Přejít na obsah


Fotka

Potápěčský event


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
87 odpovědí na toto téma

#21 baloo90210

baloo90210

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 27 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2011 - 16:24

tak ja bych se tedy take prihlasil, vybavu bych mel, chut take, podvodni kese jsem u nas bud spatne hledal, nebo zatim nenasel :P
  • 0

#22 xjirkau

xjirkau

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2011 - 16:30

Ahoj vsem, zatim je vse ve fazi zjistovani zajmu a nasich moznosti, pokud bude zajem a jak vidno tak zatim je, tak se do toho pustime a budeme se snazit aby to bylo na lomu s pomerne cistou vodou, aby byla moznost si cajky na miste pujcit a radi bychom zajistili i odborneho pruvodce ( s kvalifikaci minimalne divemaster nebo lepe instruktor). Jinak podivat se pod vodu by bylo umozneno i nepotapecum pokud by si na to troufnuli a pokud tam sezeneme instruktora ktery pred tim udela zaskoleni a nasledne pak pruvodce pod vodu. Jde take o penize protoze pujceni potapecske vystroje a sluzby instruktora nebudou bohuzel nejspis zadarmo. Nejake cajky na pujceni budu mit ale urcite ne tolik aby se o to poprali vsichni a hlavne jde o obleky kterych je potreba vice velikosti. Pokud ma nekdo nejake navrhy a nebo dotazy tak sem s nimi :-). Diky Jirka-Willyteam
  • 0

#23 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2011 - 16:55

baloo90210 napsal/a:
tak ja bych se tedy take prihlasil, vybavu bych mel, chut take, podvodni kese jsem u nas bud spatne hledal, nebo zatim nenasel :P


co ja vim, tak jsou tri - Slapy Trinity Challenge 1, Mi-8 a Lom Lestinka
  • 0

#24 baloo90210

baloo90210

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 27 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2011 - 17:10

Dain a Olik napsal/a:

baloo90210 napsal/a:
tak ja bych se tedy take prihlasil, vybavu bych mel, chut take, podvodni kese jsem u nas bud spatne hledal, nebo zatim nenasel :P


co ja vim, tak jsou tri - Slapy Trinity Challenge 1, Mi-8 a Lom Lestinka


moc dekuji za tipy
  • 0

#25 bella-donna

bella-donna

    z ZZ9 Plural Z Alpha

  • Members
  • PipPipPip
  • 458 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2011 - 18:49

baloo90210 napsal/a:
tak ja bych se tedy take prihlasil, vybavu bych mel, chut take, podvodni kese jsem u nas bud spatne hledal, nebo zatim nenasel :P

Ne sice česká, ale kousek od hranic je Horka-Pumpenhaus kus za Bautzenem.
  • 0

#26 xjirkau

xjirkau

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2011 - 19:52

Noo je jeste jedna (sedlo, GC19DPE), ktera ma dve varianty, potapecskou a suchozemskomokrou :-) ale krabicka neni pod vodou.
  • 0

#27 LuLuk

LuLuk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 280 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2011 - 20:22

GCQDV9 puvodne nebyla myslena jako potapecska, ale jenom potapeci, ale s pritokem vody do lomu se to trosku zvrtlo :P
  • 0
GARMIN OREGON 300 (HTC HD2)
nejen GeoAlbum http://lukasludvik.rajce.net

#28 lentom

lentom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 240 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2011 - 23:51

xjirkau: Pokud bude možné půjčit cajk i pro nepotapěče, tak by jsme měli 3 zájem ;)
  • 0

#29 Osik

Osik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 503 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2011 - 20:38

Dobrý nápad, alespoň provětrám (nebo vyperu) cajk ...
  • 0

#30 Orxion

Orxion

    Orxion

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 061 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2011 - 22:44

ale jo, do toho bych sel .. hlavne to pripichnete na nastenku at je to videt :)) akorat sem zvedav cim sem tam dole bude psat a na jaky papir :))))
  • 0
vdp_icon_small.jpg
Vodopády list
potapěčské keše


Pozvánka na plánované eventy
.. něco bude :)

#31 Orxion

Orxion

    Orxion

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 061 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2011 - 22:45

lentom napsal/a:
xjirkau: Pokud bude možné půjčit cajk i pro nepotapěče, tak by jsme měli 3 zájem ;)


no 12m neni moc, ale nahodou se neco pose*e a je otazka na ci triko to pak bude, ze ;)

pujceni cajku bych taky uvital, ale mozna by bylo fajn taky kontrolovat kdo s tim vi a kdo ne .. ale to je jen muj nazor
  • 0
vdp_icon_small.jpg
Vodopády list
potapěčské keše


Pozvánka na plánované eventy
.. něco bude :)

#32 xjirkau

xjirkau

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2011 - 22:57

Jak jsem uz predtim psal, v zadnem pripade nebudeme tahat nikoho kdo nema licenci tahat pod vodu od toho bychom radi aby tam byl instruktor ktery ma vycvik a zkusenosti na to provadet pod vodou nepotapece. Proto by to bylo pro kacery bez kvalifikace kteri by si chteli pod vodu s doprovodem zkuseneho instruktora ktery by jim nejdrive take udelal kratkou instruktaz jak se chovat pod vodou. Kacerum kteri budou mit kvalifikaci a nebudou mit cajky, nejake obstarame take.
  • 0

#33 Venca111

Venca111

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2011 - 16:16

Zni to dobre, ale cerven je jeste moc daleko a kdo vi co se stane,ze? Jinak s tim pocitam, rad se stavim, pokud se do ty doby neutopim :D
  • 0

#34 bella-donna

bella-donna

    z ZZ9 Plural Z Alpha

  • Members
  • PipPipPip
  • 458 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2011 - 22:31

Venca111 napsal/a:
Zni to dobre, ale cerven je jeste moc daleko a kdo vi co se stane,ze? Jinak s tim pocitam, rad se stavim, pokud se do ty doby neutopim :D

Žádný topení, kdo by pak byl můj buddy! :@
  • 0

#35 Venca111

Venca111

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2011 - 22:43

Tak to musim davat na sebe pozor....;)
  • 0

#36 Honha 6673

Honha 6673

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2011 - 22:49

Venca111 napsal/a:
Jinak s tim pocitam, rad se stavim, pokud se do ty doby neutopim :D

...pokud tě já do té doby neutopím. :D
  • 0

#37 Animuk

Animuk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 192 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2011 - 10:46

xjirkau napsal/a:
Jak jsem uz predtim psal, v zadnem pripade nebudeme tahat nikoho kdo nema licenci tahat pod vodu od toho bychom radi aby tam byl instruktor ktery ma vycvik a zkusenosti na to provadet pod vodou nepotapece. Proto by to bylo pro kacery bez kvalifikace kteri by si chteli pod vodu s doprovodem zkuseneho instruktora ktery by jim nejdrive take udelal kratkou instruktaz jak se chovat pod vodou. Kacerum kteri budou mit kvalifikaci a nebudou mit cajky, nejake obstarame take.


Jsem moc rád, že xjirkau má tenhle názor. Už jsem se začínal bát, že se to zvrhne.

Plánujete nejakou patracku nebo azimutak pod vodou?
  • 0
Nepropadejte panice!

#38 Rozic

Rozic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 259 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2011 - 13:27

Jako potápěč bych se i rád zúčastnil, ale nevím...... Jinak navrhuji lom Leštinka (tuším okres Chrudim), který je určen pro výcviky a v 18 metrech je i zajímavý keson, kde by se uvnitř dalo logovat i "za sucha" :-)
  • 0

#39 Orxion

Orxion

    Orxion

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 061 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2011 - 19:06

Co takhle Rumchalpa u Nove Paky? sice sem tam par let nebyl, takze neznam aktualni stav, ale Ty chatky tam urco jeste jsou, a da se tam vyblbnout .. pamatuju ze tam byvala kladka po ktere se dalo sjet ze skaly az dolu do lomu a skocit do vody :-D
  • 0
vdp_icon_small.jpg
Vodopády list
potapěčské keše


Pozvánka na plánované eventy
.. něco bude :)

#40 xjirkau

xjirkau

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2011 - 19:42

Ohledne lokality, mame zatim v jednani Rumchalpu kde by to mozne bylo a dokonce i podle zajmu by nam rezervovali cely lom jen pro nas. Ale jeste nemame jasno, jeste jsme uvazovali o lomu Borena Hora, nebo Jesenny. Lestinku jsme neuvazovali z duvodu jeji velke obliby a tim padem pomerne velkemu provozu. Jirka
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama