Přejít na obsah


Fotka

praha_polygony


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
52 odpovědí na toto téma

#21 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2011 - 16:25

derilin napsal/a:
Poslal jsem vygenerované obrázky Petrovi ke zkouknutí.

Máme nějaké novinky? Už se nemůžu dočkat, až ji šoupnu do statistik :-)
  • 0

#22 derilin

derilin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 74 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2011 - 10:52

sobikovi napsal/a:

derilin napsal/a:
Poslal jsem vygenerované obrázky Petrovi ke zkouknutí.

Máme nějaké novinky? Už se nemůžu dočkat, až ji šoupnu do statistik :-)

Petr, měl pár připomínek k detailům grafiky. Tak to ještě lehce poladím. Byl jsem teď ale týden pryč, ale do týdne to určitě z mojí strany bude.

Update: Šlo to rychle, takže jsem to už Petrovi poslal.

(Stejně by mě ale zajímalo, jak to má přesně fungovat, viz můj předchozí příspěvek)
  • 0

#23 derilin

derilin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 74 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2011 - 19:27

Tak přece jen jsme narazili ještě na jeden problém. Pro všechny městské části je potřeba vymyslet dvoupísmené kódy, podobně jako v tabulkách tady http://www.geocachin...tat/manual.html.

Nechcete se toho někdo ujmout?
  • 0

#24 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2011 - 19:32

derilin napsal/a:
Tak přece jen jsme narazili ještě na jeden problém. Pro všechny městské části je potřeba vymyslet dvoupísmené kódy, podobně jako v tabulkách tady http://www.geocachin...tat/manual.html.

Nechcete se toho někdo ujmout?

Ideální by bylo, kdyby šlo rozšířit ggstat na 3 znaky, pak by to bylo asi i do budoucna použitelné pro další města.... dalo by se to nastavit jako P01-P22
  • 0

#25 derilin

derilin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 74 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2011 - 20:24

sobikovi napsal/a:
Ideální by bylo, kdyby šlo rozšířit ggstat na 3 znaky, pak by to bylo asi i do budoucna použitelné pro další města.... dalo by se to nastavit jako P01-P22

Rozšiřování ggstatu komentovat nemůžu. Jak to ale chápu tak kódy musí být unikátní jen v rámci jednoho dělení, takže města se navzájem neovlivňují.
Je potřeba vzít taky v úvahu, že třeba pro Prahu máme troje dělění, např. městských částí na obrázku o něco výš je 57.
Asi by to šlo jednoduše očíslovat 01-57 podle abecedního pořadí.
  • 0

#26 Merencin

Merencin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 260 příspěvků(y)

Publikováno 08 září 2011 - 9:12

Asi bych to nechal na číslech. Pokud by byl zájem a seznam městských částí, mohu jej ozkratkovat.
  • 0

#27 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 08 září 2011 - 9:20

Ideální by bylo, kdyby šlo rozšířit ggstat na 3 znaky, pak by to bylo asi i do budoucna použitelné pro další města....

GgStatu je uplne jedno kolik znaku tam je. Ja potrebuju jenom vedet jak namapovat hodnotu z Tagu na hodnoty v mape.
  • 0
MaFa

#28 derilin

derilin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 74 příspěvků(y)

Publikováno 08 září 2011 - 10:25

MaFa napsal/a:

Ideální by bylo, kdyby šlo rozšířit ggstat na 3 znaky, pak by to bylo asi i do budoucna použitelné pro další města....

GgStatu je uplne jedno kolik znaku tam je. Ja potrebuju jenom vedet jak namapovat hodnotu z Tagu na hodnoty v mape.

Takže takovahle nějaká tabulka by bylo OK?
...
P11 - Praha 11
SEB - Praha-Šeberov
HPO - Praha-Horní Počernice
UJL - Praha-Újezd nad Lesy
UJE - Praha-Újezd
...
  • 0

#29 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 520 příspěvků(y)

Publikováno 08 září 2011 - 10:28

Kdyz uz, delal bych to nejak takhle: P11 - Praha 11 PSE - Praha-Šeberov PHP - Praha-Horní Počernice PUL - Praha-Újezd nad Lesy PUJ - Praha-Újezd ... Ale to je detail...
  • 0

#30 derilin

derilin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 74 příspěvků(y)

Publikováno 08 září 2011 - 11:40

Dávat pro všechny regiony na začátek stejný znak, podle mě ničemu moc nepomůže. Vzhledem k tomu, že se to stejně bude všechno generovat strojově to vlastně ani nemusí být moc čitelný. Nechal bych to na dvou znacích: 01 Praha 1 02 Praha 2 03 Praha 3 04 Praha 4 05 Praha 5 06 Praha 6 07 Praha 7 08 Praha 8 09 Praha 9 10 Praha 10 11 Praha 11 12 Praha 12 13 Praha 13 14 Praha 14 15 Praha 15 BE Praha-Běchovice BN Praha-Benice BR Praha-Březiněves CA Praha-Čakovice DA Praha-Ďáblice DC Praha-Dolní Chabry DM Praha-Dolní Měcholupy DP Praha-Dolní Počernice DU Praha-Dubeč HP Praha-Horní Počernice KB Praha-Kbely KD Praha-Koloděje KL Praha-Klánovice KR Praha-Královice KS Praha-Křeslice KU Praha-Kunratice KV Praha-Kolovraty LE Praha-Letňany LI Praha-Libuš LO Praha-Lochkov LP Praha-Lipence LY Praha-Lysolaje ND Praha-Nedvězí NE Praha-Nebušice PE Praha-Petrovice PK Praha-Přední Kopanina RA Praha-Radotín RE Praha-Řeporyje RY Praha-Řepy SA Praha-Satalice SE Praha-Šeberov SL Praha-Slivenec ST Praha-Štěrboholy SU Praha-Suchdol TR Praha-Troja UH Praha-Uhříněves UJ Praha-Újezd UL Praha-Újezd nad Lesy VC Praha-Velká Chuchle VI Praha-Vinoř ZB Praha-Zbraslav ZL Praha-Zličín ------------------------------------------ BO Brno-Bohunice BS Brno-Bosonohy BY Brno-Bystrc CE Brno-Černovice CH Brno-Chrlice IV Brno-Ivanovice JE Brno-Jehnice JI Brno-jih JU Brno-Jundrov KN Brno-Kníničky KO Brno-Kohoutovice KM Brno-Komín KP Brno-Královo Pole LI Brno-Líšeň ME Brno-Medlánky NL Brno-Nový Lískovec OM Brno-Obřany a Maloměřice OR Brno-Ořešín RE Brno-Řečkovice a Mokrá Hora SE Brno-sever SA Brno-Slatina SL Brno-Starý Lískovec ST Brno-střed TU Brno-Tuřany UT Brno-Útěchov VI Brno-Vinohrady ZA Brno-Žabovřesky ZE Brno-Žebětín ZI Brno-Židenice Má někdo něco proti? ;)
  • 0

#31 Merencin

Merencin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 260 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2011 - 9:50

derilin napsal/a:
Má někdo něco proti? ;)


Můžete s tím nesouhlasit, můžete se dokonce i rozčilovat, ale to je asi tak všechno, co s tím můžete dělat :) :)
  • 0

#32 Merencin

Merencin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 260 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2011 - 12:30

derilin napsal/a:

sobikovi napsal/a:

derilin napsal/a:
Poslal jsem vygenerované obrázky Petrovi ke zkouknutí.

Máme nějaké novinky? Už se nemůžu dočkat, až ji šoupnu do statistik :-)

Petr, měl pár připomínek k detailům grafiky. Tak to ještě lehce poladím. Byl jsem teď ale týden pryč, ale do týdne to určitě z mojí strany bude.

Update: Šlo to rychle, takže jsem to už Petrovi poslal.

(Stejně by mě ale zajímalo, jak to má přesně fungovat, viz můj předchozí příspěvek)


Ahoj, je tu něco nového? Předem díky za odpověď.
  • 0

#33 derilin

derilin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 74 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2011 - 14:04

Merencin napsal/a:
Ahoj, je tu něco nového? Předem díky za odpověď.

Včerejší zpráva od Petra je:

tak jsem si na to dnes sedl a přidal data do skriptu. Vše funguje jak má. Jen mi chybí dopsat manuál a pošlu k uložení na server geocaching.cz.
Petr


  • 0

#34 Merencin

Merencin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 260 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2011 - 7:44

derilin napsal/a:

Merencin napsal/a:
Ahoj, je tu něco nového? Předem díky za odpověď.

Včerejší zpráva od Petra je:

tak jsem si na to dnes sedl a přidal data do skriptu. Vše funguje jak má. Jen mi chybí dopsat manuál a pošlu k uložení na server geocaching.cz.
Petr


Tak to je pro mne slastná hudba, díky moc. Za zprávu, ale hlavně za tu práci, kterou jsi s tím měl!
  • 0

#35 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 16 říjen 2011 - 14:14

PetrX napsal/a:
Do seznamu generovaných map přibyla nová mapička. Tentokrát je to mapa městských částí Prahy. Bližší informace viz návod:
http://www.geocachin...tat/manual.html

Tak už to je, jen nevím jak to dostat do statistik :-(
  • 0

#36 derilin

derilin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 74 příspěvků(y)

Publikováno 17 říjen 2011 - 9:48

sobikovi napsal/a:

PetrX napsal/a:
Do seznamu generovaných map přibyla nová mapička. Tentokrát je to mapa městských částí Prahy. Bližší informace viz návod:
http://www.geocachin...tat/manual.html

Tak už to je, jen nevím jak to dostat do statistik :-(

Jo jo, samotné mapky jsou díky Petrovi funkční.
Už jsem tu ale párkrát naznačoval, že to bude muset někdo nějak dostat do GgStatu ;)
  • 0

#37 Merencin

Merencin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 260 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2011 - 17:15

V ggstatu už to je, jen netuším, jak z něj dostat mapu Prahy. :)
  • 0

#38 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 520 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2011 - 18:32

Ja jsem s to nasel ve vzorovem templatu, co je pribaleny ke GGstatu. ;)

Nakonec jsem si to tam pridal takto:

ReadCanton CZ~Mestska~cast PAmesto
Header Finds in Prague (Czech Republic)
SPLIT 2
WIDTHNEXT 280
MAXTABLELINESNEXT 20
FindsByCantonTable none
WIDTHNEXT 450
FindsByCantonMap Flags:P none

  • 0

#39 3 plus 1

3 plus 1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 75 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2011 - 22:35

Tož jsem to zkusil jak radí HaluMa a mapa Prahy se fakt ukázala:-) Jen mi nesouhlasí procenta na mapě a procenta uvedená v tabulce vedle mapy. V tabulce mám např. Praha 1 50% a mapa mi tam ukazuje pouze 32%. Tak nevíte náhodou, kde je chyba? Vše aktuální mám....
  • 0

#40 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 112 příspěvků(y)

Publikováno 11 listopad 2011 - 7:30

Chyba je v tom, ze jsou to jina procenta. Tabulka obsahuje procenta tvych nalezu - 50 % vsech svych nalezu mas v Praze. Zatimco mapa ukazuje procenta "vylovenosti" - v Praze jsi nasel 35 % kesi, ktere jsi tam najit mohl. (Dotaz sis mohl zodpovedet sam nahlednutim do dokumentace ke GgStatu.)
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 





1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama