Přejít na obsah


Fotka

GAMIN H nebo HCX cykloturistika


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
Žádné odpovědi

#1 vivetka

vivetka

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 25 únor 2011 - 7:42

Prosím o sdělení VAŠÍCH ZKUŠENOSTÍ. Chci koupit navigaci Garmin, záleží mi na těchto funkcích... mapy nepotřebuji... Oregon Dakota je už moc drahá Cykloturistika na několik dní, v Garminu naházené kešky, potřebuji vidět na displaji že nějakou právě míjím_potkávám.!!! Stává se mi že často přejedu o pár kilometrů, protože má navigace není stále zaplá (je v batohu)a zapomínám kontrolovat vzdálenosti nebo zda je v okolí další keška. a proto jich mnoho přejedu_minu. HCX zde je funkce na upozornění kešky (vloženého bodu) při přiblížení do určité vzdálenosti ??? tudíž očekávám při míjení že bude pípat (upozornovat)?? co držák na kolo?? dáte odkaz, v ALZA shopu mi řekli nekompaktibilní držák, o žádném neví který by pasoval... není skladem (prosím odkaz na kde koupit držák na kolo) UMÍ LISTING???nebo alespon HINT??? H zde jen grafické znázornění ikonou, ale tu možnost vidět na displaji že něco míjím mám taky???? v praxi jaká je zkušenost. Všechny body si většinou připravuji doma co bych mohl teoreticky ulovit. Nejdůležitější co očekávám je vidět, když míjím kešku. !!! rychle se na ni přepnout a ulovit. Nic složitého, neočekávám.!!!
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka