Přejít na obsah


Fotka

Mystery bez finalních souřadnic


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
Žádné odpovědi

#1 georabbits.cz

georabbits.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 403 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2011 - 9:14

Omlouvám se, že se již podruhé opakuji. Poprvé v sekci "Poradna" jsem se ptal na to, jestli můžu vytvořit mystery keš bez uvedení finálních souřadnic. Ty by byly skryté. Asi bych měl více přiblížit, jak bych si to s tou keškou představoval. Byl by to tajemný příběh, někdy z konce 19.století, kdy v jisté části města docházelo k podivným jevům (víc bych teď nechtěl prozrazovat). Toto jsem zjistil ze starých archiválií, které jsem určitým způsobem získal. Po jejich přečtení, však nemám odvahu se na toto místo, kde docházelo k tak hrůzostrašným jevům, vůbec vydat. Pokud by se však našel nějaký pošetilec a dobrodruh, který by chtěl to místo navštívit, jsem ochoten předat postup, jak se k němu dostat. Ale v těch archiváliích není to místo přesně označené. Je tam pouze 5 fotografií, podle kterých se dostane až na finální místo. K získání každe fotografie musí splnit určitý úkol. Takto lze postupně získat fotky a postupně se přibližovat k finálce. Ke všem fotkám se jde dopracovat řešením z domu, nic se nemusí luštit v terénu. První fotografie by byla z místa, kde by byly výchozí souřadnice keše. Délka trasy by byla cca 400-500m (možná více). Fotografie bych použil své (s dobovým zabarvením) a využil bych i fotky té doby, někdy ze začátku 20.století. V žádném případě to nebudou snímky z google map a pod. Takže se ptám: je takto možné vytvořit mystery keš a bude mi schválena ? Nerad bych to celé připravil a potom se dozvěděl, že takhle to nejde. Sami uznejte: když mám strach se tam vydat, můžu zjistit finální souřadnice ? :o Děkuji. That´s all
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama