikož jsem přišel o data, tak jsem začal od začátku. Ale změna - jak nyní docílím stahovat keš bez listingů? Pracuji přes Rychle stáhnout keše- dle Souřadnice. Proč už není možnost stahovat keše bez listinů, popř jsem něco v nové verzi přehlédl?
  • 0

#2 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6522 příspěvků(y)

Publikováno 01 December 2010 - 9:52

Co to je za verzi toho GJ? Takova snad zivote nebyla, aktualni je 2.2.1.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#3 Parkis

Parkis

    Parkis

  • Members
  • PipPipPip
  • 1912 příspěvků(y)

Publikováno 01 December 2010 - 9:54

a5884773 napsal/a:
Ahoj, jelikož jsem přišel o data, tak jsem začal od začátku. Ale změna - jak nyní docílím stahovat keš bez listingů?

Pracuji přes Rychle stáhnout keše- dle Souřadnice. Proč už není možnost stahovat keše bez listinů, popř jsem něco v nové verzi přehlédl?


ta možnosti zmizela poté co se na gc.com objevila captcha pro stahování loc souborů. Stahování bez listingu tedy už není možné a zřejmě ani v budoucnu nebude.
  • 0

#4 a5884773

a5884773

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 65 příspěvků(y)

Publikováno 01 December 2010 - 10:05

ok, aha, ale je divné že to šlo bez listingů, kdy už tam captcha byla. (tahovalo to jen seznam, né po jednotlívých) Verze je 2.2.1, tamto vyla verze exe souboru
  • 0

#5 Parkis

Parkis

    Parkis

  • Members
  • PipPipPip
  • 1912 příspěvků(y)

Publikováno 01 December 2010 - 10:10

a5884773 napsal/a:
ok, aha, ale je divné že to šlo bez listingů, kdy už tam captcha byla. (tahovalo to jen seznam, né po jednotlívých)

Seznam to tahalo, ale bez souřadnic, jestli se dobře pamatuju. Takže k ničemu.
  • 0

#6 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6522 příspěvků(y)

Publikováno 01 December 2010 - 10:15

Asi tak, proste jako BM mas smulu. Navic k cemu ma smysl tahat pouze GC kody?
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#7 a5884773

a5884773

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 65 příspěvků(y)

Publikováno 01 December 2010 - 13:40

Smysl je jesný. Mám oblast, kde mám staženo třeba většinou keší. Chci najít , keše které přibyly, nebo chci oblast trochu rozšířit a oblast se překrývý. Takže abych nestahoval zbytečně jednou stažené.
  • 0

#8 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5834 příspěvků(y)

Publikováno 01 December 2010 - 13:43

a5884773 napsal/a:
Smysl je jesný. Mám oblast, kde mám staženo třeba většinou keší. Chci najít , keše které přibyly, nebo chci oblast trochu rozšířit a oblast se překrývý. Takže abych nestahoval zbytečně jednou stažené.

No a možnost stáhnout nové v okolí 20km ti nevyhovuje ? Nové je psáno jako ty co nejsou v databázi.
  • 0

#9 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10112 příspěvků(y)

Publikováno 01 December 2010 - 14:03

a5884773 napsal/a:
Smysl je jesný. Mám oblast, kde mám staženo třeba většinou keší. Chci najít , keše které přibyly, nebo chci oblast trochu rozšířit a oblast se překrývý. Takže abych nestahoval zbytečně jednou stažené.


Opravdu vynalezas klo. Tu tvoji ulohu zvlada GJ bravurne "sam od sebe". Ma na o pripravenou davku. POkud ti nevyhovuje polomer 20 km, udelej si podle ni novou s jinym polomerem.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#10 a5884773

a5884773

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 65 příspěvků(y)

Publikováno 01 December 2010 - 14:40

aha, tak to jsem neznal. Je to díky příkazu pendoutdb? Já jsem zvyklý používat jednoduché věci- používal jsem rychle najít keše na gccom a ne nějaké příkazy nebo nedej bože Dávky
  • 0
STF INDEXX 2% VOLE

#11 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5834 příspěvků(y)

Publikováno 01 December 2010 - 14:51

a5884773 napsal/a:
aha, tak to jsem neznal. Je to díky příkazu pendoutdb?
Já jsem zvyklý používat jednoduché věci- používal jsem rychle najít keše na gccom a ne nějaké příkazy nebo nedej bože Dávky


Nerozumím co vlastně píšeš. ¨

Zkusím to vysvětlit polopaticky. Ikonou pustím Geopřítele - ta ikona je v současné době velká červená šipka, červená a tlustá to proto aby ji každý uviděl.
No a pak se mi objeví na obrazovce okno a v něm je první řádek
Keše - hledat nové (20km). Vyberu to levým myšítkem a pak myší kliknu na spustit.
Bude to hledat v okolí referenčního bodu, což je impliticně tvůj domov. Pokud chceš jinde, tak je to tednoduché dočasně změnit. Vybereš v seznamu nějakou keš, kterou už máš v databázi, přiblišně uprostřed zvolené oblasti a klikneš pravým myšítkem. Z mnoha užitečných možností vybereš tu poslední. A pak pokračuješ viz výše...
  • 0

#12 a5884773

a5884773

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 65 příspěvků(y)

Publikováno 01 December 2010 - 16:43

Díky za ochotu, ale tohle všechno znám.
  • 0
STF INDEXX 2% VOLE

#13 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1397 příspěvků(y)

Publikováno 01 December 2010 - 17:10

Jedna se o doplnek ke GeoGetu. Vlakno by melo byt tedy umisteno v subforu GeoGetu. Jak uz tu bylo odpovezeno, duvod zmeny je jasny. Webovky uz proste neumoznuji stahovat loc soubory bez captchy, takze neni mozno stahovat kese "bez listingu". To ale neznamena, ze neni mozno delat rozdilove aktualizace! GeoJarry je HODNE univerzalni, takze umoznuje uzivatelum stahovat to, co si preji. A pouziva na to davky a dotazy. Neni to nic sloziteho, spis to tak honosne zni. Chces delat veci efektivne? Tak se s tim nauc. Neni se ceho bat. Dotaz je jednoducha soucast, ktera ti pomuze ziskat GC kody. V davce je pak muzes trosku profiltrovat a nechat si stahnout uz jen ty, ktere te skutecne zajimaji. Zadna veda.
  • 0

#14 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5834 příspěvků(y)

Publikováno 01 December 2010 - 17:11

a5884773 napsal/a:
Díky za ochotu, ale tohle všechno znám.


No tak když se ti to nechce dělat nadvakrát (o dvojím stahování nemůže být řeč pokud neuvažuješ dvojí stahování seznamu keší) tak bych řekl že cesta je přes úpravu hodnoty v souboru
script\geojarry\query\"Keše - 20km.gjq"
  • 0

#15 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1397 příspěvků(y)

Publikováno 01 December 2010 - 17:11

Zadna editace souboru neni potreba a uz teprve ne doporucena. Vse jde naklikat pres graficke prostredi.
  • 0

#16 Basin

Basin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 172 příspěvků(y)

Publikováno 02 January 2011 - 14:18

mam novou verzi geojarry a znizely mi preddefinovane dotazy - querry. Mate to ně+kdo??
  • 0

#17 vin-lin

vin-lin

    vin-lin

  • Members
  • PipPipPip
  • 601 příspěvků(y)

Publikováno 02 January 2011 - 14:30

Basin napsal/a:
mam novou verzi geojarry a znizely mi preddefinovane dotazy - querry. Mate to ně+kdo??


Posláno přes SZ....
  • 0

photo-32813.jpg?_r=0

 

 

Vin - Lin Team





1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama