Přejít na obsah


Fotka

Event, který neexistoval


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
46 odpovědí na toto téma

#1 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 04 leden 2011 - 19:02

GC2JDQZ Silvestr 2010 - PF2011 Owner si to ho nedal vymluvit ani od reviewera, ani od dalších. Logy vše dokreslují. :-/ PS: čas na pořádný flame je tu
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#2 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 141 příspěvků(y)

Publikováno 04 leden 2011 - 19:18

To je mi pěkné!
  • 0

Lovím zážitky a zakládám body. | https://openstreetmap.cz/

 

#3 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 875 příspěvků(y)

Publikováno 04 leden 2011 - 19:25

Že bych se taky zalogoval? Fakt nevím přesně, co a kde jsem kolem půlnoci dělal....
  • 0

Samsung Galaxy S5  (aDrake / WhereYouGo)
zpracováno programem GeoGet.
Systémy a programy se nechovají náhodně, chovají se zcela chaoticky. (Medvídek, 2006)
Pište prosím do svých logů čas, zajímá mě, s kým jsem se minul. Dík.


#4 pes13

pes13

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 326 příspěvků(y)

Publikováno 04 leden 2011 - 19:27

Když oni byli všichni na kopci. ;) Asi owner zapomněl uvést, že to sice bylo na těch uvedených souřadnicích, ale v tunelu o pár desítek metrů níž :D
  • 0

#5 semik75

semik75

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 04 leden 2011 - 20:19

zlicinaci napsal/a:
Že bych se taky zalogoval? Fakt nevím přesně, co a kde jsem kolem půlnoci dělal....


Zaplava logu typu NAZDAR VOLE ;-D by mu jiste udelala radost. Treba by vyslo i na mega ;)
  • 0
Pokud se o mě chcete dozvědět víc, tak navštivte můj web: http://tomasek.cz/.

#6 osvejda

osvejda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)

Publikováno 04 leden 2011 - 21:39

Měli jsme si na Letné taky každý založit vlastní event pár pixelů od sebe a pak bychom si vzájemně podepsali logbooky. To by bylo za večer bodů!
  • 0

#7 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2011 - 9:26

Tuším, jak jsem někde zaregistrovala, že Event musí mít určitý minimální počet míst (nelze tedy udělat Event pro dva). Ale jak je to s Eventem který měl míst dostatek a nebyl o něj zájem? To je pak celkem dobrá metoda na přibývání založených bodů. Zkládat nesmyslné, předražené nebo jinak odrazující Eventy a nechávat je proběhnout na prázdno. :o
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#8 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 532 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2011 - 9:39

Eventu jsem si všiml po publikaci a to bylo vše, přece jen silvestrovských eventů v Praze se moc "neuživí", navíc když má konkurenci v dalším ročníku povedeného špuntování. Co se týče účasti a chaosu v organizaci, tak bych to viděl jednoduše. Dlouho se diskutuje nad tím, od kolika odlovených keší by se mělo zakládat. Obecně se většinou mluví o 100 keších. A od kolika navštívených eventů by se měl pořádat nějaký ten vlastní? Nevím, nejsem odborník, ale určitě by pořadatel měl navštívil alespoň jeden event. Když se totiž podíváte na profil organizátora této akce, tak má zalogovaný jen jeden event a to ten svůj. Takže bych to neviděl na úmysl si připsat bodík za event, jen prostě to chtělo nějakou zkušenost s eventy... a řekl bych, že po tomto "fiasku" si určitě nechá poradit, případně si na event vezme nějakého betatestera:D
  • 0

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#9 Anupev

Anupev

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 597 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2011 - 11:29

Copak betatester:-)) To nevíte, že správný kačer se pozná tak, že nad hlavou mává sádrovým trpaslíkem a říká si Sokol?:-D Jakápak červená bunda...
  • 0
Každá keš je stupněm ke kačerově posmrtné blaženosti.

#10 zLOST

zLOST

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 778 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2011 - 12:57

byly by extra eventy pro sampusare/vinare/pivare/hulice/abstinenty/zidy/araby/levaky/sadrovy trpasliky...
  • 0

#11 randir

randir

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2011 - 13:51

A co takhle event typu - tolikátého a tolikátého, v tolik a tolik mysli na to, že jsi tam a tam a můžeš si lognout bodík ;):D
  • 0

#12 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2011 - 18:44

Je zajímavé, jak od založení tohoto tématu přibyly logy. Těch co nebyli předem Will Attend, ale chodí sem. Jako by zjistili že tam nikdo nikoho nepotkal, nelogoval. Tak co neprohlásit že jsem tam byl taky. Tak mne napadá, jak velká vzdálenost od souřadnic Eventu je platná účast? Na tu Letnou to zas tak daleko není....
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#13 lukasekprochazka

lukasekprochazka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 301 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2011 - 22:14

Zegga napsal/a:
Je zajímavé, jak od založení tohoto tématu přibyly logy. Těch co nebyli předem Will Attend, ale chodí sem. Jako by zjistili že tam nikdo nikoho nepotkal, nelogoval. Tak co neprohlásit že jsem tam byl taky.
Tak mne napadá, jak velká vzdálenost od souřadnic Eventu je platná účast? Na tu Letnou to zas tak daleko není....

Super, jdu to logovat - asi na zítřek, ať mám vystaráno :-D
  • 0
http://gcm.cz + Garmin Oregon 300 + Topo 2 Pro + Handy Geocaching

#14 marram

marram

    marram.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 682 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2011 - 9:36

Zaujal me post, ktery cituje Maxinohu:

Maxinoha & LennyCharlie posted a note for Silvestr 2010 - PF2011 (Archived) (Event Cache) at 1/5/2011
Log Date: 1/5/2011
No podle pravidel musí mít e-vent aspon 15 ucastníku mimo organizátora, viz. wiki (visit link) takže pokud reviewer požádá o doložení tech 15 osob tak nevím jak to organizátor bez logbooku udelá


Dival jsem se do oficialnich pravidel a tam o poctu ucastniku nevidim ani slovo.

Event Caches
  • 0

#15 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2011 - 11:21

Tak jak to teda je ?? Je stanoven minimalni pocet ucastniku nebo neni ?? Zrovna zvazuju takovej minievent pro 10 max 15 lidi ....
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#16 marram

marram

    marram.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 682 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2011 - 11:39

ivanbok napsal/a:

marram napsal/a:
Zaujal me post, ktery cituje Maxinohu:

Maxinoha & LennyCharlie posted a note for Silvestr 2010 - PF2011 (Archived) (Event Cache) at 1/5/2011
Log Date: 1/5/2011
No podle pravidel musí mít e-vent aspon 15 ucastníku mimo organizátora, viz. wiki (visit link) takže pokud reviewer požádá o doložení tech 15 osob tak nevím jak to organizátor bez logbooku udelá


Dival jsem se do oficialnich pravidel a tam o poctu ucastniku nevidim ani slovo.

Event Caches

Co je na wiki se vyřešilo myslím ve vlákně "Šaka Zulu Event":
http://www.geocachin...ort=&rowstart=0
a pak i kolem jistého eventu se sudem piva u Prahy :P


Asi od pate stranky me to prestalo bavit. :) Matne si tu debatu pamatuju, ale rok je na me moc dlouha doba, abych vedel kde se tam resi wiky a jejich 15 lidi versus oficialni guidelines.

A event se sudem piva je muj favorit mezi eventy, skoda ze sem to mel tak daleko, takovy realny FTF boj na eventu je naprosto nevidana zalezitost. :D
  • 0

#17 DUsoft

DUsoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 533 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2011 - 11:42

kapsa napsal/a:
Tak jak to teda je ?? Je stanoven minimalni pocet ucastniku nebo neni ??
Zrovna zvazuju takovej minievent pro 10 max 15 lidi ....

Udělej raději pro 16. Jistota - ne?:D
  • 0

#18 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2011 - 11:55

DUsoft napsal/a:

kapsa napsal/a:Tak jak to teda je ?? Je stanoven minimalni pocet ucastniku nebo neni ??
Zrovna zvazuju takovej minievent pro 10 max 15 lidi ....

Udělej raději pro 16. Jistota - ne?:D

Ja bych spis radeji jen pro 10 ale ono se stejne asi vic neprihlasi. ;)
Ale stejne by me to zajimalo, jak to teda je. V te starsi debate zadny zaver neni a v pravidlech nic jednoznacneho neni (nebo to aspon nikde nevidim).
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#19 zLOST

zLOST

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 778 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2011 - 12:02

a co takhle event jen pro poradatele?
  • 0

#20 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2011 - 12:41

zLOST napsal/a:
a co takhle event jen pro poradatele?

Pokud by takovy event nekoho tesil, tak jeho vec ....
Me jde ale o neco jineho, s kamosem planujeme event, kde by bylo i tech 15 asi moc (z mnoha duvodu, zatim nechci prozrazovat). Radeji bych tak 10 max 12. Ono se vsak stejne asi moc lidi neprihlasi. ;) Jde mi ale taky o princip, ze bych rad vedel, jak to teda oficialne je.
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama