Přejít na obsah


Fotka

Tom Tom


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
2 odpovědí na toto téma

#1 Totmi

Totmi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 59 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2011 - 10:22

Ahoj. potreboval bych zase poradit :-) Mam starsi autonavigaci Tom tom ONE XL a k ni ofic mapy. V pristroji je interni pamet cca500mb a na ni mapy vychodni evropy a k tomu mam 2gb kartu s mapama zapadni evropy. Problem je prave v tom rozdeleni, takze musim cestu planovat vzdy po hranice, coz je nekdy dost silene. Nevite nekdo jak to dat dohromady? Nejlip nahrat vsechno na kartu? Dalsi dotaz..aktualizace..kdyz sem si mapy zaplatil, je tam ta aktualizace jen na nejakou dobu, nebo neomezene? A jde do toma stahnout pripravena trasa treba z Mapy.cz, tak jak do Garmina. Nejak nemuzu najit do jake slozky ten gpx soubor prekopirovat.. Diky moc za rady. Totmi
  • 0

#2 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2011 - 10:46

Tak tohle je spíš dotaz na TT forum a ne na geocaching, nicméně se ti pokusím odpovědět, jelikož tuto autonavigaci používám taky.... Problém map je v tom, že TT nemá bezešvé mapy, takže nahrání obou map na kartu ti nepomůže, musíš buď plánovat dál tak jak plánuješ nebo koupit mapu celé té oblasti. Jsou různé formy aktualizace map. Buď si jednorázově koupíš novou mapu, nebo roční aktualizace nebo dvouroční... neomezená není. Nová mapa vychází cca čtvrtletně. Ona ani ta u Garmina není doživotní, ale na 5 let ;) Nevím, co si mám představit pod pojmem "připravenou trasu z mapy.cz", ale TT s gpx nepracuje, nezná ho... Jediné co tam můžeš použít je tzv. itinetář, tedy seznam průjezdních bodů na trase. Na tvorbu itinetáře jsem žádnou utilitku nenašel, mám jen svoje exportní makro z GG na tvorbu itinetáře při cestách za keškama.
  • 0

#3 Totmi

Totmi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 59 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2011 - 10:54

Diky moc za rychlou odpoved. Je to asi vsechno, co sem potreboval vedet. Koupim aktualizace a pojedu dal, jak sem fungoval predtim. Diky
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama