Přejít na obsah


Fotka

Geocaching s Kindle


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
60 odpovědí na toto téma

#41 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 141 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2011 - 14:43

Klip.me používám, včera jsem díky tomu měl dvě multiny. :) Ale pořád to není systémové řešení. Ale svoje se mi psát nechce. :D
  • 0

Lovím zážitky a zakládám body. | https://openstreetmap.cz/

 

#42 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 966 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2011 - 9:46

http://www.zive.cz/c...13/default.aspx
  • 0

#43 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2011 - 10:11

takze v dalsi smrtonosne pasti odrazi john mcclane kulku kindlem? :)
  • 0

#44 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 207 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2011 - 13:41

Tak ze bych si koupil ? Porad resim do ceho Kindle umistit, original futral bez lampicky uz se neprodava, lacine zase moc nechrani..:)
  • 0

Garmin 60csx, MacBook Air M1 + Geoget 2.8.X


#45 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2011 - 14:13

ja bych se lacinych nebal. stejne to oboje vyrabi stejny pan wong, jen jednou na to vyrazi znacku amazon a podruhe to noname posle do dealextreme :) pouzdro na kindle z dx je dostatecne pevne i polstrovane na to, abych kindle beze strachu nosil v batohu. a urcite je stejne pevne, jako originalni pouzdro predchozi ctecky hanlin.
  • 0

#46 chemic77

chemic77

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 470 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2011 - 14:27

Kluci, delate mi radost. Listingy do Kindla me vubec nenapadly, vyzkousim az prijedu domu. :) Jinak s tim obalem... dej si pozor na magneticke uzavirani obalu, kolega Citecka by mohl vypravet pote co si o ten magnet promackl displej a Kindla si kupoval znovu po dvou tydnech. Ja jsem podlehl a koupil si original. :)
  • 0

#47 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 207 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2011 - 14:27

Co jsem cetl po forech, tak problem muze delat magneticka spona, pokud je umistena na strane displeje. Prave ona muze zpusobit prasknuti displeje. A ktere konkretne mas ty?
  • 0

Garmin 60csx, MacBook Air M1 + Geoget 2.8.X


#48 chemic77

chemic77

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 470 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2011 - 15:43

Já mám origoš s baterkou. Cena sice dramatická, ale proč ne řekl jsem si a objednal. :)
  • 0

#49 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2011 - 21:02

Potvrzuju výše napsané. Stačí se s Kindlem v kapse někde opřít o zábradlí a magnet na straně displaye už udělá své :( - a je po parádě. Objednáváte znovu. A není to až tak vzácné - nejen že se o tom všademožně píše, ale kolegové z ebooků na Warforu coodel a schobul mají tutéž nelibou zkušenost :( A to to pouzdro nebylo levné, bylo za pět zelenejch :( Originál je originál. Sice je drahej jak půl kindlu, ale lampička je lampička :D - ale na keše bych to nebral, to bych se bál.
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#50 Orxion

Orxion

    Orxion

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 061 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2011 - 21:32

mozna by pomohl tenhle obla :D
http://www.zive.cz/c...13/default.aspx B)
  • 0
vdp_icon_small.jpg
Vodopády list
potapěčské keše


Pozvánka na plánované eventy
.. něco bude :)

#51 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2011 - 21:55

Orxione, podívej se o pár příspěvků nahoru :) - kvůli tomuhle ta debata vznikla :) Já nedám dopustit na lampičku - čtu za chůze, v posteli, všude se světlo hodí :)
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#52 poohDA

poohDA

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 975 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2012 - 20:44

Recykluji tohle vlákno Otázka je stejná jako na začátku. Ale postup uvedený na začátku vlákna už není dostupný.
  • 0

#53 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2012 - 21:41

Možná by chtělo přece jen upřesnit, co tě zajímá. Jenom uložení listingů keší do Kindle...?!? Nebo nějaká pokročilá specialita...?!?
  • 0

#54 poohDA

poohDA

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 975 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2012 - 21:53

kiReGPS napsal/a:
Možná by chtělo přece jen upřesnit, co tě zajímá.
Jenom uložení listingů keší do Kindle...?!?
Nebo nějaká pokročilá specialita...?!?

Primárně mi šlo o to, jak dostat listingy do Kindle, abych si je mohl off-line číst. Už jsem našel nějaké použitelné články. díky.
  • 0

#55 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2012 - 22:00

Podle mne je nejlepší cestou export do PDA z GeoGetu. Udělá i indexy, přidá mapičky, vloží na konec každého listingu seznam odkazů na sousední kešky apod. Výsledné HTML převedeš pomocí Calibre a šoupneš do Kindla. Jediným problémem je hodně dlouhá doba převodu v Calibre, pokud mají offline listingy pár desítek megabajtů. Výsledek je ale výborný. Vyzkoušej...;)
  • 0

#56 krysar

krysar

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2012 - 11:23

ehm.. právě jsem strávil asi hodinu tím, že jsem hledal jak se exportuje do pda, abych mohl otestovat následný převod přes calibre do kindle... takže prosím, mohl by mi někdo poradit jak a čím z geogetu dostanu vámi zmiňovaný formát? jediné co jsem našel že by to mělo být .chm nebo tak něco, ale nikde (geocaching.cz, stránky geogetu etc.) sem nenašel jak to udělat. Možná jsem slepý, ale pokud se najde dobrá duše budu jí vděčný ;)
  • 0

#57 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2012 - 16:44

menu seznam - offline listingy
  • 0

#58 krysar

krysar

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2012 - 22:41

Díky. Ale ten převod v Calibre je nesnesitelně dlouhý... i když je to přes více kroků, osobně jsem dnes šel cestou: export z geogetu do PQ gpx - to jsem otevšel ve starém dobrém skrýšotlači a z něj si vyexportoval html, které Calibre přelouskne jedna dvě... přičemž na začátku je taky základní tabulka s odkazy do listingů a nápovědami. Jediné s čím jsem měl problém, že při pokusu o vyhledávání v kindle se čtečka nějak kousala, ale když si tabulku seřadím podle abecedy tak se v ní hledá parádně a odkazy fungují bez problému.
  • 0

#59 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 22 červenec 2012 - 7:55

Calibre je znamy svoji pomalosti, kdyz ho pustis na cokoliv slozitejsiho. To opravdu neni problem Geogetu. Zkousel jsi nejake jine prevadece, jestli nahodou nejsou rychlejsi? Napad - Nektere konvertory umi pracovat se ZIPem obsahujicim HTML strukturu. Nebylo by to v tomto pripade rychlejsi? Ja bude rychly pri predhozeni CHM? atd. (e-ctecky nepouzivam, tak vam to zkouset fakt nebudu...)
  • 0

#60 krysar

krysar

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 příspěvků(y)

Publikováno 22 červenec 2012 - 9:29

Bohužel - vyzkoušel jsem tři programy a ani jeden to nezvládl. Asi budu pro sebe postup s generováním html přes skrýšotlač z gpx považovat za dostačující :) Náhodou exportní skript pro geoget, který umí vygenerovat jeden celistvý html soubor neexistuje, což? :)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama