Přejít na obsah


Fotka

Archivace kešky Živá voda - GC1HJDV


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
13 odpovědí na toto téma

#1 scarabeus

scarabeus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 325 příspěvků(y)

Publikováno 04 leden 2011 - 15:12

Zdravím.

Jsem ownerem kešky Ziva voda [viva aqua - Quellewasser] - GC1HJDV

http://coord.info/GC1HJDV

Protože mne opustila osoba která byla důvodem navštěvovat Sokolov a nedalekou obec Černý mlýn, rozhodl jsem se ji archivovat. Zatím ponechám možnost zapsat si LTF. Rád bych také požádal nějakou dobrou duši zda-li by bylo možné schránku i s obsahem vyzvednout a nějak doručit do Chomutova nebo Plzně. Já bohužel nemám možnost se do těchto míst dostat.

Předem děkuji za případnou pomoc.

P.S.: pokud by měl někdo v budoucnu zájem založit u pramene keš rád mu poskytnu listing. Schránku s obsahem bych si však radši ponechal.
  • 0
Garmin Etrex Legend => Dell Streak Mini 5 => Samsung Galaxy Note II, Locus+Arcauv addon+GeoGet databáze addon, C:Geo,

#2 labyorkie

labyorkie

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 152 příspěvků(y)

Publikováno 04 leden 2011 - 16:15

A není to škoda? Zkus jí někomu nabídnout k adopci...
  • 0

#3 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 04 leden 2011 - 16:55

keš nebo tu osobu?:)
  • 0

#4 scarabeus

scarabeus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 325 příspěvků(y)

Publikováno 04 leden 2011 - 17:00

samozřejmě keš ;)...jak píši.. schránku s obsahem bych rád zpět. Lisitng rád poskytnu
  • 0
Garmin Etrex Legend => Dell Streak Mini 5 => Samsung Galaxy Note II, Locus+Arcauv addon+GeoGet databáze addon, C:Geo,

#5 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 04 leden 2011 - 19:43

Nejde o listing ani o krabici - to lze nahradit. Nenahradíš místo asním spojený GC kód - kdyý zachivuješ a uvolníš místo, někdo si tam udělá novou kešku, zaloví se nový bod, ale tradice je pryč. Vždycky jsem pro předělávku adopcí.
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#6 wmh

wmh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 667 příspěvků(y)

Publikováno 04 leden 2011 - 23:00

Nepátral jsem, ale napsal jsi na fórum geowestu? Je to přece jen více cílová skupina, než zde. Zbaběle se přiznám, že bych se tam i kouknul, ale prizmatem sněhové nadílky a chaotických silničních objížděk v dané oblasti ani vidina LTF není dostatečná motivace...
  • 0
Retired slowcacher

#7 DangeMask

DangeMask

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 158 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2011 - 0:29

Na GeoWestu už to napsal a taky jsem mu doporučil adopci. Sám ale mám Sokolov z ruky, takže se jako zájemce nenabízím. Ale je tam dost lidí, co by mohli mít zájem
  • 0

#8 wmh

wmh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 667 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2011 - 1:02

DangeMask napsal/a:
Na GeoWestu už to napsal a taky jsem mu doporučil adopci. Sám ale mám Sokolov z ruky, takže se jako zájemce nenabízím. Ale je tam dost lidí, co by mohli mít zájem


Tak u vás na fóru navrhni kolektivní podvečerní LTF odlov & odnesení krabice s následným posezením a konzumací v libovolné sokolovské hospodě a jdu do toho! Ale ideální v režimu urgent, tj. do tohoto pátku, anžto pak už se z Březový přesouvám zpět do Ráje...
Samotnýmu se mi sjet ten kousek dolů z kopce a jít pro krabku nechce a najdu si pro to tisíc výmluv, třeba to, že cca už asi rok nemám funkční GPS přístroj, tudíž provozuji pouze BF a tzv. kolektivní šamanokešing... ;)
  • 0
Retired slowcacher

#9 DangeMask

DangeMask

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 158 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2011 - 1:16

Přeposláno :-)
  • 0

#10 scarabeus

scarabeus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 325 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2011 - 8:01

Zdravím. Uspořádat LTF a následné geopivo je jaksi nad moje síly :( bohužel se do těchto míst už asi nedostanu, jinak bych krabici vyzvedl. Rád kešku někomu přenechám i k adopci, jen tu schránku bych opravdu rád dostal zpět. Zní to asi dost lakotně ale vedou mě k tomu jiné pohnutky. Na forum west-geocachingu jsem psal ale teď z práce se na něj nedostanu, takže tam odpovím později. Zatím díky všem za iniciativu, snad to dopadne ke spokojenosti všeho kačerstva...
  • 0
Garmin Etrex Legend => Dell Streak Mini 5 => Samsung Galaxy Note II, Locus+Arcauv addon+GeoGet databáze addon, C:Geo,

#11 wmh

wmh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 667 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2011 - 22:39

scarabeus napsal/a:
Zdravím.

Uspořádat LTF a následné geopivo je jaksi nad moje síly :( bohužel se do těchto míst už asi nedostanu, jinak bych krabici vyzvedl. Rád kešku někomu přenechám i k adopci, jen tu schránku bych opravdu rád dostal zpět. Zní to asi dost lakotně ale vedou mě k tomu jiné pohnutky.

Na forum west-geocachingu jsem psal ale teď z práce se na něj nedostanu, takže tam odpovím později. Zatím díky všem za iniciativu, snad to dopadne ke spokojenosti všeho kačerstva...


Tak jsem zase další večer chlastal v Sokolově sám...bez eventu :(;) Opakuji, sežeň někoho místního s GPS jako doprovod a rád ti kešu vyzvednu - třeba cestou z Lomnice, kde potřebuji načerpat zásobu Permona na další quartál...
Klidně bych to napsal na fórum geowestu, leč mé přihlašovací údaje z verze 0.1 jsou již patrně krapet out of date...
  • 0
Retired slowcacher

#12 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 141 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2011 - 22:58

scarabeus napsal/a:Rád kešku někomu přenechám i k adopci, jen tu schránku bych opravdu rád dostal zpět. Zní to asi dost lakotně ale vedou mě k tomu jiné pohnutky.

Ono je to pochopitelné. Být z té oblasti, keš bych rád adoptoval. Škoda každé mrtvé... Nový schránka a jede se dál! :)

Ať to vyjde!
  • 0

Lovím zážitky a zakládám body. | https://openstreetmap.cz/

 

#13 RaRoch

RaRoch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 156 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2011 - 23:11

V pondělí jedu služebně do K.Varů. Nechcete se někdo odpoledne na to LTF sejít?
  • 0

#14 dachmh

dachmh

    dachmh

  • Members
  • PipPipPip
  • 673 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2011 - 23:27

wmh napsal/a:

scarabeus napsal/a:
Zdravím.

Uspořádat LTF a následné geopivo je jaksi nad moje síly :( bohužel se do těchto míst už asi nedostanu, jinak bych krabici vyzvedl. Rád kešku někomu přenechám i k adopci, jen tu schránku bych opravdu rád dostal zpět. Zní to asi dost lakotně ale vedou mě k tomu jiné pohnutky.

Na forum west-geocachingu jsem psal ale teď z práce se na něj nedostanu, takže tam odpovím později. Zatím díky všem za iniciativu, snad to dopadne ke spokojenosti všeho kačerstva...


Tak jsem zase další večer chlastal v Sokolově sám...bez eventu :(;) Opakuji, sežeň někoho místního s GPS jako doprovod a rád ti kešu vyzvednu - třeba cestou z Lomnice, kde potřebuji načerpat zásobu Permona na další quartál...
Klidně bych to napsal na fórum geowestu, leč mé přihlašovací údaje z verze 0.1 jsou již patrně krapet out of date...

Pokud se LTF nezadaří, vrať se, doktůrku, do klidných končin Českého ráje, tady pivo (no Permon) proudí trubkama přímo zběsile :D
Ba ne, věřím, že to v okolí Sokolova rozjedete...:D
  • 0

66a3754e-2868-4080-a113-2f44626f10e7.png





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama