Přejít na obsah


Fotka

Free mapa Brna a Rakouska


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2006 - 14:15

Prosim o pomoc mapove guru z rad geokaceru prip. primo autora "jirika z brna". Stahnul jsem si mapu Brna a okoli z http://mapcenter.cgp...n=CZ - JM&cat=3 .
Po rozbaleni se vytvori soubor *.mp, ktery bez problemu otevru v mapeditu. Pri exportu do *.img s pomoci cGPSmapperu vybehne spousta chybovych hlasek:

D:\Dokumenty\Cen-pocitacu\GPS\Cache\00000006.mp(33562) : Warning W004: Cannot determine type of element, type cannot be defined before RGNTYPE.

pak posledni:

D:\Dokumenty\Cen-pocitacu\GPS\Cache\00000006.mp(142434) : Warning W019: More than ONE background
objects defined - switching to full manual background creation mode.

a na konec:

POI info sorting
Invalid index in [REGIONS]
Aborting program due to errors. Check error message above.
Invalid index in [REGIONS]

Soubor to nevytvori a tudiz jsem bez pekne mapy :-(. Vite-li nekdo co s tim tak prosim o radu, mate-li danou mapu jiz funkcni tak prosim o kopii.

Druha prosba je o free mapu rakouska. Vsechny odkazy co jsem zatim nasel jsou nefunkcni.

Dik moc za pomoc - Petr

  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2006 - 14:21

Prosim o pomoc mapove guru z rad geokaceru prip. primo autora "jirika z brna". Stahnul jsem si mapu Brna a okoli z http://mapcenter.cgp...n=CZ - JM&cat=3 .
Po rozbaleni se vytvori soubor *.mp, ktery bez problemu otevru v mapeditu. Pri exportu do *.img s pomoci cGPSmapperu vybehne spousta chybovych hlasek:

D:\Dokumenty\Cen-pocitacu\GPS\Cache\00000006.mp(33562) : Warning W004: Cannot determine type of element, type cannot be defined before RGNTYPE.

pak posledni:

D:\Dokumenty\Cen-pocitacu\GPS\Cache\00000006.mp(142434) : Warning W019: More than ONE background
objects defined - switching to full manual background creation mode.

a na konec:

POI info sorting
Invalid index in [REGIONS]
Aborting program due to errors. Check error message above.
Invalid index in [REGIONS]

Soubor to nevytvori a tudiz jsem bez pekne mapy :-(. Vite-li nekdo co s tim tak prosim o radu, mate-li danou mapu jiz funkcni tak prosim o kopii.

Druha prosba je o free mapu rakouska. Vsechny odkazy co jsem zatim nasel jsou nefunkcni.

Dik moc za pomoc - Petr

Hmm, někdo si vysosnul topo50.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama