Přejít na obsah


Fotka

GC Logs - SW na hromadne logovani coinu (discovered, grab)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
252 odpovědí na toto téma

#181 stanny_Tigo

stanny_Tigo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 308 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2011 - 18:09

Já mám XP, takže jsi možná trefil hřebíček na hlavičku. ;)
  • 0

#182 celonkovci

celonkovci

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2011 - 18:45

Ahoj. Já mám Win7 x64 Ulti a vše OK. Takže samotný OS to asi nebude. Jinak díky za tento SW.
  • 0

#183 3am

3am

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 120 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2011 - 18:50

I já mám Win7 sice x32 Enterprise, ale také je vše OK ;) maká to parádně a bez problémů, velký dík patří Polerokovi, opravdu velmi usnadněná práce při logování většího množství coinů a TB. Teď už jen ten seznam z ME :D
  • 0

Garmin Oregon 550t + GSAK V8 + Locus PRO


#184 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2011 - 21:20

a) máte nainstalovanou Javu? B) na Win 7 x64 mi to jede v pohodě c) zalogovalo se mi vše až na jeden kus, co jsem si blbě opsal
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#185 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2011 - 0:08

Tak, prave jsem dosel z prace a koukam, ze par lidickam to zahadne nejede. Takze postup bude nasledujici: Kazdy, kdo ma problem mi napise - muze i sem - OS, verzi zda 64/32 bit, verzi JAVY - predevsim linuxaci!!!, potvrdi english na gc.com a napise mi co SW dela/nedela. Potrebuju nejake voditko protoze se blbe opravuje neco, co nemuzu nasimulovat.... Vsem kterym to jede gratuluju :D
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#186 safarici

safarici

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2011 - 7:00

Tak jo... zkousel jsem to na trech pocitacich (Fedora15, WinXP SP3, Win7 SP1) a u vsech stejny vysledek, kdyz jsem je vsude spustil z konzole, byl naprosto stejny vypis 1. Linux Fedora15 64-bit / java-1.5.0-gcj-1.5.0.0-35.fc15.x86_64 2. Win7 32-bit SP1 / Java™ 7 3. Win XP Professional 32-bit SP3 / Java™ 7 $ java -jar "GC_logs.jar" java.io.InvalidClassException: javax.swing.JComponent; local class incompatible: stream classdesc serialVersionUID = -1030230214076481435, local class serialVersionUID = 5858390075012080263 at java.io.ObjectStreamClass.initNonProxy(ObjectStreamClass.java:579) at java.io.ObjectInputStream.readNonProxyDesc(ObjectInputStream.java:1600) at java.io.ObjectInputStream.readClassDesc(ObjectInputStream.java:1513) at java.io.ObjectInputStream.readNonProxyDesc(ObjectInputStream.java:1600) at java.io.ObjectInputStream.readClassDesc(ObjectInputStream.java:1513) at java.io.ObjectInputStream.readNonProxyDesc(ObjectInputStream.java:1600) at java.io.ObjectInputStream.readClassDesc(ObjectInputStream.java:1513) at java.io.ObjectInputStream.readOrdinaryObject(ObjectInputStream.java:1749) at java.io.ObjectInputStream.readObject0(ObjectInputStream.java:1346) at java.io.ObjectInputStream.readObject(ObjectInputStream.java:368) at java.beans.Beans.instantiate(Beans.java:185) at java.beans.Beans.instantiate(Beans.java:68) at gc_logs.Main_GUI.initComponents(Main_GUI.java:108) at gc_logs.Main_GUI.<init>(Main_GUI.java:46) at gc_logs.Main_GUI.<clinit>(Main_GUI.java:29) TFGNN1 Exception in thread "Thread-1" java.lang.NullPointerException at gc_logs.Main_GUI.set_situation(Main_GUI.java:617) at gc_logs.Prints.print_tractable(Prints.java:14) at gc_logs.Main.run(Main.java:50)
  • 0

#187 PaTTrick

PaTTrick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 445 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2011 - 7:12

Tak mě se to chová celé divně... nechá mě to zadat ID + heslo, napíše uloženo, ale tot vše... při pokusu napsat nějaký log do Log1-Log5 to už hodí chybovou hlášku v konzoli... pokud dám discovered coin, tak též chyba v konzoli.. viz níže.... Win XP, poslední java (instalace včera), eng 6.9.2011 8:02:01 gc_logs.Main_GUI <init> SEVERE: null com.sun.org.apache.xerces.internal.impl.io.MalformedByteSequenceException: Inval id byte 2 of 3-byte UTF-8 sequence. at com.sun.org.apache.xerces.internal.impl.io.UTF8Reader.invalidByte(Unk nown Source) at com.sun.org.apache.xerces.internal.impl.io.UTF8Reader.read(Unknown So urce) at com.sun.org.apache.xerces.internal.impl.XMLEntityScanner.load(Unknown Source) at com.sun.org.apache.xerces.internal.impl.XMLEntityScanner.skipChar(Unk nown Source) at com.sun.org.apache.xerces.internal.impl.XMLDocumentFragmentScannerImp l$FragmentContentDriver.next(Unknown Source) at com.sun.org.apache.xerces.internal.impl.XMLDocumentScannerImpl.next(U nknown Source) at com.sun.org.apache.xerces.internal.impl.XMLDocumentFragmentScannerImp l.scanDocument(Unknown Source) at com.sun.org.apache.xerces.internal.parsers.XML11Configuration.parse(U nknown Source) at com.sun.org.apache.xerces.internal.parsers.XML11Configuration.parse(U nknown Source) at com.sun.org.apache.xerces.internal.parsers.XMLParser.parse(Unknown So urce) at com.sun.org.apache.xerces.internal.parsers.DOMParser.parse(Unknown So urce) at com.sun.org.apache.xerces.internal.jaxp.DocumentBuilderImpl.parse(Unk nown Source) at javax.xml.parsers.DocumentBuilder.parse(Unknown Source) at gc_logs.XML.read_logs(XML.java:75) at gc_logs.Main_GUI.read_and_set_login_and_password_and_logs(Main_GUI.ja va:709) at gc_logs.Main_GUI.<init>(Main_GUI.java:51) at gc_logs.Main_GUI.<clinit>(Main_GUI.java:29) 6.9.2011 8:02:06 gc_logs.Settings <init> SEVERE: null com.sun.org.apache.xerces.internal.impl.io.MalformedByteSequenceException: Inval id byte 2 of 3-byte UTF-8 sequence. at com.sun.org.apache.xerces.internal.impl.io.UTF8Reader.invalidByte(Unk nown Source) at com.sun.org.apache.xerces.internal.impl.io.UTF8Reader.read(Unknown So urce) at com.sun.org.apache.xerces.internal.impl.XMLEntityScanner.load(Unknown Source) at com.sun.org.apache.xerces.internal.impl.XMLEntityScanner.skipChar(Unk nown Source) at com.sun.org.apache.xerces.internal.impl.XMLDocumentFragmentScannerImp l$FragmentContentDriver.next(Unknown Source) at com.sun.org.apache.xerces.internal.impl.XMLDocumentScannerImpl.next(U nknown Source) at com.sun.org.apache.xerces.internal.impl.XMLDocumentFragmentScannerImp l.scanDocument(Unknown Source) at com.sun.org.apache.xerces.internal.parsers.XML11Configuration.parse(U nknown Source) at com.sun.org.apache.xerces.internal.parsers.XML11Configuration.parse(U nknown Source) at com.sun.org.apache.xerces.internal.parsers.XMLParser.parse(Unknown So urce) at com.sun.org.apache.xerces.internal.parsers.DOMParser.parse(Unknown So urce) at com.sun.org.apache.xerces.internal.jaxp.DocumentBuilderImpl.parse(Unk nown Source) at javax.xml.parsers.DocumentBuilder.parse(Unknown Source) at gc_logs.XML.read_logs(XML.java:75) at gc_logs.Settings.<init>(Settings.java:25) at gc_logs.Main_GUI.jMenuItem6ActionPerformed(Main_GUI.java:543) at gc_logs.Main_GUI.access$1200(Main_GUI.java:21) at gc_logs.Main_GUI$13.actionPerformed(Main_GUI.java:294) at javax.swing.AbstractButton.fireActionPerformed(Unknown Source) at javax.swing.AbstractButton$Handler.actionPerformed(Unknown Source) at javax.swing.DefaultButtonModel.fireActionPerformed(Unknown Source) at javax.swing.DefaultButtonModel.setPressed(Unknown Source) at javax.swing.AbstractButton.doClick(Unknown Source) at javax.swing.plaf.basic.BasicMenuItemUI.doClick(Unknown Source) at javax.swing.plaf.basic.BasicMenuItemUI$Handler.mouseReleased(Unknown Source) at java.awt.Component.processMouseEvent(Unknown Source) at javax.swing.JComponent.processMouseEvent(Unknown Source) at java.awt.Component.processEvent(Unknown Source) at java.awt.Container.processEvent(Unknown Source) at java.awt.Component.dispatchEventImpl(Unknown Source) at java.awt.Container.dispatchEventImpl(Unknown Source) at java.awt.Component.dispatchEvent(Unknown Source) at java.awt.LightweightDispatcher.retargetMouseEvent(Unknown Source) at java.awt.LightweightDispatcher.processMouseEvent(Unknown Source) at java.awt.LightweightDispatcher.dispatchEvent(Unknown Source) at java.awt.Container.dispatchEventImpl(Unknown Source) at java.awt.Window.dispatchEventImpl(Unknown Source) at java.awt.Component.dispatchEvent(Unknown Source) at java.awt.EventQueue.dispatchEventImpl(Unknown Source) at java.awt.EventQueue.access$000(Unknown Source) at java.awt.EventQueue$1.run(Unknown Source) at java.awt.EventQueue$1.run(Unknown Source) at java.security.AccessController.doPrivileged(Native Method) at java.security.AccessControlContext$1.doIntersectionPrivilege(Unknown Source) at java.security.AccessControlContext$1.doIntersectionPrivilege(Unknown Source) at java.awt.EventQueue$2.run(Unknown Source) at java.awt.EventQueue$2.run(Unknown Source) at java.security.AccessController.doPrivileged(Native Method) at java.security.AccessControlContext$1.doIntersectionPrivilege(Unknown Source) at java.awt.EventQueue.dispatchEvent(Unknown Source) at java.awt.EventDispatchThread.pumpOneEventForFilters(Unknown Source) at java.awt.EventDispatchThread.pumpEventsForFilter(Unknown Source) at java.awt.EventDispatchThread.pumpEventsForHierarchy(Unknown Source) at java.awt.EventDispatchThread.pumpEvents(Unknown Source) at java.awt.EventDispatchThread.pumpEvents(Unknown Source) at java.awt.EventDispatchThread.run(Unknown Source) 6.9.2011 8:08:19 gc_logs.Settings <init> SEVERE: null com.sun.org.apache.xerces.internal.impl.io.MalformedByteSequenceException: Inval id byte 2 of 3-byte UTF-8 sequence. at com.sun.org.apache.xerces.internal.impl.io.UTF8Reader.invalidByte(Unk nown Source) at com.sun.org.apache.xerces.internal.impl.io.UTF8Reader.read(Unknown So urce) at com.sun.org.apache.xerces.internal.impl.XMLEntityScanner.load(Unknown Source) at com.sun.org.apache.xerces.internal.impl.XMLEntityScanner.skipChar(Unk nown Source) at com.sun.org.apache.xerces.internal.impl.XMLDocumentFragmentScannerImp l$FragmentContentDriver.next(Unknown Source) at com.sun.org.apache.xerces.internal.impl.XMLDocumentScannerImpl.next(U nknown Source) at com.sun.org.apache.xerces.internal.impl.XMLDocumentFragmentScannerImp l.scanDocument(Unknown Source) at com.sun.org.apache.xerces.internal.parsers.XML11Configuration.parse(U nknown Source) at com.sun.org.apache.xerces.internal.parsers.XML11Configuration.parse(U nknown Source) at com.sun.org.apache.xerces.internal.parsers.XMLParser.parse(Unknown So urce) at com.sun.org.apache.xerces.internal.parsers.DOMParser.parse(Unknown So urce) at com.sun.org.apache.xerces.internal.jaxp.DocumentBuilderImpl.parse(Unk nown Source) at javax.xml.parsers.DocumentBuilder.parse(Unknown Source) at gc_logs.XML.read_logs(XML.java:75) at gc_logs.Settings.<init>(Settings.java:25) at gc_logs.Main_GUI.jMenuItem6ActionPerformed(Main_GUI.java:543) at gc_logs.Main_GUI.access$1200(Main_GUI.java:21) at gc_logs.Main_GUI$13.actionPerformed(Main_GUI.java:294) at javax.swing.AbstractButton.fireActionPerformed(Unknown Source) at javax.swing.AbstractButton$Handler.actionPerformed(Unknown Source) at javax.swing.DefaultButtonModel.fireActionPerformed(Unknown Source) at javax.swing.DefaultButtonModel.setPressed(Unknown Source) at javax.swing.AbstractButton.doClick(Unknown Source) at javax.swing.plaf.basic.BasicMenuItemUI.doClick(Unknown Source) at javax.swing.plaf.basic.BasicMenuItemUI$Handler.mouseReleased(Unknown Source) at java.awt.Component.processMouseEvent(Unknown Source) at javax.swing.JComponent.processMouseEvent(Unknown Source) at java.awt.Component.processEvent(Unknown Source) at java.awt.Container.processEvent(Unknown Source) at java.awt.Component.dispatchEventImpl(Unknown Source) at java.awt.Container.dispatchEventImpl(Unknown Source) at java.awt.Component.dispatchEvent(Unknown Source) at java.awt.LightweightDispatcher.retargetMouseEvent(Unknown Source) at java.awt.LightweightDispatcher.processMouseEvent(Unknown Source) at java.awt.LightweightDispatcher.dispatchEvent(Unknown Source) at java.awt.Container.dispatchEventImpl(Unknown Source) at java.awt.Window.dispatchEventImpl(Unknown Source) at java.awt.Component.dispatchEvent(Unknown Source) at java.awt.EventQueue.dispatchEventImpl(Unknown Source) at java.awt.EventQueue.access$000(Unknown Source) at java.awt.EventQueue$1.run(Unknown Source) at java.awt.EventQueue$1.run(Unknown Source) at java.security.AccessController.doPrivileged(Native Method) at java.security.AccessControlContext$1.doIntersectionPrivilege(Unknown Source) at java.security.AccessControlContext$1.doIntersectionPrivilege(Unknown Source) at java.awt.EventQueue$2.run(Unknown Source) at java.awt.EventQueue$2.run(Unknown Source) at java.security.AccessController.doPrivileged(Native Method) at java.security.AccessControlContext$1.doIntersectionPrivilege(Unknown Source) at java.awt.EventQueue.dispatchEvent(Unknown Source) at java.awt.EventDispatchThread.pumpOneEventForFilters(Unknown Source) at java.awt.EventDispatchThread.pumpEventsForFilter(Unknown Source) at java.awt.EventDispatchThread.pumpEventsForHierarchy(Unknown Source) at java.awt.EventDispatchThread.pumpEvents(Unknown Source) at java.awt.EventDispatchThread.pumpEvents(Unknown Source) at java.awt.EventDispatchThread.run(Unknown Source)
  • 0
Na GC.COM jako PaTTTTrick

#188 QuoX

QuoX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 298 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2011 - 7:23

Hmm ja to z konzole nepoustel. Proste jsem na to dvakrat klikl jeste v raru, ono se to spustilo. zadal login, zadal textak a fici to. cca 800 minci za 80 minut. diky za fajn aplikaci
  • 0

Nedělám to pro body, ale proto abych poznal zajímavá místa!!! Čím více takovýchto míst poznám tím lépe!

Garmin GPSMap 64sx  +  GSAK v 9.x.x.xx


#189 pajase

pajase

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 150 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2011 - 7:33

Ahoj, mám win7 64bit, java7 a english. Když dvakrát kliknu na rozbalenou aplikaci, otevře se na chviličku systémové okno a pak už nic. Díky za rady, pajase.
  • 0

#190 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2011 - 7:34

A ja se pouze pripominam s tou "dynamickou" sablonou, kdyby to bylo mozne :-)
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#191 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2011 - 7:36

pro ty co jim to nejde spustit - zkuste se mrknout do readme, je tam tvar příkazové řádky (tj. neklikací) pro spuštění. Třeba to pomůže.
  • 0

#192 zLOST

zLOST

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 778 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2011 - 8:24

zajemcum muzu hodit kousek perlu, kterym se da discoverovat taky..
  • 0

#193 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2011 - 9:08

Je nejaka moznost, jak ke konkretnim kodum nejakou (automatizovanou) cestou priradit jejich nazev a verejny TB/GC kod? Diky za kazdou konstruktivni radu.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#194 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2011 - 10:19

S474N napsal/a:
Je nejaka moznost, jak ke konkretnim kodum nejakou (automatizovanou) cestou priradit jejich nazev a verejny TB/GC kod? Diky za kazdou konstruktivni radu.


Slo by na to naspat script, ktery by to parsoval.
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#195 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2011 - 10:20

Ok, materialu je tu dost, mrknu na to, vecer dam vedet co s tim...
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#196 Blexa

Blexa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 961 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2011 - 10:26

No ja se pridam jeste s jednim navrhem do budoucna... Dal by se postavit automat, ktery jsem uz nekolikrat navrhoval? Vlastnik mince naimporuje do databaze. Nasledne z nich pro kazdy event vybere sadu, kterou vzal sebou a nastavi do kdy se da event logovat. Na eventu da k dispozici heslo/klic a uzivatel si pomoci programku automaticky zaloguje mince v databazi.
  • 0

#197 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2011 - 10:31

polerok: psal jsem ti na jabber, tak se mi prosim ozvi. Jinak komplet web i SQL mam pripravene, jen tam nahrnout ty data. Diky
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#198 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2011 - 10:35

Blexa: obecne to jde, jenze to potom bude logovat jedna IP adresa a navic by clovek musel dat k dispozici svoje loginy. Coz oboje neni moc dobre a hlavne casove narocne. Resenim by bylo nejaky zasifrovany seznam, ktery by se "loadnul" do toho programu a ten by to uz sam osefoval. Ale rikam si, neni to zbytecne? Pokud nekdo nekomu poskytne kod, tak mu stejne tak muze poskytnout i ten zasifrovanej soubor. I kdyz je pravda, ze by ten soubor se mohl generovat/sifrovat primo pro dany login a s jinym by nemusel jit pouzit. Nicmene to zase neresi odsnifferovani komunikace se serverem GC.com, takze jsme opetovne na zacatku :-)
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#199 Blexa

Blexa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 961 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2011 - 11:10

S474N> Ne, program by si sahal do te databaze pres internet, logovalo by se od uzivatele. Login musis do programu zadat tak jako tak...
  • 0

#200 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2011 - 11:17

Blexa: jasne, to chapu. Nicmene to opetovne neresi moznost "odsniffovani". ;)
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama