Přejít na obsah


Fotka

Geocaching Live


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
101 odpovědí na toto téma

#81 akryx

akryx

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 994 příspěvků(y)

Publikováno 29 květen 2011 - 14:41

trestidlo napsal/a:


jestli se nepletu:

ad a/ online
cele se to taha online, i kdyz mas neco ulozeno
ad b/ offline
jen co mas ulozeno
ad c/ presence
ulozene z ulozeneho, neulozene online
  • 0

Zanikle vesnice/obce
KML soubor pro zobrazeni v maps.google.com nebo Google Earth


http://


#82 LukasX

LukasX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 387 příspěvků(y)

Publikováno 31 květen 2011 - 9:55

Já jenom pro případné zájemce mohu vřele nedoporučit. Včera jsem neodolal, zakoupil a vyzkoušel. Funkčně opravdu nic moc neumí, žádné offline mapy, neoznačují se nalezené keše... rozhodně to za ty peníze nestojí. Naopak jsem se ujistil, že koupě Locusu byla maximálně úspěšný tah. Líbí se mi čímdáltímvíc, funčně se blíží ideálu. Teď už jenom aby ty smartfouny s GPS tolik nežraly - 5hodin v terénu nic moc:(
  • 0

#83 Orxion

Orxion

    Orxion

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 061 příspěvků(y)

Publikováno 31 květen 2011 - 11:12

pri cekani brnensky ohnostroj, sem si rekl ze se mrknu co je v okoli a protoze sem v mobilu nic nemel, tak si rekl ze otestuju ten live .. panecku, tomu rikam nocni mura, nejdriv me tvrdil ze nejsem PM a nakonec ta hlaska ...

Vložený obrázek

vskutku mohu jedine doporucit :D
  • 0
vdp_icon_small.jpg
Vodopády list
potapěčské keše


Pozvánka na plánované eventy
.. něco bude :)

#84 ubuster

ubuster

    ubuster

  • Members
  • PipPipPip
  • 583 příspěvků(y)

Publikováno 31 květen 2011 - 11:59

Tuhle hlasku mam (jak jsem psal uz vyse) jen pri pouzivani java skriptu v PC. Na PDA a na telefonu mi nic nevyskakuje. A to to pouzivam denne.
  • 0

HW: Motorola One Action _ Garmin eTrex Legend HCx

SW: c:geo _ WhereYouGo _ GDAK _ GCC _ Go(x)°


#85 akryx

akryx

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 994 příspěvků(y)

Publikováno 01 červen 2011 - 23:17

LukasX napsal/a:
Já jenom pro případné zájemce mohu vřele nedoporučit. Včera jsem neodolal, zakoupil a vyzkoušel. Funkčně opravdu nic moc neumí, žádné offline mapy, neoznačují se nalezené keše... rozhodně to za ty peníze nestojí.

Naopak jsem se ujistil, že koupě Locusu byla maximálně úspěšný tah. Líbí se mi čímdáltímvíc, funčně se blíží ideálu. Teď už jenom aby ty smartfouny s GPS tolik nežraly - 5hodin v terénu nic moc:(


Zakoupil???? Jako nainstaloval a zacal zkouset... App je NEplacena
Neumi ofline mapy? Ale kdeze!!!
Neoznacuji se nalezene? Ale kdeze....

Jake penize? Pises zrejme o jine aplikaci ! :)

Ja jen aby se to uvedlo na pravou miru a nedochazelo k dezeinfu ;)
  • 0

Zanikle vesnice/obce
KML soubor pro zobrazeni v maps.google.com nebo Google Earth


http://


#86 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 02 červen 2011 - 6:35

UBUSTER: A nestává se ti někdy, že se ti při spuštění spadne databáze keší?
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#87 akryx

akryx

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 994 příspěvků(y)

Publikováno 02 červen 2011 - 9:15

Qnik napsal/a:
UBUSTER: A nestává se ti někdy, že se ti při spuštění spadne databáze keší?


Za celou dobu pouzivani se mi to nestalo
  • 0

Zanikle vesnice/obce
KML soubor pro zobrazeni v maps.google.com nebo Google Earth


http://


#88 LukasX

LukasX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 387 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2011 - 11:26

akryx napsal/a:

LukasX napsal/a:
Já jenom pro případné zájemce mohu vřele nedoporučit. Včera jsem neodolal, zakoupil a vyzkoušel. Funkčně opravdu nic moc neumí, žádné offline mapy, neoznačují se nalezené keše... rozhodně to za ty peníze nestojí.

Naopak jsem se ujistil, že koupě Locusu byla maximálně úspěšný tah. Líbí se mi čímdáltímvíc, funčně se blíží ideálu. Teď už jenom aby ty smartfouny s GPS tolik nežraly - 5hodin v terénu nic moc:(


Zakoupil???? Jako nainstaloval a zacal zkouset... App je NEplacena
Neumi ofline mapy? Ale kdeze!!!
Neoznacuji se nalezene? Ale kdeze....

Jake penize? Pises zrejme o jine aplikaci ! :)

Ja jen aby se to uvedlo na pravou miru a nedochazelo k dezeinfu ;)


Coze? Geocaching Live je neplacena a lze ji vyzkoušet? A umí offline mapy? Pošli prosim screen... nějak nevím kdo desinformuje a kdo neumí cist? :-)
  • 0

#89 Colonel74

Colonel74

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 637 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2011 - 11:32

LukasX: Taky mam dojem, ze mluvis o jine aplikaci. GC Live je free, umi offline mapy i import gpx... Napada me, jestli nemluvis o Trimble Geocache Navigator, ten je placeny...a nejaky Androidi soft asi taky. Ale javovy GC Live je zdama.
  • 0
Proud member of Quick Georesponse Team

#90 LukasX

LukasX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 387 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2011 - 12:34

Omlouvám se, Popel na hlavu. Mluvil jsem o androidi oficiální aplikaci, ktera je placena a zcela k nicemu. O javove nic nevim... tak dorty za zcestne umístění
  • 0

#91 akryx

akryx

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 994 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2011 - 1:37

f poho, koukni na http://live.geocaching.com/ pro stazeni promo v MT http://live.geocaching.com/dl/ pro jak na mapy, spusteni na PC http://forum.mynokia...php?f=75&t=8408 a take wiki http://wiki.geocachi...Geocaching_Live a uz jen z cache googlu
:)
  • 0

Zanikle vesnice/obce
KML soubor pro zobrazeni v maps.google.com nebo Google Earth


http://


#92 Dekstren

Dekstren

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 02 červenec 2011 - 10:30

Přátelé, po konci Locify se rozhlížím po jiné aplikaci která by chodila na C 702. Handy je dobrý, ale mě tam zoufale chybí mapy. Bez nich jsem jako bez ruky. Po pátrání jsem dospěl až jsem, podařilo se mě rozchodit svoje mapy, ty jsou podstatně víc vymakaný než v Locify, ale nějak jsem nepřišel jak do Livegeocaching dostat inteligentně kešule. 1) Při stažení keše v terénu nebere v potaz nalezené keše a stahuje vše, i když mám nastavenu filtraci. 2)Stáhne z keše pouze Jméno, souřadnice, autora. Bez listingu, bez nápovědy. Když si stáhnu z listingu keše GPX soubor a ten zkopíruju do telefonu a pak v Live ji načtu tak vše funguje k mé spokojenosti, ale ta pohoda z Locify, že někam přijedu, zapnu aplikaci, stáhnu si keše v mém okolí ...........ta mě chybí. Byl by zde někdo schopen mě poradit kde dělám chybu a co s tím udělat? Předem moc díky.
  • 0

#93 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 02 červenec 2011 - 10:52

Nutné je mít vyplněné přihlašovací údaje na GC.com a hlavně by jsi měl být PM. Nehledě na to že groundspeak se teď "věnuje" jiné aplikaci(placené) tak je možné že je to zase nějaký "rozbitý" Pozor! musíš mít správnou verzi pro svůj mobil popřípade vyzkousej verzi Generic.
  • 0

Člen odboje proti zdejší vtíravé reklamě


#94 Dekstren

Dekstren

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 02 červenec 2011 - 11:03

Tak PM jsem již delší dobu, přihlašovací údaje vyplněný samozřejmě mám, stáhne mě to klidně 50 keší, ale jen jméno, autora, a obtížnost. Ted jsem vyzjistil, že export z Geogetu do TrekBuddy to normálně bere. Zatím jsem zkusil asi 200 kešulí najednou a načetlo je to, tak uvidím. Jen to online stahování zatím nějak falíruje.
  • 0

#95 messekuba

messekuba

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 54 příspěvků(y)

Publikováno 02 červenec 2011 - 11:18

Me to filtruje nmou naleze bez problemu. Jinac kdyz das stahnout kese, tak je nejdriv zobrazi na mape a az pak kdyz na ni kliknes, tak stahne listing. S tim jsou ted ale naky trable. Nekdy stahne hned, nekdy to trva, nekdy pomuze pouzit update listing a nekdy to nestahne vubec. Kdyz muzu, tak si predem vygeneruju PQ a naimportuju. Pak bez problemu.
  • 0

#96 Dekstren

Dekstren

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 03 červenec 2011 - 9:53

Tak na offline to funguje dokonale. No ona řádná domácí příprava není na závadu, že?
  • 0

#97 akryx

akryx

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 994 příspěvků(y)

Publikováno 07 červenec 2011 - 9:49

Ma nekdo navod, jak v MOBACu udelat mapy pro GCLive? Mam nakesovano level 16, 15, 14 a ted jak to schudne predelat... Nenasel jsem export primo pro GCLive :(
  • 0

Zanikle vesnice/obce
KML soubor pro zobrazeni v maps.google.com nebo Google Earth


http://


#98 PUG_Mira

PUG_Mira

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 55 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2011 - 17:31

akryx: GCLive používá jakousi svojí strukturu databáze mapových podkladů, z MOBACu to těžko dostaneš... Co za mapu to má být? Třeba by šel ten mapový server přidat do GCLiveMapGenu, jesti tam ještě není.
  • 0

#99 akryx

akryx

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 994 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2011 - 20:24

Uz jsem na to prisel. Mel jsem starou verzi MOBACu a tam nebyl export pro GCLive. MOBAC ma vyhodu, ze si zkontrolujes, co mas pripraveno a pak se to jen vyexportuje. GCLiveMapGen mi sel, ale neprisel jsem mu na chut a nema to tu kontrolu. Jinak jde o cykloatlas a tam je, zapomnel jsem to napsat.
  • 0

Zanikle vesnice/obce
KML soubor pro zobrazeni v maps.google.com nebo Google Earth


http://


#100 staller

staller

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 příspěvků(y)

Publikováno 02 srpen 2011 - 11:23

Snad nebudu uplne mimo misu,jen se chci podelit s par zkusenostmi s GCL.Pouzivam ho uz od prosince 2010 na Nokii C6.Parkrat jsem program preinstalovaval a vse ok.Problem se vyskytl ted,kdyz jsem chtel pocestit soft viz odkaz v tomto foru vyse.Instalace hlasila velikost jad a jar se neshoduje.Tak jsem se rozhodl dat zpet original verzi ale vsechny 4 moznosti na GC mi psali chybu certifikatu.Resenim bylo posunout datum na rok 2010 a najednou instalace probehla v pohode.Co se tyce poskozene databaze o ktere pise Qnik tak to me jiz take parkrat potkalo.Resim to tak ze importuji gpx o 500 kesich (vzdy pri 647 se mi zhrouti databaze) a co mam oznacenene jako Found It nahravam prubezne behem loveni na server live.geocaching.com. z ktereho pak pohodlne loguji.Jinak nacitani samotnych listingu online nekde s horsim signalem v lesich je docela problem a tak radeji pouzivam import gpx a kdyz je nejhure tak HG.Neni nad 3G ve vetsich mestech tam to slape uplne paradne.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama