Přejít na obsah


Fotka

Celkové převýšení trasy - práce s profilem


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
4 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2006 - 18:46

Ahoj, nevíte jaký software dokáže ze staženého tracku zjistit celkové převýšení trasy (tj. sečte všechna stoupání v rámci trasy) normálně používám MapSource ale tam jsem nic takového nenašel. Ono celá ta práce s výškovým profilem mě v MapSource přijde dost základní, nedokáže nějaký soft zobrazit profil přímo na průběhu tracku (tj. že by byl track zobrazen v 3D) ??? Díky za odpovědi
  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2006 - 19:14

Ahoj, nevíte jaký software dokáže ze staženého tracku zjistit celkové převýšení trasy (tj. sečte všechna stoupání v rámci trasy) normálně používám MapSource ale tam jsem nic takového nenašel. Ono celá ta práce s výškovým profilem mě v MapSource přijde dost základní, nedokáže nějaký soft zobrazit profil přímo na průběhu tracku (tj. že by byl track zobrazen v 3D) ??? Díky za odpovědi

Pokud by ti to stacilo jako aplikace na webu, psal jsem o tom tady: http://geocaching.cz...o.aspx?id=14694
  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2006 - 15:40

Pokud by ti to stacilo jako aplikace na webu, psal jsem o tom tady: http://geocaching.cz...o.aspx?id=14694

Zajimava zalezitost, ale ze by to toho umelo nejak moc to se me nezda, tedy krom moznosti zobrazit track na hromade externich map :)
To se opravdu nenajde soft ktery by dokazal spocist to celkove prevyseni ?? No pokud ne, tak asi nejakou jednoduchou utilitku napisu, protoze se to podle me celkem hodi.
  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2006 - 16:09

Zajimava zalezitost, ale ze by to toho umelo nejak moc to se me nezda, tedy krom moznosti zobrazit track na hromade externich map :)
To se opravdu nenajde soft ktery by dokazal spocist to celkove prevyseni ?? No pokud ne, tak asi nejakou jednoduchou utilitku napisu, protoze se to podle me celkem hodi.

Nevim, jestli to staci, ale me se osvedcil program TopoFusion - freeware (nebo shareware), kazdopadne funguje dobre - podpora GPX formatu. Je-li to ono, jsem rad, ze jsem pomohl! Pro zobrazeni prevyseni a profilu usle / ujete trasy mi to zatim stacilo! Nahled zde!
Cest Vasi praci :-)

  • 0

#5 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2006 - 23:41

Nevim, jestli to staci, ale me se osvedcil program TopoFusion

Zajímavý prográmek. Já jsem shánel (vlastne jeste sháním) neco podobného - nejaky jednoduchy program, který by umel udelat graf prevyseni a zaroven graf rychlosti. Narazil jsem jen sa Suunto Trec Manager - ten to sice umí, ale zase se mu nechce nacitat cokoliv od Garmina :-( . Ted to resim prenesením TrackProperties do spreadsheetu... funguje to, ale schází tomu určitá elegance :-).
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama