Přejít na obsah


Fotka

unknown keš-listing


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6 odpovědí na toto téma

#1 Varess

Varess

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 80 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2011 - 15:16

Ahoj,plánuji až sníh roztaje založit mysterku(unknown) keš,mám vybrané místo,vše pokoupené,byla by stylem otázky a z odpovědí by se dostaly souřadnice,jenže když jsem složil otázky atd.. tak jsem chtěl psát listing už dopředu ve wordu jenže nevím co do něj napsat když všechny informace o tom hradisku se mají zjistit jako odpovědi v těch otázkách,a napsat všechny odpovědi do listingu je blbost,to by to mohla být orvnou tradička,co bych tedy měl napsat za informace do listingu když všechny důležité informace se mají vyluštit???například jak se k hradisku dostat a co dál???díky za odpovědi
  • 0

#2 mirotiro

mirotiro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 094 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2011 - 15:24

tak to udělej jako tradičku s dobrým listingem... stejně se pak odpovědi jen budou googlit...
  • 0

#3 Fridmen

Fridmen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 178 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2011 - 15:24

A nebylo by lepší většinu informací dát do listingu a kačera nechat zjistit jednu nebo dvě, mě osobně by to bylo daleko příjemnější, než zbytečně googlit tuny informací jenom proto aby ta tvá keš byla složitější. Jinak nevím co si představuješ že ti kdo odpoví, kdo jinej by měl vědět líp co dát do listingu keše, než její zakladatel.
  • 0
Sedíš- li jednou půlkou na rozpálených kamnech a druhou na kuse ledu, je ti statisticky velmi příjemně.

#4 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2011 - 15:33

mirotiro napsal/a:
tak to udělej jako tradičku s dobrým listingem... stejně se pak odpovědi jen budou googlit...

Moje řeč.
  • 0

#5 ssva

ssva

    jak malej jarda

  • Members
  • PipPipPip
  • 851 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2011 - 16:02

Varess napsal/a:
...a napsat všechny odpovědi do listingu je blbost,to by to mohla být orvnou tradička...

Proč blbost ? Aspoň ten listing budou všichni číst...a splní účel. U tradičky si řada lidí jenom stáhne souřadnice...
  • 0

#6 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2011 - 17:26

Fridmen napsal/a:
A nebylo by lepší většinu informací dát do listingu a kačera nechat zjistit jednu nebo dvě, mě osobně by to bylo daleko příjemnější, než zbytečně googlit tuny informací jenom proto aby ta tvá keš byla složitější. Jinak nevím co si představuješ že ti kdo odpoví, kdo jinej by měl vědět líp co dát do listingu keše, než její zakladatel.


Souhlasím s Fridmenem, určitě se mi takováto mysterka, kde je nutné informace nutné zjistit z listingu líbí daleko více, než googlící mysterka, kde se mi pak často stává, že různé prameny uvádějí rozdílné informace. Pokud je tvým cílem ukázat to místo a seznámit lidi s historií tohoto místa, je to podle mě ideální. Kačery to donutí si přečíst listing a něco se při tom naučit. I když samozřejmě tradička by byla lepší, na druhou stranu vím, že si často přečtu popis až doma při logování a občas mi něco unikne...
  • 0

#7 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2011 - 18:32

Varess napsal/a:
Ahoj,plánuji až sníh roztaje založit mysterku(unknown) keš,mám vybrané místo,vše pokoupené,byla by stylem otázky a z odpovědí by se dostaly souřadnice,jenže když jsem složil otázky atd.. tak jsem chtěl psát listing už dopředu ve wordu jenže nevím co do něj napsat když všechny informace o tom hradisku se mají zjistit jako odpovědi v těch otázkách,a napsat všechny odpovědi do listingu je blbost,to by to mohla být orvnou tradička,co bych tedy měl napsat za informace do listingu když všechny důležité informace se mají vyluštit???například jak se k hradisku dostat a co dál???díky za odpovědi

No a proč nemůžeš ten listing psát s vynecháním některého údaje ?
Například: "založeno v roce 16A5" místo "založeno v roce 1675" a kačer musí někde zjistit že A je 7 ?
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama