Přejít na obsah


Fotka

GEOLIFE.CZ


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
103 odpovědí na toto téma

#21 energit

energit

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 163 příspěvků(y)

Publikováno 26 únor 2011 - 22:41

rendystod napsal/a:
Sakra dalsi statistiky, kdy budeme mit cas se dostat na lov.

zas tolik casu to nezabere a statistikou bych to nenazyval, je to spis o tom, snazit se byt lepsim kacerem a motivovat tak i ostatni :)
  • 0
GARMIN NUVI 550 ACER DX900 E-TEN M700

#22 energit

energit

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 163 příspěvků(y)

Publikováno 26 únor 2011 - 22:45

Arne1 napsal/a:
chtěl jsem to zkusit, ale žádat někde pozvánky - to nemusím.

presne jak pise Petulinka1, staci napsat mail, klidne prazdny mail na energit@geocaching.cz nebo ho tu zminit a poslu hned, az doladime par detailu, spusti se normalni registrace, neni nutno se ji bat, behem minuty je hotova :)
  • 0
GARMIN NUVI 550 ACER DX900 E-TEN M700

#23 energit

energit

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 163 příspěvků(y)

Publikováno 26 únor 2011 - 22:49

petulinka1 napsal/a:
nemusis zadat ;) staci rict "chci bejt betatester!" a dat mejla :D a mas to ;)

dekuji za online support kdyz jsem tu nebyl a taky za aktivni vyuzivani aplikace, v pondeli provedu avizovane zmeny, nove cubbie trackable items, jeste mi chybi jedna, kdyz spojim vsechny ostatni cache krome eventu, tradicni,multi a mystery do jedne.... kdyby byl nejaky napad, budu rad
  • 0
GARMIN NUVI 550 ACER DX900 E-TEN M700

#24 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 27 únor 2011 - 8:45

Já bych fakt od sebe odpojil údržbu-opravu-tradeup cizí keše a práci na nějaké svojí. Je přecejen rozdíl, zda při běžném lovu dáváš pozor na zásadu "Ať je po mém odchodu keška alespoň o trošičku lepší, než když jsem ji našel" (a nechal bych to jako univerzální pravidlo, jinými slovy musel by ses tak zachovat KE VŠEM KEŠKÁM, kterýs našel) anebo zda se vypravíš cíleně na svou kešku ke kontrole - údržbě, anebo zda dokonce obohacuješ geosvjet přípravou nové keše/eventu pro ostatní. Popravdě, zaškrtnout si cubbie jen za to, že jsem v jedné keši probral papírovej bordel, je zadarmo... mělo by to být za to, že to děláš VŽDYCKY, žes to ten den na lovu neporušil.
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#25 energit

energit

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 163 příspěvků(y)

Publikováno 27 únor 2011 - 12:49

Citecka napsal/a:
Já bych fakt od sebe odpojil údržbu-opravu-tradeup cizí keše a práci na nějaké svojí. Je přecejen rozdíl, zda při běžném lovu dáváš pozor na zásadu "Ať je po mém odchodu keška alespoň o trošičku lepší, než když jsem ji našel" (a nechal bych to jako univerzální pravidlo, jinými slovy musel by ses tak zachovat KE VŠEM KEŠKÁM, kterýs našel) anebo zda se vypravíš cíleně na svou kešku ke kontrole - údržbě, anebo zda dokonce obohacuješ geosvjet přípravou nové keše/eventu pro ostatní.

Popravdě, zaškrtnout si cubbie jen za to, že jsem v jedné keši probral papírovej bordel, je zadarmo... mělo by to být za to, že to děláš VŽDYCKY, žes to ten den na lovu neporušil.

díky za názor, nicméně takových kačerů kteří pravidelně udržují své keše a zakládají nové často, zas tolik není a na začátku jsme se shodli v tom, že jde o to, aby si mohl kačer otočit cubbie co nejčastěji a ne jen jednou měsíčně, ale stále je to beta, v pondělí updatnu cubbies a uvidíme co na to budou říkat ti, co to už hrají
  • 0
GARMIN NUVI 550 ACER DX900 E-TEN M700

#26 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 27 únor 2011 - 14:03

My jsme dost vytížený lidi a lovíme dost příležitostně, anebo dáváme přednost keším, co ti zaberou spouustu času... a spouuustu volnýho času věnujem přípravě kravin a v poslední době především pro kačery. Tak nevím, jak se mi povede otáčet cubbies, když by to bylo aktuální tak jednou za tejden ;) Co ty na to, autore?
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#27 energit

energit

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 163 příspěvků(y)

Publikováno 27 únor 2011 - 15:02

otoceni cubbie zabere sekundu, komentar dalsich par sekund, foto trochu vic, ale i tak max. par minut denne a to si najde i ten nejvic busy businessman, ale samozrejme musi chtit, je to hra a je dobrovolna, kazdy si ji muze hrat jak chce stejne jako geocaching, takze treba jednou za tyden, mam poslat pozvanku? :)
  • 0
GARMIN NUVI 550 ACER DX900 E-TEN M700

#28 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 27 únor 2011 - 16:19

Citeck: pod do toho, ja otocila tri a hned sem byla prvni :D a tos em lovila jen jeden den :Dno neber to :D
  • 0

#29 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 27 únor 2011 - 16:44

Já jen jestli to má cenu, když lovim jen tak jednou za tejden :) Jestli to nějak nevadí, tož bych to i zkusil... :)
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#30 energit

energit

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 163 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2011 - 9:21

jo jak se rika za zkousku nic nedas :) mail v profilu nemas, tak mi ho napis na energit@geocaching.cz a hned poslu pozvanku
  • 0
GARMIN NUVI 550 ACER DX900 E-TEN M700

#31 energit

energit

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 163 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2011 - 10:13

Update 28.2 9 úkolů Geolifu na každý den 1 Nalezni tradiční cache. 2 Projdi si multi cache. 3 Vylušti mystery cache. 4 Hledej i jiné typy keší, letterbox,wherigo,virtual,earth, webcam 5 Potkej jiné kačery na eventu, megaeventu, CITO či jenom u kešky. 6 Předlušti si mysterku, připrav multi, stáhni si nové keše v okolí, trénuj lezení, jízdu na kole, potápění atd. prostě se připrav na další lovy. 7 Pomož s přesunem cestovních předmětů. 8 Ukořisti FTF, STF nebo TTF 9 Založ,obnov či proveď údržbu cache. V případě zájmu o testování stači napsat mail na energit@geocaching.cz a pošlu pozvánku.
  • 0
GARMIN NUVI 550 ACER DX900 E-TEN M700

#32 Maxinoha

Maxinoha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 177 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2011 - 11:08

Ahoj, tak si stím začinám hrát, stáhl jsem si a nainstaloval verzi pro JAVA (Geo_life-1.0.5.jar) a mám tam jiné úkoly než na webu ;). A pokud se bude ta JAVA verze upravovat, tak prosím nějakou hezkou ikonku té aplikace - to co tam je, je velmi nehezké.
  • 0

#33 energit

energit

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 163 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2011 - 11:51

Maxinoha napsal/a:
Ahoj,

tak si stím začinám hrát, stáhl jsem si a nainstaloval verzi pro JAVA (Geo_life-1.0.5.jar) a mám tam jiné úkoly než na webu ;).

A pokud se bude ta JAVA verze upravovat, tak prosím nějakou hezkou ikonku té aplikace - to co tam je je velmi nehezké.


to bude tím, že jsem cubbies updatoval dnes ráno, dám vědět, až to bude hotové. díky za feedback
  • 0
GARMIN NUVI 550 ACER DX900 E-TEN M700

#34 energit

energit

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 163 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2011 - 11:31

Tak už máme 21 uživatelů. Venku je nové palcování a cubbie trackable items. Vypadá to, že žádné radikální změny už asi nenastanou, tak začnem upravovat mobilní aplikace. V případě zájmu o testování stači napsat mail na energit@geocaching.cz
  • 0
GARMIN NUVI 550 ACER DX900 E-TEN M700

#35 Maxinoha

Maxinoha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 177 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2011 - 12:21

energit napsal/a:
Tak už máme 21 uživatelů. Venku je nové palcování a cubbie trackable items. Vypadá to, že žádné radikální změny už asi nenastanou, tak začnem upravovat mobilní aplikace. V případě zájmu o testování stači napsat mail na energit@geocaching.cz


SUPER ;)

Tak ja bych si prosil :D
- hezkou ikonu aplikace ve vyském rozlišení, když už mohu v nokii 5230 mít jen 4 ikony/zástupce na ploše tak ať jsou hezké
- správné ikony a popisky uvnitř aplikace
- neroztahovat po celém displeji malé ikony, buď je zarovnat nahoru nebo zvětšit
- u komentáře aby šlo psát prosím o zpřístupnění klávesnice dotykového telefonu, v tuto chvíli aplikace vytuhne
- možnost přiložení fotografie z mobilu
- možnost vložení aktuálních souřadnic
- správné chování při otočení telefonu, nyní se ikony nepřeřadí, ale jako by se doplní další včetně druhého stejného datumu a pak aplikace vytuhne
  • 0

#36 energit

energit

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 163 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2011 - 13:29

Predam task nasemu programatorovi co ma na starosti Javu, ale je ted hodne busy na jinem projektu, tak se k tomu snad brzy dostane.
  • 0
GARMIN NUVI 550 ACER DX900 E-TEN M700

#37 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2011 - 13:36

Už delší dobu mi to píše "We're sorry, but something went terribly wrong.", snad žádný hacker. . .
  • 0

#38 energit

energit

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 163 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2011 - 14:03

mě to jede, to byl jen asi krátký výpadek serveru
  • 0
GARMIN NUVI 550 ACER DX900 E-TEN M700

#39 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2011 - 15:39

Já ti nevím jestli krátký, mail ze služby přišel takže zhruba před hodinou šla, teď ale zase nejde :-/
  • 0

#40 energit

energit

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 163 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2011 - 16:15

to je divny, nam to tady facha, proverim
  • 0
GARMIN NUVI 550 ACER DX900 E-TEN M700




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama