Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Mizení nálezů v mapě na gc.com


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
70 odpovědí na toto téma

#41 E.D.

E.D.

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 27 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2011 - 7:31

Pontiac_CZ napsal/a:
Klid, to bude zas nějaká dočasná porucha. Už to tu asi před měsícem bylo. "Hide my finds" vždycky bylo pro PM (nicméně jde odblokovat pomocí Greasemonkey skriptu).


Muzes to nejak konkretizovat? Zejmena tu zavorku?
  • 0
Jména hloupých na všech sloupích. Write note u všech logů, to jsou jména jenom....

#42 hihnal

hihnal

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2011 - 20:18

ahoj všichni asi jde opravdu o nějaký jejich problém včera mi to nešlo dneska to otevřu a jede to v pohodě a jsem BM
  • 0

#43 rocky

rocky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 287 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2011 - 20:28

hihnal napsal/a:
ahoj všichni asi jde opravdu o nějaký jejich problém včera mi to nešlo dneska to otevřu a jede to v pohodě a jsem BM

Sí, už to dává.
  • 0

#44 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2011 - 20:37

občas prostě mají umerikánci problémy se serverem. jestli to nestíhá nebo co - prostě je nejlepší toho nechat, dát si vínko a odložit to na druhý den.
  • 0

#45 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 169 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2011 - 19:45

Tak konkretizovat můžu, odkazy na skripty, které používám, jsem si hodil na web, abych si je mohl natáhnout, kde potřeba - http://pilatus.unas....anka=geocaching , ale mám ze současného stavu pocit, že skript "gc.com map PM" už asi nebude třeba...
  • 0

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#46 Kejzi1

Kejzi1

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 20 příspěvků(y)

Publikováno 23 duben 2011 - 10:39

Taky mi to nevalí,nepomůže ani odhlášení,nic.
  • 0

#47 hihnal

hihnal

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 příspěvků(y)

Publikováno 23 duben 2011 - 19:15

myslím že už je hotovo zůstává to přístupný jen PH nemám moc dobrou angličtinu ale myslím že sem to pohopil dobře jestli ne a jde to nějak pro BM ptosím radu obávám se ale že je sloveno :@
  • 0

#48 beeuskadawe1

beeuskadawe1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 113 příspěvků(y)

Publikováno 23 duben 2011 - 19:20

hihnal napsal/a:
myslím že už je hotovo zůstává to přístupný jen PH nemám moc dobrou angličtinu ale myslím že sem to pohopil dobře jestli ne a jde to nějak pro BM ptosím radu obávám se ale že je sloveno :@


My jsme PM a taky nám to od včera nefachá :(:(
  • 0
statusbar
GOOGLOVAT UMÍME :-)

#49 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 789 příspěvků(y)

Publikováno 23 duben 2011 - 19:24

Funguje to na Beta mapách když se zaškrtne Enable personalisation, i pro BM. Ale Greasemonkey skripty na to nepůjdou, škoda, ale on je snad někdo zase napíše (já to neumím). Ale škoda, ta beta mapa se mi nelíbí. Ale asi si zvyknu a ona bude mít jiné výhody. Ale je možné, že to GS zase zprovozní, už to tu bylo mnohokrát.
  • 0

#50 hihnal

hihnal

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 příspěvků(y)

Publikováno 23 duben 2011 - 19:28

tak to je super díky ale aky se mne moc nelíbí snad půjde jen o ten zvyk ahoj
  • 0

#51 beeuskadawe1

beeuskadawe1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 113 příspěvků(y)

Publikováno 23 duben 2011 - 19:39

Mpiku, díky moc za informaci. Ta nová mapa má větší záběr... a je to asi fakt o zvyku
  • 0

#52 SCHW

SCHW

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 107 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2011 - 11:09

Sice to není zřejmě finální verze, nicméně jestli nám něco neuniká - na "staré" mapě jsme si klikli na keš a vyjely nám rovnou základní informace (terén, obtížnost etc) a zároveň pak pravým myšítkem na název a už se nám listingy otevřely v dalších oknech. Rychlé, přehledné. Na "nové" mapě vidíme akorát název keše, bez doplňkových údajů, a taktéž se prostě nedostaneme jedním klikem přímo na keš (listing). Jde to i zde a jen nám uteklo něco v nastavení nebo je tato mapová novinka opravdu (pro nás) nepříjemný mapový "downgrade" a keš pak musíme hledat "ručně"?
  • 0
M+M+m+a SCHW

#53 hexteam

hexteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 355 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2011 - 14:48

Klinout jde ale tak nejak az pri poradnem zazoomovani idelane kdyz uz se barevny ctverecek zmeni v ikonku, jde rozkliknout i ten ctverecek ale je fakt ze je to takove klikej co to da :) Je prima ze uz neni omezeni na zobrazeni 500 kusu ale to rozklikavani je orpavdu podivny aspon ve Firefoxu :) edit: no nejlepsi je podrzet chvilku kurzor nad ikonkou nez se zmeni v pacicku :)
  • 0

#54 SCHW

SCHW

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 107 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2011 - 18:23

Pacičku máme, ale nemění se nic z našeho postu výše, prostě máme jen název keše, nic víc se neděje :( Pokud se na tom ještě pracuje (beta) - a třeba to nakonec bude fajn, jde jen o zvyk - tak proč ale do té doby neběží normálně mapa (aplikace) stará? ... EDIT : Tak už to běží, museli jsme si pohrát s nastavením prohlížeče, zřejmě ty informace bere nová mapa jinak, protože ve staré verzi nebylo třeba snižovat. Díky ...
  • 0
M+M+m+a SCHW

#55 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 789 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2011 - 18:42

Co snižovat? A v jakém prohlížeči? Doufám, že to neudělají zase IEXPonly nebo FFonly, používám Chrome a zatím jsem s tím problémy neměl.
  • 0

#56 shiftik

shiftik

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2011 - 18:05

Vzhledem k tomu, že ze staré mapy už zmizela možnost skrýt nalezené keše, tak předpokládám, že na starých mapách už tahle funkce nebude...
  • 0

#57 Worfsson

Worfsson

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 40 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2011 - 18:47

Tak Zeměmluv už ráčil zareagovat, prý to vyřeší "brzy" a personalizace původních map má dále fungovat. Nicméně nezaškodí, když je trochu popostrčíme; viz odkaz na fórum. Můžete hlasovat!

http://feedback.geoc...he?ref=comments
  • 0

#58 Galileo297

Galileo297

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 59 příspěvků(y)

Publikováno 27 duben 2011 - 8:56

Má někdo skušenost s programem pro androidy Groundspeak (Geocaching). To má být snad ofycialní program na geocaching. Nejdou tam třeba ty mapy normálně? Myslim zobraz nalezených a vlastních(popřípadě skrytí). Nebo je něco lepšího?
  • 0

#59 hojta

hojta

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 27 duben 2011 - 9:25

Vsimli jste si, ze beta nove mapy nezobrazuje PM kese? Tedy PM nema moznost personalizace na mape vcetne PM kesi. Bud musim na starou mapu a neuzu odfiltrovat nalezene, nebo na novou mapu a nevidim PM kese. Docela vopruz. Nebo jsem blba/blbej/blbí?
  • 0

#60 Galileo297

Galileo297

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 59 příspěvků(y)

Publikováno 27 duben 2011 - 9:34

Teď jsem zjistil,že i na těch beta mapách není vše v pořádku.Nejsou tam označene smajlikem všechny nalezené keše,ikdyž je mam pořád zapsané v seznamu na GC.com i v samotným listingu danné keše je zaznam o nalezení. Tohle se fakt už nedá , jak se má člověk orientovat????
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama