Přejít na obsah


Fotka

Aplikace do mobilu OFFLINE


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
14 odpovědí na toto téma

#1 Legoist

Legoist

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 25 January 2011 - 22:47

Zdravim vsechny, predem se omlouvam jestli se nekde tohle tema uz rozebiralo, ale podle zadani klicovych slov jsem nic podobnyho nenasel... mam nokii E71 s ovi mapama a shanim nejakou aplikaci, ktera by fungovala podobne jak aplikace v GPSkach od Garminu. Tj. doma, kde mam wifi, bych se pripojil pres telefon a nahral si caches do mobilu a pak v terenu uz bez potreby se pripojit, bych hledal podle integrovane GPS v mobilu. Nejsem si jistej, ze nejakej program, kterej by komunikoval s Ovi mapama existuje, takze by me stacilo jen to, abych si mohl ty cache nahrat a v terenu uz bych ty souradnice zadal rucne... Predem diky za odpoved nebo odkazy, ktere mi pomuzou odpovedet na muj dotaz:-)
  • 0

#2 vokaty

vokaty

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 101 příspěvků(y)

Publikováno 25 January 2011 - 23:16

Koukni na Geowiki. Myslím, že tebe se týká HandyGeocaching, příp. TrekBuddy.
  • 0

#3 JohoCZ

JohoCZ

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 27 příspěvků(y)

Publikováno 26 January 2011 - 8:00

Já na Nokii E52 používám Handyho a SmartGPX ten umí poslat body do Ovimap. U Handyho mám nepodpsanou verzi, při instalaci podepsané verze je potřeba posunout datum v telefonu o rok zpět. Nepodepsaná verze se pořád na něco ptá, ale je novější.
  • 0

#4 eL_KeDaRoSs

eL_KeDaRoSs

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 295 příspěvků(y)

Publikováno 26 January 2011 - 8:54

Jak přesně fungují ty SmartGPX a Ovimapy?
  • 0

#5 JohoCZ

JohoCZ

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 27 příspěvků(y)

Publikováno 26 January 2011 - 9:23

Ovimapy fungují jako automobilová navigace, žádné vrstevnice,ale jde nastavit pěší chůze. Já to používám hlavně v autě, v terénu chodím za šipkou. SmartGPX je prohlížečka listingů, nacpeš je tam pomocí GPX, má jednoduché filtry na hledání v jednotlivých keškách. Instalace je trochu komplikovaná, ale i já jsem ji zvládl ( jsem na sebe hrdý) :-). Dokáže jednotlivé kešky, nebo vše dostat do oblíbených v Ovimapách. Používám to jako doplněk, někdo by to dokázal asi vysvětlit lépe.
  • 0

#6 E.liska

E.liska

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)

Publikováno 26 January 2011 - 19:26

Mám jak Handy tak SmartGPX. V Smart si přečtu listing, když je třeba, abych ho v Handy nestahovala a nemusela se tak připojivat k netu, přes Handy se nechám navigovat, protože jsem na něj víc zvyklá. Ale jak ty body dostanu do Ovi map, na to jsem zatím, i přes to, že se mi pár lidí snažilo pomoct, fakt nepřišla. :(
  • 0

#7 ladabohac

ladabohac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 230 příspěvků(y)

Publikováno 26 January 2011 - 21:10

Vyzkoušej http://live.geocaching.com/guide/. Mělo by to offline fungovat. I s mapama.
  • 0

#8 ProKesTom

ProKesTom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1092 příspěvků(y)

Publikováno 26 January 2011 - 21:24

ladabohac napsal/a:
Vyzkoušej http://live.geocaching.com/guide/. Mělo by to offline fungovat. I s mapama.

Mám to vyzkoušeno, funguje i offline. Ale mapy musíš nejprve vygenerovat. Můžeš použít jak OpenStreetmap, tak třeba Google ortofoto mapy. Ale tak dva-tři dny se to bude stahovat. Vřele doporučuji online režim.
  • 0

#9 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1884 příspěvků(y)

Publikováno 26 January 2011 - 21:30

No a nebo treba Trekbuddy
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#10 Gasparovci

Gasparovci

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 příspěvků(y)

Publikováno 27 January 2011 - 9:53

E.liska: Ve smartGPX si označ kešky co chceš do Ovi map a dej LANDMARKS-EXPORT TO LANDMARKS DB. Odstranění hromadné také odtud. Podle map se budeš lépe orientovat a v cíli šipka v HG.
  • 0
Nokia N8+Ovi Maps s POI+Handy Geochaching 3.5.3+SmartGPX
Dakota 20 Google Chrome + CacheList (plugin)

#11 Don82

Don82

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 425 příspěvků(y)

Publikováno 27 January 2011 - 20:54

ad offline mapy pro Geocaching Live. Vyzkoušeno, paráda...podrobnější než Ovi Maps. :)

Celá ČR ke stažení: http://forum.mynokia...php?f=75&t=8408

Mirror (pokud vám uloz.to jede pomalu:)
http://webshare.cz/a89vx1kO7b-CR01.rar

  • 0

Keše jako POI pro eTrexy HCx
Čeština do programu GCStatistic
Motto: Body a klid!
Pomozte s výzkumem výskytu Koťátka v Geocachingu.


#12 Legoist

Legoist

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 28 January 2011 - 13:22

Tak jsem stahnul posledni SmartGPX verzi 1.1 konkretne SmartGPX for S60 3rd and 5th edition coz by mel byt ten spravnej soubor pro moje Nokii E71, ale porad to pise "Chyba certifikatu, kontaktujte dodavatele aplikace". Tak jsem posunul datum, jak se nekde radi, ale stejne mi to nepomohlo. Nema nekdo tuseni, kde je chyba?
  • 0

#13 Legoist

Legoist

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 28 January 2011 - 15:14

Tak uz jsem to vyresil, na strankach SmartGPX jsem prehledl vetu, ktera rika, ze pokud Vam to napise tuto chybu, musite v nastaveni aplikaci ve Vasem mobilu dat povolit instalaci vsech aplikaci, nejen podepsanych:-)
  • 0

#14 ProKesTom

ProKesTom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1092 příspěvků(y)

Publikováno 28 January 2011 - 20:38

Tak jsem stahnul posledni SmartGPX verzi 1.1 konkretne SmartGPX for S60 3rd and 5th edition coz by mel byt ten spravnej soubor pro moje Nokii 5230, podepsal, nainstaloval, našel ve správci aplikací, ale nenašel, kde spustit. Mezi instalovanými aplikacemi není. Ani po druhém pokusu o instalaci a restartu. :@
  • 0

#15 Legoist

Legoist

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 29 January 2011 - 11:06

Gasparovci napsal/a:
E.liska:
Ve smartGPX si označ kešky co chceš do Ovi map a dej LANDMARKS-EXPORT TO LANDMARKS DB.
Odstranění hromadné také odtud.
Podle map se budeš lépe orientovat a v cíli šipka v HG.


Tak ja v nabidce vubec Export to Landmarks DB nemam, jen landsmark a to me hodi do menu oblibenych v Ovi mapach, ale tot vse:-(
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama