Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Pocket Query


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
77 odpovědí na toto téma

#21 PLAJ family

PLAJ family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 104 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2011 - 10:48

Právě že mi nepřijde ani to upozornění, ani tlačítko nezesvětlá. Dříve (před tím 18.4.) to fungovalo normálně, jen občas to trvalo déle. Ale tak do hodiny jsem to měl vždy.
  • 0

#22 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2011 - 10:55

PLAJ family napsal/a:
Právě že mi nepřijde ani to upozornění, ani tlačítko nezesvětlá.
Dříve (před tím 18.4.) to fungovalo normálně, jen občas to trvalo déle. Ale tak do hodiny jsem to měl vždy.


Napis na GS.
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#23 Kedar®

Kedar®

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 60 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2011 - 11:53

Taky mě to zlobilo, ale od té doby, co mně geovíla Kac.a poradila, ať pokaždé označím aktuální den "Days to Generate" mi to běhá v pohodě.
  • 0

#24 PLAJ family

PLAJ family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 104 příspěvků(y)

Publikováno 28 duben 2011 - 6:47

Tak jsem napsal Zeměmluvu. Teď mi odepsali, že to trvá tak půl hodiny po kliknutí. A zároveň mi přišel upozorňovací mail, že tam to PQ je. Asi profoukli trubky. Zkusím to po těch 3 dnech znovu a uvidím. to lavockin: jednalo se o My Finds PQ. To co píšeš se týká běžných PQ.
  • 0

#25 edheldil

edheldil

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 144 příspěvků(y)

Publikováno 29 duben 2011 - 11:09

lavockin napsal/a:
Taky mě to zlobilo, ale od té doby, co mně geovíla Kac.a poradila, ať pokaždé označím aktuální den "Days to Generate" mi to běhá v pohodě.


Jen pozor na to, ze v Americe jsou o ~ 7 hodin pozadu (nekoukal jsem, o kolik hodin presne), takze po pulnoci a brzo rano zaskrtavam i predchozi den.
  • 0

#26 Pe_Bo

Pe_Bo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 613 příspěvků(y)

Publikováno 29 duben 2011 - 11:19

edheldil napsal/a:

lavockin napsal/a:
Taky mě to zlobilo, ale od té doby, co mně geovíla Kac.a poradila, ať pokaždé označím aktuální den "Days to Generate" mi to běhá v pohodě.


Jen pozor na to, ze v Americe jsou o ~ 7 hodin pozadu (nekoukal jsem, o kolik hodin presne), takze po pulnoci a brzo rano zaskrtavam i predchozi den.


Přesně o 9 :). Někdy o 8 - to když se mění letní/zimní čas (u nich se mění v jiné dny než u nás). Takže ráno do 9 většinou pouštím "zbylé" PQ na aktualizaci DB v GeoGetu.
  • 0

#27 LuLaMO

LuLaMO

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 příspěvků(y)

Publikováno 21 květen 2011 - 12:22

Citecka napsal/a:
Já myslím, že je to jinde: na další záložce v seznamu Pocket Querry máš soubory ke stažení (delší soubory se totiž neposílají mailem). Jsou dva, pro keše a waipointy, ale sbalené do jednoho .zip. Ten soubor si odtud stáhneš, rozbalíš a oba soubory nakopíruješ do Garmina - tedy: připojíš Garmina JAKO DISK, a do složky Garmin - GPX tyhle dva soubory co se jmenují jako číslo a přípona .gpx nakopíruješ. REGULERNĚ odpojíš Garmina a mělo by to fungovat.


Oba soubory jsem nakopiroval do slozky Garmin - GPX ale nemuzu nikdy najit tyto soubory v GPS? Kde bych mel najit teto soubory ted v Garminu (jaky menu)? Dival jsem se do menu geocaching a waypointy ale nikde nic. Nejaka rada jak dal?
  • 0

#28 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 21 květen 2011 - 12:36

LuLaMO napsal/a:

Citecka napsal/a:
Já myslím, že je to jinde: na další záložce v seznamu Pocket Querry máš soubory ke stažení (delší soubory se totiž neposílají mailem). Jsou dva, pro keše a waipointy, ale sbalené do jednoho .zip. Ten soubor si odtud stáhneš, rozbalíš a oba soubory nakopíruješ do Garmina - tedy: připojíš Garmina JAKO DISK, a do složky Garmin - GPX tyhle dva soubory co se jmenují jako číslo a přípona .gpx nakopíruješ. REGULERNĚ odpojíš Garmina a mělo by to fungovat.


Oba soubory jsem nakopiroval do slozky Garmin - GPX ale nemuzu nikdy najit tyto soubory v GPS? Kde bych mel najit teto soubory ted v Garminu (jaky menu)? Dival jsem se do menu geocaching a waypointy ale nikde nic. Nejaka rada jak dal?

ten postup ale platí jen pro některé modely, jako třeba Oregon. Co máš ty?
  • 0

#29 LuLaMO

LuLaMO

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 příspěvků(y)

Publikováno 21 květen 2011 - 12:46

No mam Dakotu 20 a jak jsem ted vsechno vymazal a znova to nahral tak se tyto soubory objevily v geocaching slozce v GPS .... takze predpokladam ze ted to funguje. Akorat ted budu mit madlajs ve slozce " Nalezene" protoze nebudu moc vymazavat jednotlive nalezene kesky. Nebo to jde nejak jinak obejit?
  • 0

#30 123zelva

123zelva

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 příspěvků(y)

Publikováno 24 květen 2011 - 10:36

Ahoj, potrebovala bych poradit, mam PQ o 500 kesich a chtela bych ziskat jejich seznam obsahujici pouze nazvy. Jak se to da vygenerovat?
  • 0

#31 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 24 květen 2011 - 14:31

123zelva napsal/a:
Ahoj,

potrebovala bych poradit,
mam PQ o 500 kesich a chtela bych ziskat jejich seznam obsahujici pouze nazvy.
Jak se to da vygenerovat?

jestli máš excel, zkus to gpx naimportovat do něj, a pak si veber sloupec podle libosti
  • 0

#32 123zelva

123zelva

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2011 - 8:37

Ahoj, pokousim se gpx naimportovat do excelu, ale nedari se. Nevim cim jsou oddelene jednotlive radky. Poradis mi prosim jak na to?
  • 0

#33 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2011 - 8:57

Nejrychlejsi bych to videl natahnout do Geogetu a vyjet si z nej rovnou pozadovany seznam.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#34 Crocky

Crocky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 477 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2011 - 8:59

Excel 2003 bez problémů natáhne, nemáš starší verzi?
  • 0

#35 ubuster

ubuster

    ubuster

  • Members
  • PipPipPip
  • 583 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2011 - 9:05

Zkus na ten gpx soubor pouzit obycejny DOSovsky command :
find "<desc>" nazev.gpx > seznam.txt ;)
  • 0

HW: Motorola One Action _ Garmin eTrex Legend HCx

SW: c:geo _ WhereYouGo _ GDAK _ GCC _ Go(x)°


#36 123zelva

123zelva

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2011 - 10:00

Ahoj, mate pravdu mam excel 2000.
  • 0

#37 Opicakuz

Opicakuz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 282 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2011 - 18:25

Ahoj, jsem celkem nově PM a chtěl bych se zeptat, zda mám možnost v pq zahrnout kešky s podmínkou: Najdi mi všechny keše, které jsou do vzdálenosti X km od mých HC, které mají alespoň jeden z atrbutů XXX.

Našel jsem totiž jen funkci, která najde keše, které mají zahrnuty všechny atributy, které si navolím. Pokud jeden z nich nějaká keška nemá, nezobrazí se.


Děkuji
  • 0
http://pck.desitka.cz Powercaching klan

#38 Opicakuz

Opicakuz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 282 příspěvků(y)

Publikováno 10 červen 2011 - 22:12

Posouvam tema do aktualnich...
  • 0
http://pck.desitka.cz Powercaching klan

#39 bodlak

bodlak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 905 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2011 - 7:37

V jednom PQ nelze. Obejdi to více PQ, každý s jedním atributem.
  • 0

#40 sadmanwholikesblues

sadmanwholikesblues

    Copak jmelí, ale jmelí!

  • Members
  • PipPipPip
  • 423 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2011 - 21:00

S PQ tak nejak zacinam - dosud jsem je v podstate nevyuzival. Protoze v Garmin Vista HCx listing neotevru, da se nejak pres PQ stahnout listingy urcite oblasti a pak je v nejakem programu v laptopu offline otevrit (v jakem)? Ceka me navsteva ne moc zakeskovane oblasti v zahranici, tak by se mi toto info docela hodilo.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama